0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kızlar eltımle altlı üstlü oturuyoruz o benden 15 yaş büyük. Geldiğimde ıkı cocugu vardı benimde iki kızım oldu hamileliğimi ögrenince hemen paylaşırdım onunla. Fakat hep bı kıskanclıgı var bana karsı. Sonra oda 3.cocugu yapmıs ve ben bunu komsular toplanmasında yabancı gibi herkesin azından ögrenindim 6 aylık gebeymiş cok kızdım kendime cok zoruma gitti demekkı dedim ne elti olmuşuz ne abla kardes nede komşu kendisine söyledim bunu dalga gectı hemen söyleyince noluyomus dedi. Her neyse bende şimdi 5 aylık hamileyim ona söylememiştim gecen hafta akraba ziyaretinde baska ınsanlardan duydu birde oğlum olmasını hıc istemiyordu cınsıyetı de duyunca kadın resmen kudurdu yüzü gözü yer değiştirdi.. Simdi benimle konusmuyor sizce hak etmedi mi bu sonucu 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muhattap olma başka diyecek bişi yok fesat insan sevmem hiç 
-Reklam-
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Aman çok da tin yüzü gözü çıksın. 

Oğlu kızı yokmu seni kıskanıyor Allah ona da vermiş evlat hayret bişey bacı kes ilişkini merhaba merhaba 
(1,298 puan) tarafından
Onunda ıkı oglu bir kızı var kadın fesat elinden gelse bir kaşık suda bogar beni arkadaslarım gelenim gidenim hep batar ona gecen yıl düşük yaptım gelmeyen kalmadı bu hanım ıkı merdiven inmedi
(15,745 puan) tarafından
Kes ilişkini basit bu kadar
0 oy
(389 puan) tarafından
konusma ılıskını kes gitsin gelin kaynana uymuş elti eltiyle uymamiş buda o hesap 
0 oy
tarafından

Etme bulma dünyası buna derler 

Herkes ektiğini biçer ...

İster konuşsun ister konuşmasın hak etmiş ...

0 oy
(59 puan) tarafından

haketmiş valla :D benim eltimde  8 aylık hamileyken öğrendik başkalarından niye soylemiyon dedik eee utanmış yaparken utanmadi :D 

0 oy
tarafından
Çok da umursama boşver 
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Yüz gözü yer değiştirdi diyince Bi gülme tuttu kız beni :D

İyi yapmışsın canım 

0 oy
(510 puan) tarafından
Aman bızde altı ustluyuz ayda bırkez bırbırbırımızı görüyoruz bende hıc bır seyımı demıyorum oda demıyor dese bıle demem 4 yas var aramızda ama farklı insanlarız
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız canım. Günüm geçse eltime derdim deli gibi herşeyimi paylaşırdım.  Hamile kaldı kocası kocama demiş yemin verdirmis bana soylememesi için.  Memleket sırrı ya . Ben bebek istiyordum  taşınma işlerim falan vardı benden önce yapmış.  Bende iki buçuk aylıkken kaynanamdan duydum . Sonrasinda bende hamile kaldım benimki düştü. Beni geçmiş olsun diye bile aramadı.  Bende mesafemi koydum ne hali varsa görsün 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Konusmuyosa pasa gonlu bilir hic umursama bille
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Haktır doğuma kadar öğrenmeseydi hak etmiş 
0 oy
(255 puan) tarafından
Haketmiiş sende gül geç. Hemen öğrenmesini gerekiyomş
0 oy
(142 puan) tarafından
Sen de deşeydin ya erken öğrenince ne oluyor ki diye ben olsam lafı hemen yapistirirdim 
(1,298 puan) tarafından
Kadın muhatap olmadı ki keske bışey deseydi cevabını alırdı da
(142 puan) tarafından
Aman sende olma o zaman daha iyi senin için bol bol dua et bebek için haset nazar cabuk değer yani erkek oluyor diye bunu yapanın kesin nazari değer
(1,298 puan) tarafından
En kortugum konu bu zaten. Cidden bu kadar fitne fecur olunur mu yaşım genç cocukları peş peşe yapıyoruz diye ona bile söyleniyor sanki kendi bakıyo onun ikincı evlılıgi 30 dan sonra anne olmuş beni en başından beri kabullenemedi. Allah razı olsun yorumların için canm
(142 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun kuzum ne demek. Sonradan tekrardan barışırsanız fazla samimi olma hiç takma bile canını da sıkma kendine Iyi bak :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 246 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 287 göst.