0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından
Ben esimin boyle davrancagini ruyamda gorsem inanmazdm beni bilen bilyodur esimin hep aylesiyle sorunlarm oldu hamilelik donemimde olsun yeni evliyken ve bi kac gun once dogum yaptm eve geldik esim ssagolsun ben normal dogum yaptm 7 dikisim var altan bide dogum yaparken ikinirken basur olusmus hala gitmedi cocuk gece hep rahatsiz olyo gece gec saatte birileri gelyo cocugun odasina giryo cocuk gece uyuyamiyo esim ben uyuyum diye kendi bakyo cocuga ben yatak yuksek oldugu iicn inmekte zorlanyom dikislerm patkar diye ayagini fazla kaldirma dedi kaynanam sadce cocugu emziryom altini degisyom gerisini esim yapyo cocugu emzirdikten sonra alyo besigine yatiryo ins hep boyle devam eder ama bi aay sonra ise baslicak ben tek napcam simdiden dusunyom sizin lohusaliginiz nasl gecyo hanimlar esler yardmci olyomu 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,798 puan) tarafından
Ne güzel canm maşallah eş desteği cok önemli benimde 35 günüm kaldı eşim zaten cok destekcidir evde her zaman insallah dogumdan sonrada böyle devam eder 
(278 puan) tarafından
İns canm benmki hamileligim bogunca hep telle ugrasirdi suan teli filan brakti cocuguyla ilgilenyo demek baba olmak erekyomus bazi seylerei brakmak icn
-Reklam-
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim daim eylesin cnm
(278 puan) tarafından
İns amin canm
+1 oy
(10,047 puan) tarafından

Maşallah canım hep böyle devam eder inşallah Rabbim daim etsin <3

(278 puan) tarafından
Ay ins bende oyle umuyorum ama bakalm simdi dikislerm var diye yapyodur belkide dikislerm bitincede brakir :(
+1 oy
(8,207 puan) tarafından
Bir aya duzelırsın ıbsallah canım bakımını ıyı yap.Bebegnle tekrar bı duzen k ur ucaksın bu zamanlar bı daha ıstesende gelmez.Allah esınden de razı olsun senı dusunmesı bebegını dusunmesı guzel bısey.Halbukı hepsının boyle olması lazımkrn bız boyle eslere dua eder olduk.Rabbım senınde yardımcın olsun 
(278 puan) tarafından
Ses duymuyolar is gormuyolarmis ondan ya bide yanlizim ya ondanda kaynaklanyo 2 hafta duymaz gormez diyolar
(8,207 puan) tarafından
Bebekmı duymuyomus kuzum bebek anne karnında duymaya baslar? Hadı gormesın ama duyması o zaman gelısıyo.
(278 puan) tarafından
He oyle dediler 2 hafta gormez duymaz diye ama bakyo bana etrafa konustugum zaman dinliyo bazende gulyo millete anlatyom uok o daha gormez duymaz diyolar
(8,207 puan) tarafından
Anlamayana anlatmak en zorudur canım.Ugrasma he he de gec
(278 puan) tarafından
Aynen canm cahiller eski insan iste nolcak
+1 oy
(340 puan) tarafından
Bu zaten onun yapması gereken bisey yapti diye sevinip ovunenechn bsey degl cunku çocuğu tek basina yapmadın. Sorumluluk ayni mecbur yaoacak 
(278 puan) tarafından
Yani oylede ne kocalar duydum yardimci olmayan ben ovunurum.cunku onun isi degl bunlar cocuk bakmak ev isi yemek yapmak kadinin gorevi ama duan tekim ne benm aylem nede esimin aylesi var yanimizda esim yapyo herseyi tabikide ovunurum esimle ovunmek guzel bisi bence yapamayanlar var boyle ese hasret olanlar var mesela allh herkesin yardimcisi olsun
0 oy
(748 puan) tarafından
benim bebeğim 6.5 aylık oldu eşim yardımı olur halanda rabbim yuvana huzur versin inşallah
(278 puan) tarafından
İns canm oyle devam eder bakalm cumlesinin yuvasina huzur versin rabbim esin baska bisey yaaa annem gitti uzulmedm ama esim giderse uzulurum heralde
(748 puan) tarafından
zamanla bebek büyüne alışıyorsun tek kalmaya amin inşallah
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Allah razı olsun onlardan benim eşimde aynısı yapar herhalde şimdi bile çok ilgili hamileliğin ilk zamanları şimdiki zamanlar hep ilgilendi hala ilgilenir rabbimin bize mükafatı diyorum insallah bizde onlara öyleyizdir 
(278 puan) tarafından
Aynen canm zaten zor zamanlarimizda yanimizda olsunlarki biz baska kimseyi aramiyalm
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bn doğum yapmadım ama bnşm eşimde böyle aynı çok vijdanlıdır şimdiden düşünşr sen uyursun ben bakarım elimden geldiği kadar sana kıyamam falan diyor hasta olsam ayakalarıma sarılırda ısıtır senin eşin gbi düşünür Allah razı olsun onlardan. Bi aydada sen iyileşirsin inşallah rahat rahat ilgşlenirsin bebeğinle merak etme :) o kadar izinli olmuş bşzde doğum izni 5 güne çıktı dşye sevinıyoruz :))
(278 puan) tarafından
Aynen ya benmkide hamileligimin 6 ayinda brakti isi ama telle ugrasirdi hep ben derdm sen cocuk doguncada boyle telle ugrasirsan ben tek zorlanirm dikislerm olur diye hele o gun grlsin bakariz derdi suan teli unuttu ben soylemeden gidyo cocuga bakyo uyuyomu ustu acikmi diye ev isi yemek olsun yardimci olyo sagolsun esimin benm aylem olcak vijdansiz lar dan beklerdim bunu ama neyse ya allah yukarda goryo
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Masallah Allah bozmasn canm. Benm esim muhtemel izn alamaz isten. Kardesyle birlikte calisiyolar esm olmasa is durur o yuzden mecbur calisir . Ben napcam bilmiom gerci annem yillik iznini dogumumda kullanicak ama bakalm o da 2 hafta snra zor olcak benm icn hayrlisi ins umarm izn alabilr esm hic umudm yok ama
(278 puan) tarafından
İns izn alabilir canm esin valla bu dunyada tek esinden baskasi sana yardimci olmuyo benm.annemde geldi iki gun kaldi geri gitti esimin aylesi yakin 30 dkkalik yoldalar ama gelir binsaat kalir geri gider evde yemegim yok ev toparlancak bare onlari yapip oyle gitseler nebilim mutlu olurum en azindan bu halde bi yandan ev topluyoz esimle bi yandan yemekle ugrasyom cocuk ta yeni daha
(2,351 puan) tarafından
Yok bnm annm yemegimide yapar temizligimide yapar cocuguda bakar Allah razi olsn ama 2 hafta izni olcak onunda.
0 oy
tarafından
Valla eşim çok yardımcı oluyor kucağına alıp gezdiryo gece işten geliyor bn uyuyorum o bakıyor iki saat 

Sütüm azaldığı zaman kalkıp mama yapardı askmm yemek vakti geldi der uyandirirdi bni :) 

Ama şimdi oda iş gereği eğitime gidick nisan 1 de napcm blmiyorm 
(278 puan) tarafından
Esinin aylesi yardim edyosa iyde benmde oda yok gelirler bi saat filan oturur geri gidyolar insan bi yemek filan yapar evi temizler oyle gider demi ne vijdansiz insanlar varya
tarafından
Nerde bnm kaynanam mi bilmiyor musun :)) hiç öyle şeyler düşünüpte yapmaz
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Maşallah. Eşin yapması gerekenleri yapıyor zaten normal olanda budur. Umarım bu ilgisi logusaliktannsonra da devam eder. Seninde dilisin var dinlenmem gerekir kolay değil doğum yapmak. Logusaliktan sonra da Allah kolaylık veriyor anneye bir güç geliyor tek başına da bakarsın ancak eşinden de böyle destek almaya devam et :)
(278 puan) tarafından
Aynen canm cok zor kaynanam gorumcem eltilerm.hicbiri yok esim var sagolsun hem evi temizliyo yemegi birlikte yapyoz egilemiyom ben bisi olur dikislere diye esim yardm edyo bi sekilde bu dikislerde kurtulursam zaten kendi ismi kendim gorurumde bu zamanda esimin aylesi veya kendi aylem yanimda olmamasi insana cok aci veryoya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 168 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 719 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 390 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,150 soru

11,287,160 cevap

34,692 kullanıcı

...