0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlarr trendyol indirime girmiş her yerde teki 18 tl olan glis şampuanı ben 2 tanesini 20 tl ye aldım kargoda bedava 1 tl yede kazak falan vardı onu da aldım güzel indirimler var bakabilirsiniz:))))

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bakalım bi tşkkk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bişey sorcam alışverişi onaylayjnca şifre geliyor mu TLF onay şifresi ya da bilgi mesaji. Bende bakıyorum şimdi de önceden almıştım hatırlayamadım gelmiş miydi diye 
(1,847 puan) tarafından
Evet geliyor. Bende eşimde çok alışveriş yaparız trendyoldan
(35 puan) tarafından
Evet geliyo cnm
tarafından
Tamam teşekkürler :)
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ayy hemen koşaym bende gliss kullanıyorum sağol baci
(35 puan) tarafından
Koş valla tükenmeden al
0 oy
tarafından
Trendyolun alişveriş ini çok severim Bi yerde çizik dahi olsa geri alip parayi aninda geri yolluyorlar bazen 2 gün bazen 15 gün kargo sürüyor oda yorgunluktan dolayı kaliteli ama 
(35 puan) tarafından
Aynen cnm çok güvenilir bi site
0 oy
(48,690 puan) tarafından
uygulmayi indirmek gerekiyo googleden girince cok kasiyor. eskiden sürekli ordan kiyafet alirdim şimdi bisey almiyorum zayıflarım umuduyla haha :)
(35 puan) tarafından
Maşaallah cnm çok güzel vermişsin yine:)Ben kilondan memnunum aslında ama bu göbek gitmiyo be napıcam bilmiyorum
(48,690 puan) tarafından
gobekle bütün olduk biz :) esim diyo gobegin olmasa zsyifsin aslinda diye :)
(35 puan) tarafından
Eşim benimle dalga geçiyo sonra şaka falan dio:))ama çevremdeki herkez göbeğin kalmış deyince motelin bozuluyo.Bizim sadece karına yönelik çalışmamız lazım:))
(48,690 puan) tarafından
mekik cekmek lazim :) her gece yarin cekicem diyorum ama nerde aklima bile gelmiyo :)
(35 puan) tarafından
Aynı ben:)))))
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gratiste de güzel indirimler vardı canım bende gliss tekini 10 tl ye aldım, hala devam ediyor mu bilmiyorum ama 
(35 puan) tarafından
Teşekkürler cnm bi bakıym inş indirim vardır
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ay trendyol benim adamım ya :D

(35 puan) tarafından
Koşş koşş indirime:)))
(12,513 puan) tarafından
Kostummm jsjfjdd
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Bende bakim :)