0 oy
921 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

imagebizim babannemiz 3 yelek bir patik ördü 

39 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Benimki calisiyor o yüzdən bisey yapamiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
20 tane yelek 5 tane kazak 3 tane patik 1 tane battaniye 5 tane patik
tarafından
Oy maşşallah
0 oy
tarafından
Bi tane el örgüsü yelek almış örcekti ama benim etrafımda bi sürü insan örüp getirince örmiyim bari zaten gözlerim görmüyo dedi tamam dedim ne diyim eltimin çocuklara bi sürü ördü bana örnedi ama gerek de kalmadı bi sürü geldi 
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Ahhahahahaj:D

Bizim babaanne bize niyetlenmiş elinde örüyordu ama sonra onu çevirip kendi kızının bebeğine ördü :D 

Güle güle kullanın canım çok güzel olmuş güzel günlerde giysin bebwğin☺️❤️

0 oy
tarafından
Hiçbirşey örmedi örmesinde zaten hiç güzel yapamıyor ben kendim ördüm herşeyini hatta kendimi durduramıyorum sürekli ip alıyorum :)) 
0 oy
tarafından
Örmez bizimki çocuk diye başımın etini yediler arayıp sordukları yok
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Babaannemiz patikler ördü ama yelek vs yerine dikis kursuna gidio picamalar etek buliz vs dikti :)
0 oy
(360 puan) tarafından
Benden uzak allaha yakin olsun olsun gitsin kimin basina ne oruyosa orsun istemiyorum zaten ondan hicbisey anneannemiz ordu dahada oruyo saolsun
0 oy
tarafından

Bizim babannemiz çalışıyor beraber alışverişe çıktık giysi kıyafet  alışverişini yaptık o esnada hazır yeleklerden aldık  Allah razı olsun ondan  :) anneannesi takım ördü ama görüşemedik görmedim resim atamıcam  o yüzden :) iki arkadasım da örüyormus 

0 oy
(762 puan) tarafından
5 yelek 1 atkı 2 bere 2 patik 1 tanede bataniye
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bizdeki babanne miymiy konuşmaktan birşey yapmadi ne aldı ne ördü :D kuru kuru kurban olurum diyo batasicalar:#
0 oy
(6,835 puan) tarafından
Battaniye ordu sozde hirka falan da ormuste heralde oglanin askere gitmesini bekliyor vermek icin amaa annem doldurup aliyo
0 oy
(491 puan) tarafından
40 küsür yelek kazak sapka takımı ördü
0 oy
(777 puan) tarafından
Battaniye ördü.yelek ördürdü baya bi çok sıra gelip giydiremediklerim bile var hala
0 oy
tarafından
Bizimki hic orgu bilmeyip sadece igne oyasi tarzı ilgilenirdi ama torun aşkım ona yaptırdı örgüyu. Tulum, efe yelegi, patik ve battaniye ordu 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hic bişey örmedi
0 oy
(983 puan) tarafından
Bsy canm anlamiyormus orguden oyle diyor
0 oy
(496 puan) tarafından

Hiç birşey :ermm: örgü bilmiyor

Anacim olaydı nur içinde yatsın çeyiz dizmisti şimdi ogluma:'(

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 825 göst.
4 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 753 göst.
15 Mart 2020 Aile kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,537 göst.
1 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 311 göst.
27 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,588 cevap

35,057 kullanıcı

...