0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
kapalı
Ülkede şehit olur şehit postu açmayın deprem olur deprem postu açmayın ölümcül bir virüs heran sevdiklerimizden birinin canini alabilecek kadar tehlikeli ama yok virüs postu da açmayın diye yırtınanlar bide ALLAH istedikten sonra heryerde canımızı alır diyorlar ama o kadar çok Allaha inanıyorlar ki burda gerçekçi meseleleri konuşmak yerine kaynana görümce elti dedikodusu yapmak derdindeler cunku Allah size onun bunun arkasindan giybet edebilirsiniz diye emretti resmen işinize geldiği gibi Müslümansınız burası gebelik dışı soru sohbet insanlara neden müdahale ediyorsunuz bırakın isteyen istediği konuda konuşsun nedir bu kadar tepki ben anlamıyorum artık 
notu ile kapatıldı: Tartışma ya açık post

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Bura sohbet platformu kafa dagitma yeri gereksizce milleti endişelendirmeye gerek yok ayrica cogu yalan haberleri abartarak anlatmaya hic gerek yok  anlamiz postlar açmaninda  bir manasi yok cok merak eden varsa haberleri izlesin. Burada milleti velveleye vermesin

(1,826 puan) tarafından
Agzına saglık bacım
tarafından
Yahuuu bu coronada bahsedeceginiz kadar azrailde bahsetsinler ☺ birde utanmadan post açarlar ...
Sonra kaynana elti görümceden girerler millet burda derdini anlatıyor diye , biz 7/24 saat sizin corona yazılarınızı okumak zorunda değiliz.

Bacım ağzına ,yüreğine ,diline ,parmağına telefonuna sağlık çok güzel bir cvp olmuş :)
tarafından
Ahahah kiz Allah iyiliğini vere emii son satira çok güldüm ahahahah sagolasin cnm :)

Millet kafa dağıtmaya geliyor buraya bunlar milleti derde sokuyor
tarafından
Sagolasin (Bayanefendi)
tarafından
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ama aynı posttan 4 5 tane görmek insanın sınırını bozuyor biri post açmış altına ne yazacaksan yaz kardeşim sayfa virüsle dolu onunla dolu bununla dolu oluyor 
+1 oy
tarafından
Korkan vardr illaki ama herkes korktuğu için demiyo gına geldii için diyoz ayrıca kendin diyon hamilelik dışı sohbet ülke gundemi değil burası milletin kafa dagtmak için girdiğini yer kimsenn Müslümanlığni sorgulayamazsin
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Gebelik dışı ama kısıtlı sohbet edilebiliyor sadece bende anlamıyorum. Onu konuşma bunu konuşma bunu eleştirme bu postu açma... Bu post da kapanır zaten. 
0 oy
(109 puan) tarafından
Çok haklısın sana katılıyorum. Herkes ilgilendiği başlığa girip okusun ve yazsın. Bu kadar basit.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Vala en iyisi hic birşey e karışmamak ne tartışmaya ne boyle kavga cikicak postlar açmaya

En iyisimi gir postunu ac yorumlarını yap yorumlar oku cik şahsen ben böyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,262 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 334 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 231 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.