0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar erkek çocuk belirtileri nasıl oldu sizde? Ben kızımda çok mide bulantısı çektim hiç uykum yoktu. Şimdi yine hamileyim ama bu hamileliğimde hiç mide bulantısı yok aksine çok iştahım var. Ve çok uykum geliyor sanki dünyanın bütün işini 1 günde yapmışım gibi üstümde bir ağırlık var. Sağlıklı olması önceliğim ama erkek istiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(238 puan) tarafından
Halkında hayırlısı olsun cnm rabbim.gonlune göre versin n 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günde 12 kere kustum oğlum oldu
tarafından
Vallaha 9 kilo zayıfladım hastanelerde yattım 39 hafta boyunca kustum 14. Haftadan sonra  günde 3 kereye düştü hergün serum yedim ne günlerdi beeee ölecem sandım doğurscağım gün üç kere kusup gittim
(58 puan) tarafından
Yaaa ben kızımda günde 1 kez küstüm 5 ay
tarafından
Azmış kız bir kez de kusmak mı benim damsrım bulunmuyordu delik deşik ediyorlardı hergün nerdeyse serum yiyodum 2 litre restorantların önünde geçerken gözümü kapatırdım insanlar nasıl yemek yiyor diye şaşırıdım eşime 4 ay hiç yemek yapmadım
(12,513 puan) tarafından
Ayyy çok kötü ya benimde yengem öyleymis su bile içemiyormuş 9 ay boyunca ama hepsinde öyleymis 1 erkek 3 kız onunda
tarafından
Ben doğurmayı göze alamıyom bidaha yrngen nasıl üç tane yapmış
0 oy
(12,513 puan) tarafından
2 kızımda da ilk 3 ay her gün bulandı midem sonra ara ara oldu ikinci kızımda uzun süre tatlı yiyemedim ikisinde de acı ve ekşi yedim
(58 puan) tarafından
Vallaha kızımda 5 ay kustum daha adetim geçmeden kusmaya başladım. Bunda hiç bir şey yok canım
0 oy
tarafından
Oglumda hep uyudum hic midem bulanmadi hic hamile oldugumu anlamadim.

kizimda ilk gunlerden midem.bulandi ama.hic yatmadim hep enerjiliydim..
(58 puan) tarafından
Aynı şuan ki halim
tarafından
Hatta ikincide ben kiz oldugunu anladim esimin icine erkek dogdu doktorum erkek.dedi ama.ben kiz olduguna inandim hisediyordum.cunku oglumdan farkli bir gebelik geciriyordum ve oyle oldu kızım oldu..
(58 puan) tarafından
Bende kızımda kız olduğunu hissetim. Ama bunda hissetmiyorum çok değişik bir duygu
tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun canim kız olursa kızin tek kalmaz erkek olursa istedigin olur benim bir oglum bir kizim var Allaha sukur Allahim sanada versin insallahh
0 oy
(516 puan) tarafından
3bucuk ay boyunca kustum reklamlardaki yemekleri görmeye tahammulum yoktu su dahil içemedim  mutfagin önünden gecerken bile lavaboya zor yetiştim gece kalktim kustum oglum oldu. yani bununla alakasi yok bu işin 
(58 puan) tarafından
Yaaa çok güzel anlattın da ben bir umut veriyorum kendime
(516 puan) tarafından
Neden canim saglikli olsunda ne farkederki :)
(58 puan) tarafından
Evet ama eşimin ailesi çok erkek istiyor baskı altındayım
(516 puan) tarafından
Eşinin ailesi yapsın ozaman erkek çocuğu :)) valla canim sana baski yapcaklarina hayirlisini dilesinler. Tecrübeyle sabit yani benimde abim var anlatsam roman olur cinsten suan ortalikta bile yok 3 bucuk senedir yok hatta. Bak ben kiz çocuğuyum ama anneme babama ne saygisizlik yaptim nede baslarini eydirdim ben gidiyorum geliyorum yanlarina. Hayirlisi herseyin tersle sana öyle dediklerinde
0 oy
tarafından
Aşırı bulantım vardı çok kilo vermiştim ama cinsiyetin belirtisi olmaz her gebelşk farklı 
(58 puan) tarafından
Evet öyle canım ama insan merak ediyor sonuçta
tarafından
Öyle tabi Rabbim sağlıkla kavuştursun yavrunaa inşallah
0 oy
(44 puan) tarafından
4. Hamileliğim 4de erkek ilkinde hiç bulantim olmadı ikincide az üçüncüde 4ay ciğerlerim ağzıma geldi kusmaktan bu da çok kötüydü ama hepsi de erkek bende çok kız istedim ama nasip 
0 oy
tarafından

Belirtiyle alakali degil ya benimki erkek bebek belirtilerinin hepsi vardi ama kizim olacak 

0 oy
tarafından
Ben kızımda hiç mide bulantısı çekmedim hamileliğim çok güzeldi . 

Kardeşimde öyle. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meltemm24 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 122 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rada (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
0 oy
9 cevap 426 göst.