0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (13,695 puan) tarafından
  Cici bebe yedirdim ve uyuttum  ayagimda sallayarak..

Duanın gücüne ve sizin samimiyetinize inanıyorum.

O yüzden bize hu süreci kolay atlatmamiz icin dua edin nolur:/

8 Cevaplar

0 oy
(290 puan) tarafından
Benimki 40cikti bıraktı inşallah seninki bırakmaz 
(13,695 puan) tarafından
Ay dua et braksin lutfen sutten kesmeye çalışıyorum zateb
-Reklam-
0 oy
tarafından
Insallah bu surec daha kolay gecer kuzucum litfin moralini yuksek tut sen cok guclusun basaracaksin ❤☺️
(13,695 puan) tarafından
Ay kurban olaym seni yaradana .. ay destek olun bana gercekteb pes etmekten korkuyorum
tarafından
Tabiki de pes etmeyeceksin bugun 8. Gun artik hersey daha kolay olacak pes etmeyi aklindan cikarr
(13,695 puan) tarafından
O kadar cok kalkiyoki gece
 Ve biberon,emzik almiyo gece. Su bile içmiyo sanirim aciktgndan agliyo
tarafından
Kuzum onun ki bi aliskanlik daha cok yeni oldugu icin meme arayacak tabiki ac oldugundan degil sen alisana kadar devam edeceksin biliyorum zor bi surec ama inan ki gun gectikce kolaylasacak artik olmadigini anlayacak ve bikacak normale dönecek bu saatten sonra pes edemezsin dayan sabret
(13,695 puan) tarafından
Ay insallah unutur gerçekten bisaha buu gucte olabileceğimi sanmıyorum:(
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
(13,695 puan) tarafından
Amnn aminnn
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Inşallah kolayca bırakır memeyi canım kıyamam ki ben masum meleğe yaa :(

(13,695 puan) tarafından
Ebruuuu kuzum dua et nolur ya
(10,046 puan) tarafından
Ederim balım tabii yeter ki yavrularımız iyi olsun❤
0 oy
(653 puan) tarafından
InşallAh tez zamanda bırakır darısı bnmkinin başına.bisey sormak istyrm sütten kesmeye basladign  zamandan itibaren mi ayak da salladinyoksa zaten ayak sallamasi yapiyormydn
(653 puan) tarafından
Benim cocugumda  emerek uyuyo  3 gun sütten kestim hastanelik olacaktı yine başladım vermeye ayakla sallayaym dedim deliriyodu  kendini atiyo du acaba nasıl alstcm
(13,695 puan) tarafından
Bnmki hala oyle.. kendini atiyo ,kafasina vuruyo,oyle bi agliyoku morarana kadar..
(653 puan) tarafından
Valla ben kaynanam  yada anneme gidince kesecem yoksa kafayı yerim.sende birilerine git yardımcı olsnlar
(13,695 puan) tarafından
Kimse cekemez oglumun bu halini kaldık i annem memleketteeeee kaynanam memleketteee..
(653 puan) tarafından
Ben srrf sütten kesmek için memleket gidicem :))
0 oy
(777 puan) tarafından
Kuzum sürekli bu postlarını okuyorum ve sessizce dua ediyorum sana.memeye bağlı uyuyan ve sakinleşen bebe çok zor yaa bende de var bi tane ama benimki daha büyük tabi.Allah yardımcın olsun Allah zorunu kolaylaştırsın pes etme sakın baya yol katettin.deneyinlerini soracağım sana unutma sakin beni bana yol göstereceksin daha ❤❤❤
(13,695 puan) tarafından
Ayyyy n'olursun dua et beni pes ettirip onca emegimi cope atmama sebep olacaknkadar aglamasin ve ben meme vermiyim :(

Her zmn ne istersen ya kuzum her zaman yardim ederm insallah ben becerebilisem :(
(777 puan) tarafından
Çoğu gitti azı kaldı kuzum Ya sabır inşallah olacak bak gör

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 507 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 873 göst.
0 oy
9 cevap 416 göst.
7 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,695 puan) tarafından soruldu
0 oy