0 oy
344 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

kızlar bunda 100 tane top var ve bu oyuncaklarla top havuzu ama havuz küçük biraz 

image

Bu da 106 lira. 200 tane top var ve havuzu büyük katlanabilir. 

Hangisi daha iyi olur?

11 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
2. Cisi daha gzl arkdşta var memnun diğerinden top çılar çabucak
tarafından
Doğru diyosun canim sagol
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben üsttekine beğendim 
tarafından
O da küçükmüş o aklimi karıştırdı kuzum ya
0 oy
tarafından
İkincisi daha iyi yani öbürü küçükse boşver biraz büyük olsunki icinde rahatlikla oynasin cocuk
tarafından
Doğru diyosum canim sagol
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Bence bu karar çok toplu alma her yerden top toplamaktan bikarsin burda okumuştum çoğu kişi şikayetçi idi bu topları toplamaktan:D

Tabi sen bilirsin yine de 

tarafından
Ya kizim toplari cok seviyo. Az alayim dedim hepsi 100lu. Almisken boyle alayim dedim
0 oy
(119,086 puan) tarafından

Kiz bende aldimda evin icine yayildimi toplamasi cok zor bu toplarin benim bebegim 1 aylik esim oynuyo toplarla suan :woot:

tarafından
Ya sevdacım evet zor olur haklısın ama ece topları cok seviyo 1 tanecik var yamuldu iyice kiyamam. Baktim az satilmiyo hep 100lu. Almisken boyle alayim dedim
0 oy
(996 puan) tarafından
Bence ikiside gereksiz neden dersen bebekler çabuk sikiliyotlsr ve toplar o havuzda hiç kalmıyor malesef Parana yazik
tarafından
Ya kizim toplari cok seviyo 1 tame var yazik o da yamuldu havasi gitti. Alayim dedim az yok satilanlar hep 100lu. Bari boyle alayim dedim
0 oy
(588 puan) tarafından
Alttaki gibi var bendede ilkinde top durmaz hep dışarı çıkar senin için zor olur ben diğerinde oynadığı halde koltuğun altından top topluyorum
tarafından
Tamam kuzum sagol
0 oy
(838 puan) tarafından
İlkini beğendim bende
tarafından
Sagol kuzum
0 oy
tarafından

2. Da güzel .......

tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ikinci daha iyi bence katla kaldir. Sisme olani sisir indir zor. Sisirip tekrar indirmesen bile yer kaplar koyacak yer sorun olur. Ama soylede bi avantaji olabilir sisme olani yaz geldiginde suyla doldurup yavrunu sevindirebilirsin :)
tarafından
Dogru diyosun kuzum sagol:)
0 oy
(1,462 puan) tarafından
İkincisi daha mantıklı ve iyi sanki canm
tarafından
Teşekkür ederim kuzum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 378 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nedirsinoglumm (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 344 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
14 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde dunyali _birisi (202 puan) tarafından soruldu

378,071 soru

11,316,008 cevap

34,757 kullanıcı

...