0 oy
1,194 göst.
Diğer kategorisinde (1,908 puan) tarafından

hanımlar ev artık aldı başını gidiyor yaz temizliyine deli  gibi başlamak istiyorum ama bı tembellik var ki üstümde kurtulamiyorum nerden baslicagimi da şaşırdım gaz verin banada :D

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ev şuan savaş alanı süpürdüm oğlumu emziriyorum 20 gün izindeydik geldik halıları topladım oğlum uyusa eşimle çırpıc çok işim var çokkk
(1,908 puan) tarafından
ben topluyorum topluyorum tekrar dagiliyo bı tane çocuk bu kadar dağıtıyor iki olsa nolcak bilmiyorum:)
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bahar temizliği olsa gerek, bahar yorgunluğuda beraberinde geliyor işte ne yapacaz ben de bilemiyorum:)
(1,908 puan) tarafından
kaynanalari çağıralım bizi bı kinasinkar sinirden kalkar yakarz belki :)
0 oy
tarafından
Yaz gelmedi kı yaz temizliğine de başlayalım kız:))) 
(1,908 puan) tarafından
aman adını boşver bahar diyelim o zaman :)
tarafından
Demiiii:))) temizlik olsun da ben dün dip Köse temizledim her yeri
Ama yaz gelsin ki halıları yıkiyim kurumaz yoksa bide sobalar kalkacak ki başliyim bbenpm için hala zaman varrr:)))))
(1,908 puan) tarafından
soba yok bende halılar temiz kışın badinda verdim kış da geç geldi zaten camlar falan var cami ertkemeye karar verdim biraz daha ısınsın havalar ama gardırop a falan gircem yarın inşaallah
tarafından
Tek tek başla odalardan daha kolay olur en kolay olanından başla kuzum zamanla biter ramazana temiz olur kolay gelsin :) ❤️
(1,908 puan) tarafından
saol bacım yatak odasını halletsem gerisi gelir zaten
0 oy
tarafından

Çılgınlar gibi temizlik yapasım var ama yapamıyorum :)

(1,908 puan) tarafından
aynen tam içimdeki ses :)
(1,755 puan) tarafından
Ben yapiyorum bennn
tarafından
Ben yapamıyorum ☹
(1,908 puan) tarafından
yallah bismillah de bide millet bitirmiş onu görünce yavaş yavaş başladım dayanamadım :)))
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Martin çıkmasını bekliyorum tam olarak :D 
(1,908 puan) tarafından
kayınvalidem de dedi bekle daha soğuk ay bilemedim bekliyimmi yapayım mı biri gelir diye korkar haale geldim :)
(2,267 puan) tarafından
:)) Buralarda bayağı bahar havası var ama yağmur yağar falan ben o yüzden bekliyorum canim.. sende çok rahatsız oluyorsan normal temizliğini yap camlar kalsın :)
(1,908 puan) tarafından
aynen bugün normal süpürüp sileyim yarında Allah'ın izniyle gardırop yüklük cekmecelerle uğraşırım
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Aybı durumdayım :'(:blink:

(1,908 puan) tarafından
napcez bacı
(12,513 puan) tarafından
Valla bilmiyom ki canım ya :) ya Bi de biz tasınmayı düsünüyoruz ev çıkmasını bekliyoruz istediğimiz yerden böyle olunca daha da zor geliyo valla
(1,908 puan) tarafından
ay senin durum daha da vahim
(12,513 puan) tarafından
Sorma ya :'(
0 oy
(701 puan) tarafından
Ben halıları yıkamaya verdim halilardan başladım sonra balkonlari yıkadım kapı pencereyi sildim ama daha çok iş var lambalar avizeler silincek koltuklar :/ off çocuk da durmuyor. Geçen banyoyu çamaşır suyuna bogdum valla ccamasir suyu kokla iştah açıyor temizlik iştahı :)))
(1,908 puan) tarafından
ben camlar ve gardırop tan başlamayı düşündüm halıları kışın basinda verdim piskenmedi henüz
0 oy
tarafından
Dur cankm yavas yavas bahar temixligi sonra ramazan temizligi sonra bayram temjzligi☺☺
(1,908 puan) tarafından
adıni bosverin bacılar temizlik işte napcez :)
tarafından
Ayyy ofgf yapmicam yapmicam☺☺☺
0 oy
tarafından
Taşınalı 1 hafta oluyor:) cam kapı silerim sadece 
(1,908 puan) tarafından
ooo tuzun  kuru senin :)
tarafından
Evet öyle biraz :)
0 oy
tarafından

Mart bitsin başlıcam yavas yavas her gün bişey yapicam ramazan da geliyo malum:angel:

(1,908 puan) tarafından
bende mi beklesem
tarafından
Bekle bence daha erken canm
(1,908 puan) tarafından
kız millet bitirmiş utandım başladım yavaş yavaş zaten anca :))
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla gebeyim biraz biraz yapayim.dedim hergun dun erzak dolabini bir guzel temizledim arkasi berbat olmustu ama bugun birsey yapacak halim.yok dger mutfak dolabi duvarlardi pencerelerdi falan esimle yapcam onu bekliorum 
(1,908 puan) tarafından
mutfak dolaplarını yeni hallettim daha pis değil üstten silcem tabi de gardırop yatak odası camlar gözümde büyüyor
0 oy
(965 puan) tarafından
Bugün başladım canım 
(1,908 puan) tarafından
nerden basladin canım
(965 puan) tarafından
Halılar kaldırdım parkeleri sildim soba yi kaldırdım halılar yıkanmaya gidecek perdeleri yıkadım benim ki bu kadar çünkü zaten üç ay sonra taşınacağım Kendi evime çıkacağım kiradan o yüzden çok detaylı yapmadım açıkçası
(1,908 puan) tarafından
tasincaksan boşver daha detaya gerek yok canım
0 oy
(266 puan) tarafından
Kuzum nisanda başlycam allah izij verirse
(1,908 puan) tarafından
ben ufak ufak basliyim hamile falan olursam buyunkerde önümüzdeki haftalarda halsizlik düşer ondan önce yatak odasını bitireyim ben
0 oy
tarafından
Bu yıl halılarım yıkanması lazım camların silinmesi lazım ben yatıyorum hjhjhjhjhjhj
(1,908 puan) tarafından
kalk bacım kalk işler bekliyo el bitirmiş biz hala yatıyoruz :)
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Valla ben her temizlik yapisimda dip kose yaparim bundan 1 ay once o soguklarda kapilari pencereleri falan sildim tul yikadim dolab sildim annemde halilari vermisti suan icin temiz amaa mart sonu tekrar yapcam cunku artik evime gitcem
(1,908 puan) tarafından
sendeki enerjiden bana da yolla bu ara ihtiyacım var :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben dip köşe temizledim halıları da yıkamaya verdim zaten benimki bitti bide bayrama yaparım tamam
(1,908 puan) tarafından
vaay erkencisin:)
0 oy
(419 puan) tarafından
Benim ki doğum temizliği olucak ama ben yapmıcam. Saolsunlar ablamlar yeğenler gelicek bahardı yazdı doğumdu hepsinin temizliğini çıkarırız aradan. 37+3 sın demlerimi yaşıyorum 
(1,908 puan) tarafından
su gibi gelsin inşallah oh ne güzel bana temizliğe eşim yardım eder sadece o da hamile kalırsam normalde o da yok
(419 puan) tarafından
Amin inşallah. Allaha şükür insanın ailesi başka. Ne kayınvalidem ne görümcemlerim nasılsın bile demezler demediler de...
(1,908 puan) tarafından
anam bana kocamdan başkasının faydası yok yine şükret annem başka biriyke evli babam abimlede benkede görüşmüyor çok daha zor ama alıştım elhamdülillah
(419 puan) tarafından
Allahıma şükürler olsun. Rabbim sizinde yardımcınız olsun inşallah.
0 oy
tarafından

Hava daha soguk kiz yazmi geldi

(1,908 puan) tarafından
çok söyleyince çabuk gelir :)
0 oy
tarafından

Bende daha başladım :/ :/

(1,908 puan) tarafından
ufak ufak başladım yarın dolabı halkedersem getisini günlere yayicam mecbur
tarafından
Hadi Allah kolaylık versin inşallah :) ❤
(1,908 puan) tarafından
amin cümlemize :))) ❤️
0 oy
tarafından

Bu pazar yapiyore :) butun halilar yikamaciya sobam sokulecek perdeler ev komple degistircem yasasin yaz yasasin yenilik yuppi :D

(1,908 puan) tarafından
sobayka uğraşmak da ayrı bi dert Allah tan ben bırakmadım benimkine kalsa o da soba kurcakti doğalgaz sobası artı petek var petekleri zengin olunca yakcaz :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 180 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 342 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 718 göst.