0 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (333 puan) tarafından
O kadar sinirliyim ve uzgunum ki annemin evini özledim odamu ozledim. Evlilik boyle bir sey mi yaa evlenmesem daha mutluydum ben evlendim  milletin ağız kokusunu  cekiyorum niye  esimin anasi zikkim olsun oyle anaya. Gelin  diye dusman mi aldın biz de bi anadan  olduk. Ama yok kendi kızlarının huzuru  kaçsin  kizlarim  kizlarim  ağlar. Damadın arkasından sover  yüzüne ne yapacağını  şaşırır  el üstünde tutar. Ama biz geliniz  ezilmek  için hor  görülmek  için varız... içimdeki  öfke geçmiyor  eşime bi şey desem durduk yere aramız bozulacak. Ne güzel bitti günüm diyordum erken konuşmuşum

15 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Benim baba evim koca evinden daha kötüydü ama kocamın evi de on numara beş yıldız değil Belki de bu yüzden bunca zaman ayrılmadım eski hayatım daha kötü olduğu için yenisine katlanıyorum
(333 puan) tarafından
Al birini vur ötekine  desene. Canımı sıkan damadı geldi mi ne yapacağını şaşırır çay kahve yemeksiz  kaldırmaz kızına iyi  baksın diye damadı el üstünde  tutar bana da alttan alttan laf vurur yaptığım göze gorunmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al benden de o kadar. Çok sıkıldım.artik uğraşmaktan çok yoruldum 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn canim
0 oy
(6,672 puan) tarafından

Kelimeler kifayetsiz:O

0 oy
tarafından

Hangimiz sevdiki bu evlilik işini :woot:

(333 puan) tarafından
Olan kadına oluyor
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(333 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
(237 puan) tarafından
Sakin ol canım kaynanalari kazanda kaynatmak lazım benimki iyi çok şükür lafım ona değil kötü cadı kaynanalara
(333 puan) tarafından
Benimki de iyidi  çocuk oldu kadın değişti kıskanır gibi hallere girdi
(237 puan) tarafından
Valla benimki iyiydi çocuktan sonra resmen ana oldu bana doğumdan sonra afedersin kabız oldum koştu eczane ye ilaç aldı bana
0 oy
tarafından

Evlilikten degilde bitmeyen ev islerinden sıkıldım 

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Canim esinle aran iyiyse kaynanani cok takma yaaa 
(333 puan) tarafından
Eşimle iyi şükür ama böyle olunca ona da sinir oluyorum kimseyi goresim gelmiyor o aileden
(1,822 puan) tarafından
Ay bu kaynanalardan cektiginiz ne kiz valla cok uzuluyorum
(333 puan) tarafından
Ben de üzülüyorum .  Yüzüne ver şeyi desem için gene sogmaz
(1,822 puan) tarafından
Allah kolaylik ve sabir versin canim
0 oy
tarafından
Bunların  hepsi  ayni vallahi de billahi  de aynı  psilikler  sen emin ol o kaynanalar olmasa bi sekilde eşle  idare edilir  ama o cadoloz yok mu o cadoloz Allah ıslah etsin onları 
(333 puan) tarafından
Aynen annem boşuna demezmis  kaynana ile geçin  gerisi önemli değil diye. Geçinmeye  çalışıyorum  ama kendimi  yipratarak
tarafından
Sende mi ayni evde yaşıyorsun
(333 puan) tarafından
Yok canım ama aynı gibi canı ister akşam sabah burda. Üç ay kaldı yanımda çocuk büyüyünce  gitti.
tarafından
Kız şükret benimki  aynı yarim saat çıkmasam  odadan  başım  ağrısa  odadan çıktığımda  onumde
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Noldu kız böyle bende sevemedim evliliği el kahrı çekilmiyor vallahi evlenince ailemin kıymetini anladım 
(333 puan) tarafından
Başka post açmıştim  canım sınırımi  atamadim. Kaynana görümce  dengesizliği işte. Bugün bi şey yaptilar geçmişte yaptıkları da geliyor  aklima  keşke evlenmeseydim  diyorum
(2,479 puan) tarafından
Onu bende diyorum ama işte insan yaşamadan bilemiyor şimdiki aklım olsa evlenmeyi hiç düşünmezdim
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım. 

Fitneyle fucurla uğraşmak okadar zor okadar yıpratıcı ki... 
(333 puan) tarafından
Aynen canım allah 'tan başka yardimcimiz  yok zaten
0 oy
(290 puan) tarafından
Aynen el kızı ucuz olur benim kaynanada öyle takma eşimle de arsmi bozma
(333 puan) tarafından
Eşim e  belli etmemek için konuşmadım hiç aramız açılır gece gece tartışma kaldiramam
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Aslinda sadece esimizle olunca sorun yokta baska faktor işin icinde olunca olmuyor 
(333 puan) tarafından
Aynen öyle. Sinirden başım agridi
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Baba evi gibisi yokkkk

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 666 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gltn brn (553 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 478 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,665 puan) tarafından soruldu