0 oy
942 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Hadi bakalim hep kaynanayi çekiştiriyoruz bu sefer kaynananizin iyi huyundan bahsedin benimki bana hep tunik elbise alir tek iyi huyu odur oda yalniş alir :D ahahha 

30 Cevaplar

0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kaynanamın iyi huyu yok :)

tarafından
Ya niye Boyle yapiyorlar bunlar yaaa
-Reklam-
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Hamilelik de Doğumdan sonra yatağıma kafat yemek getirdi :) Geceleri emzirdim bebeğimi verdim ben uyudum :)

tarafından
Ohhh ne güzl ya iyimiş kiz
(13,019 puan) tarafından
Allah’a şükür iyidir kayınvalidem :)
0 oy
tarafından

Her zaman beni haklı görür bide torununa çok setler aldı 20 yelek 5 kazak bi sürü patik battaniye ordu elektirkli salıncak aldı bebek arabası aldı bebeğime bilezik ve künye taktı 5-6 poşet kıyafet aldı pantolonundan ilk adım ayakkabisina kadar :D

tarafından
Oh oh maşallah maşallah başarilar in devamida gelsin inşallah
0 oy
tarafından
Çok yardım dder valla bana misafir gelsn 3 çeşit yapar getirir Allah razı olsun
tarafından
Amin canım en güzk
0 oy
(2,126 puan) tarafından

Hangi işe elimi atsam beraber yapalım yardim edim der iyi bisey belki ama başımda bekliyor iste nasıl yapıyorum diye bakıyor :pouty:

tarafından
Ayyy valla ben de sinir olurum oyle şeue
(2,126 puan) tarafından
Bende canm da ne yapim bisey denilmiyor
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Yemek yaoar bulaşık yıkar fln beni çalıştrmaz yani o huyu iyi :D

tarafından
Valla iyi tek mi bilemedim  :D
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim evime gelinca bana hic iş yaptırmaz her isi kendi yapar yemeği bile evimide temizler,ben onlara gidincede hic bi iş yaptırmaz yine her isi o yapar bana hizmet eder canim ne istese pişirir bayramlarda bana elbise hediye alir ayda bir gorürüz bir birimizi ve her seferinde harçlık verir ne kadar kizgın olsam beni alttan alir asla kotü söz soylemez kavga etmez bisi istersem hemen alır alışverisi beraber yaparsak kac para olursa olsun o vermek ister yemeğim kötü bile olsa ellerine sağlık cok güzel olmus der hepsini yer,her gelene gidene beni över valla bundan iyisi çamda kayısımı diyolar artık :D
tarafından
Yaaa melek melek
(1,337 puan) tarafından
Deveyi diken insanı s.ken demişler cnm ben o kadar iş yapmasına **** oluyorum keşke o otursa bn hizmet etsem
tarafından
HAHHAAJ Allah seni almasin kız gece gece :D :D boşver yaaa
0 oy
tarafından
Kaynanamin iyi  huyu maleswf ki yok kwndiai cok kinci ve kıskançtır  mesela kızı  fazlaca kilolu hamilelikten dolayi tişörtlerim  olmuyordu oda iki tane verdi  bana olmuyor yenge dedi giydim  makinaya attım  kadin sen kurutmadan çıktıktan  sonra al götür  odanda sakla 
tarafından
Aaaa valla bunlar tuhaf lar ya
0 oy
tarafından
Her zaman çağırır gelin bizde yemeğinizi yiyin der masraf yapmayın der. Onun dışındaki kötü huylarını yazsam roman olur:))
tarafından
Ahahah yazma boşver

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,922 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,450 göst.
16 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...