0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (1,822 puan) tarafından

image

panik yapanlar lutfen yapmayin. Ortaligi velveleye vermeyin bi sakin olun lutfen...

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen öyle.......
-Reklam-
0 oy
tarafından
Off bu dünden beri açılmış 1246748 posttt
(1,822 puan) tarafından
Ayrica eski postlarina baktimda deprem oldugunda herkes deprem postu paylasmisti ama sende paylasmissin simdi bana gelmis bunu yaziyosun komik (ben o depremde besik gibi sallandigim halde yazmadim bisey)
tarafından
Off ne biçim zihniyetsin sen ya sana ne sordum insanlar bin aynı postu açıp durdular ki benim yaşadığım kaçıncı depremdi ortalık sakinleşince yazdım

Aciyorum siz gibilere bir açık bulmak için durmadan araştırma yapıyorsunuz pessss vallahii
(1,822 puan) tarafından
Canim acik bulmak icin arastirma yapmiyorum bana ilk saldiran sensin niye zoruna gidiyo ki zoruna gidecekse saldirmayacaksin
tarafından
Seninle uğraşıp ağız klavye dalaşına giremem ayrica sana saldirmadim yeter artık dedim genel olarak herkes bir dursun diye
(1,822 puan) tarafından
Girme o zaman dalasa arkadasim iyi aksamlar
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Bana bulaşsa kalabalığa girerim bode gıcık olduklarımın yanina giderim :D şaka şaka

(1,822 puan) tarafından
Tovbe de kiz :)
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Keşke kaynanam ve Görümcem koronadan ölse ya :D :D dinimiz aminn
(1,822 puan) tarafından
Ogluyla evlendin ama iste kocan icin katlanacaksin :) kiz kocana yazik annesiz mi kalsin uzulurum ben galiba cok yumusak kalpliyim :)
(2,865 puan) tarafından
Oğluyla evlenirken annesi ve kardeşi ile nikahlanmadım ama :D tek bir kişiye evet dedim lanet olsun du :D
(1,822 puan) tarafından
Ahahahah ahh ahhh iki kisi evet diyo ama onlarda isin icine giriyo :) benimki copsuz uzum gorumce kayin elti hic bisey yok bi anasi var onunda cok sukur bizden uzakta hic bi zarari yok :)
(2,865 puan) tarafından
Tuzun kuru tabi konuşuyorsunuz ordan yüzüme yüzüme :D
(1,822 puan) tarafından
Ay valla biraz oyle oldu sanki :) ama simdi uzakta zarari yok belki ilerde olur simdi ne deyim yani bisey diyemeyecem neyse dua ette olmasin :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde oburhanim (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 212 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...