0 oy
939 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Hadi bakalim hep kaynanayi çekiştiriyoruz bu sefer kaynananizin iyi huyundan bahsedin benimki bana hep tunik elbise alir tek iyi huyu odur oda yalniş alir :D ahahha 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi huyu yok 
tarafından
Hadi ya inşallah bir gün olur
-Reklam-
0 oy
(119,137 puan) tarafından
Cok asiri savurgandir herkese akitir bana bakitir 
tarafından
Hahahhah ya sevda:)
(119,137 puan) tarafından
Valla oyle kiz
tarafından
Ahahha ne dim kiz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
En güzel huyu çok iyi evlat seçer ☺☺

Ona yalakalik yapanın yanındadır kısaca 
tarafından
Kiz en iyi huyunu soylerken bile gomuyon hahaha☺️☺️
tarafından
Ooo adam secer yani
0 oy
tarafından
Oh bu sefer yazarken yorulmicam iyi huyu yok cunku 
tarafından
Ahahah ay inşallah olur ya
0 oy
(2,864 puan) tarafından

Ben benimkini anlamiyorum ya iyi görünür ama sinsi sinsi kotuluk yapar 

Begendigim biseu olursa söylemem yeterli hemen gidip alir eve eşya alırsam parami cevirir harcatmaz 
tarafından
Hım aslında yapiyorlar ama Bi yalniş ta yaptik lari kül oluyor
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Benim kaynana 5 oglu 1 kızı var en cok bize maddi destek verir son beşik avantajı sayılabilir. Hatta düğünümde bizimkiler baya altın istedi diğer gelinlere halsizlik olur yapamam dedı ama en sonunda mecbur yaptı eltilerim hepsi gıcık bana kıskançlıktan kudurdular.. Ev verdi kayınpeder herkesin ki kullanılmıştı bizimki sıfırdı birde dugun den beri kaynanam 20 bin borcumuzu ödedi valla şöyle bakınca sevdim şuan kadını :))) 
tarafından
Yenimi sevdin kiz herşeyi yapmiş iste
0 oy
tarafından
Suclu oldugu halde bile cook iyi şaşirik aaaaa benn miiii???

Yilin en iyi oyuncusu odulu, altin kelebeyi kaynanama veriniz please!!!
tarafından
Kiz yorumlari okuyup gülüyorm yok anam iyi huyuni soylerken bile kötü huyundan bahsediyonz piskojinz bozulmuş
tarafından
Evet canm biz hepimiz rafadan tayfayizz :D
tarafından
Valla aynen iyi kaynana yokmuş demk benmkide sessiz sedasiz kendi halinde ☺️
tarafından
Tmm ben takiyorum yüzsüz kaynana madalyası
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Düşündüm ama bulamadım
tarafından
Ahh canım
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Iyi yonunu bilmiorum iyi yaptigi seyde bile birsey vardir o kadinin kotu yonuyse Say say bitmez gosteris meraklisidir bir millet ona ay ne kdr iyisin desin die milletin gozune soka soka birseyler yapar cok guzel ayrimcilik yapar ustune yoktur herseyi yapar soyler hicbirsey yapmamis gibi davranir hep agzinda siz iyi olun mutlu olun baska birsey istemem der huzurumuzu kaciran bir odur baskada kimse yoktur hatasini soylemeye gelmez hemen tamm yapmam gelmem konusmam karismam baslar ortaligi velveleye vermeye ama ayni sekilde devam eder hep gelinler bana yapsin bana etsin benim agzima soksun ben yan gelip yatayim gece gunduz gezeyim derdinde ve gelinler arasinda da evlatlar arasinda da cok guzel ayrimcilik yapar lafa gelince hepsi benim canim cigerim der hicte oyle degil daha sayacamda elim yoruluor o kadini yazinca :D

tarafından
Ahahha ha kiz bunun içinde Bi tane iyi bişey yok Allah seni almaya
0 oy
tarafından
Merhametli vicdanlı kadın evlatlarını ayırt etmez 7 çocuğu var..bir de 3 aylıkken annesi tarafından terk edilmiş torununu büyüttü şimdi üni 3.sınıfta..severim kaynanamı 
tarafından
Yaaaa ne güzel maşallah canım
0 oy
tarafından
Ben çocuğa bakiyorsam eğer çayımızı hazırlar o ara beni beklemez 
tarafından
Yani oda bişey
0 oy
tarafından

Dusundum de bulamadim :D hep beni elestirir hic sevmez ne yapsam yaranamadim :D

tarafından
Koy çuvala salla salla vur duvara :D ne işe yariyor zati
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Benimki yer sofrası alacaktı evime alınan masa takımını benden habersiz iptal ettikleri için kimseyi sigdiramaydm ver ben alayım sen bana elli lira verirsin dedi  (◔‿◔)
tarafından
Nasıl kız anlamadim
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Karışmaz bişeye hatta yaparsa bana sorar sonra yapar 
tarafından
İyi kiz dengeyi kurmuşsun
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Anlayışlı, yardimsever, merhametlidir kayinvalidem valla. 3 oğlu var, 1de kızım oldu der hep. Arkadaş gibiyiz, kendi kizim olsan bu kadar sevmezdim der. Allah razı olsun ondan❤
(15,598 puan) tarafından
Valla takipçi arttırdık  bakalım alan olur inşallah 20 satış yaponca ayrıcalıklar oluyor çünkü
(10,046 puan) tarafından
Ben senin yorumları görmüyorum hani puanlama neden ki sen benimkini görüyor musun?
(15,598 puan) tarafından
Dolaptaki yıldız puanlar mi
(10,046 puan) tarafından
Aynen canım
tarafından
Hım maşallah canım Allah daim etsin inşallah
0 oy
tarafından
:D herseye karisiyo sinir oluyorum sakindir ama kavgadan filan korkar ama laf etmeyi insani deli etmeyi ihmal etmez yinede 
tarafından
Keftor kaynana seni :D
tarafından
:D hemde nasil
0 oy
tarafından
İyi huyu demeyelimde en iyi yaptigi sey ustaca yalan soylemesi cogu zaman kemdi bile inanir duygu somurusu ve evlat ayrimi en best huylari arasinda :))
tarafından
Hımmm kötü yaaa inşallah Bi gün iyi olur
0 oy
tarafından
Huy bulamadım geneli iyi 
tarafından
İyi maşalla canım
0 oy
(732 puan) tarafından

Yemin ederim haksızlık yapmamak için 10 dakikadır düşünüyorum ama yok abi vallahi yok iyi bir huyu yada bana bir iyiliği. Kaynana belki götünnn şişe 14 yıldır Bi iyiliğin dokunmamış ahanda seni övemiyorum ;)

tarafından
Ahhh lo kiz arkalarında güzel şeyler birakmiyor lar hepsini kül ediyorlar r
(732 puan) tarafından
Kim napıyorsa kendine yapıyor cnm valla
0 oy
tarafından

Valla be iyi huyu var ne kötü işimize karışmaz asla ayda bir evime gelir oda gdene kadr yatar allahbrazi olsun :D

tarafından
Ahahha iyi Amin amin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,907 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,445 göst.
16 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,082 cevap

34,773 kullanıcı

...