0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Esim kendi isini yapiyo kizlar 6 ay oldu isyerinden cikali. Son zamanlarda eve doğru duzgun ugramiyo surekli is buluyo kendine gece gunduz yok. Okadar para hirsi bürüduki onu aslinda hc bi borcumuz yok evimz arabmz var sıkıntımiz yok ama cok asiri paraya duskun birisi :(  bebegim 2 bucuk aylik surekli kucakta hep sallamak istiyo hc bi sekilde durmuyo yataginda  gece gunduz kucagimda okadar bunaldimki . Sozde bebegi esim istiyodu suan gormuyo desem yeri. Kiziyorum bagiriyorum uste cikiyo daha cok bana bagriyo her anne bakiyomus benim gibi aglanan yokmus bende insanım ya evde hapis surekli kucagimda sikildim bunaldim ya surekli agliyo durmuyo ne kahvalti ne yemek yiyebiliyrm dusa giremiyorum cok sıkıldım :(((

3 Cevaplar

0 oy
(514 puan) tarafından
Çok zor bi durum senin için, eş desteği gerçekten çok önemli, anne mutlu olucak ki bebeğiyle sağlıklı bir şekilde ilgilenebilsin, seni bu kadar bunalıma sokacak ne var yani anlamış değilim, sinir olurum hep gözlerine para hırsı bürümüş, şükretmeyi unutmuş insanlara. Otur şükret haline, ne kötü durumda olan insanlar var. Allah yardımcın olsun işin zor gerçekten inşallah düzelir.
(139 puan) tarafından
Bende nefret ediyrm para icin yasayan insanlardan ama basima geldi resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim esin calisiyor diye kizma . bak baskasinin kocasi da is begenmiyor ise gitmiyormus . bu devirde ev ve arabanin olmasi yetmiyor . hele cocuk varsa onun gelecegi  cok onemli . kizma esine . seni parasiz birakmiyorsa al cocugunu gez :) 
(139 puan) tarafından
Nasl gezcem cnm  cocukla tek basina cikilmiyo ki arabada eşimde. Ztn ciksam en kucuk seyde basima kakar  yok geziyonda ben calisiyrmda sen rahattasın bilmem ne kavga cikarir oyle birisi
0 oy
tarafından
Anlıyorum seni canım ya evde durmak insanın psikolojisini bozuyor 

Eşin de iki gün ara versin evin araban var daha ne ? 
(139 puan) tarafından
Bi insan doyumsuz olunca iste

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 394 göst.
20 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 478 göst.
20 Eylül 2019 Diğer kategorisinde nihanimmm (7,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu