0 oy
1,515 göst.
Aile kategorisinde (616 puan) tarafından
Bazen esimin sadece sevgisini hissediyorum az oncede takildim sen bana asik degilsin seviyorsun dedim . Oda donup o daha guzel dedi bendd biliyordum zaten dedim bana asik olmadigini  ogle bi dialog gecti aramizda :)

46 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne bilim iste yaşıyoz oyle :D
(616 puan) tarafından
Yani ben ikisinin farkli oldugu kanisindayim son zamanlarda isten gel yemek ye cay ic oglusla ilgilen boyle monoton olunca bi aklima geldi :)
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Ölüyorum ona aşığım aşık oda ban aynı sekilde
(616 puan) tarafından
Rabbim hic eksiltmssin canim
(290 puan) tarafından
Amin cümleye kuzum
0 oy
(118 puan) tarafından
Eşim bni sever bende onu severim 
(616 puan) tarafından
Bende seviyorumda bana o daha guzel demesine anlM veremedim :) bi yandan hosuma gitti bi yandan icten ice uzuldum
(118 puan) tarafından
Cunkum aşk zamanla kendini birakio ama sevince herseye göğüs geriyorsun
0 oy
tarafından

Sevgi bağlılık ise onsuz olamamak aklında hep onun olması o sana bakınca içinin gitmesi ise evde iken tartışıp çıkar çıkmaz özlemek evet seviyorum da aşığım da :angel: daim olsun hepimizin sevgisi 

(616 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canim
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Vallahi eşimden birsey isteyeyim, veya birşey sorayım. Sen bana aşıksın beni seviyorsun dimi. Beni sevdiğini söylersen yaparım diyor. O da sürekli ama ben aşığım seviyorum diyor

Bu lafı her gün duymak. Bana artık hiç çekici gelmiyor :D 

Ama ben kocama aşığım iyikim şükür sebebim<3

(616 puan) tarafından
Ne guzel canim allah daim etsin yuvanizdan huzur mutluluk eksik olmasin
(2,102 puan) tarafından
Allah razı olsun yavrum cümlemizin evinden eksik olmasin inşallah ❤
0 oy
(1,908 puan) tarafından
aşk la evlendik ama kabul edelim ki o ilk zamanki duygular sakinlesio monotonlasiyir ben eşimi görünce elim ayağım titrerdi herkes siz sevgilisinin derdi inkar ederdim ama bal gibi de aşıktım arada bizde o konuyu konuşuyoruz hayır ben seni her görüşünde heyecanlanıyorum diyo ama ister istemez aşk sevgiye dönüşüyor zaten insan vücudu altı aydan fazla dayanamazmus :D 
(616 puan) tarafından
Evet monotonluk girince sanirm ben kendim paranoya yapyorum ;)
(1,908 puan) tarafından
yok bacım o normal geçen dizide romantik bı sahne vardı doğduğun ev kaderindir de kız diyo ben daha senin hangi mevsim sevdiğini ogrenicem falan düşündüm ben kocamın hangi mevsimi sevdigini bilmiyorum o da benim 4 yıllık evliyiz bı senede tanışma iş yerinde günde kaç kere vc ye gittiğini bilirim ama hayata dair şeyleri kacirmisiz evlendikten sonra
(616 puan) tarafından
Hayat telasiii ...
0 oy
tarafından

Saat kac oldu bak inat etti gelmiyo piss ama disarda kalsin ben yaticam beklemicem uykum geldi zaten 

tarafından
Yok yok almaz bisey olmaz kizz  :D

Biseyin derdinde degilim kiz sadece yorgunum uykum geldi :D
(1,908 puan) tarafından
e napsin sizin için çabalıyor kır dizini otur aşağı kapa çeneni evinin kadını çocuklarının anası olacaksın uleyn :D :D
tarafından
Bakk doverim seni haa zehraa   :Dddd
(1,908 puan) tarafından
kocam zaten uzun zamandır ilk defa yok calisiyo psikopata bağladın iyice beni :D
tarafından
Hee farkindayimm  :Dddg
0 oy
tarafından
Seviyorum........
(616 puan) tarafından
Onun sana karsi askini hissediyormusn yada sevgisni
tarafından
Evet seviyor beni
(616 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
tarafından
Valla kim ne derse desin bi süre sonra ne aşk kalıyor ne sevgi bağlılık oluyor sadece evine eşine çocuğuna şimdi eşimle ne yaşarsak yaşayalım bırakamıyorum sevdiğim için mi hayır çünkü birbirimize bagliyiz
(616 puan) tarafından
Hatta dalgaya alip dur su bosanma konusunda fikir ediniyim dedim gulerek google actim yaziyordum birak yazma biri gorcek etcek dedi :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bunu kalpten hissediyorum sevgisini aşkını 
(616 puan) tarafından
Ne guzel y ben son gunlerde alinganim blemiyorm :)
(5,938 puan) tarafından
Bir sebep mi oldu canım?
(616 puan) tarafından
Aslinda hic bir sebep yok saddce icimden oyle bir cumle attim oyle oda karsiligni o sekilde vsrince kotu oldum :(
(5,938 puan) tarafından
Espri yapmıştır canım bence takma
(616 puan) tarafından
Sanirim ozel donemimdeyim ben alinganim fazlaca ..
0 oy
tarafından

Kız onu bunu bırakın da kahverengi sümüksü akıntı yerleşme kanaması mi bide kasik agrisi:ermm::D

(616 puan) tarafından
Hic bilgim yok :)
0 oy
(50 puan) tarafından
Ask evlilik oncesinde kaliyor o ilk bakismalar goz goze gelmeler sonradan hepsi sevgi saygi oluyor aramizda esim Hala der Sana ilk gunki gibi asigim ama bana kalirsa sevgi agir basiyor hepte dile getirir sevgisini bende o sekilde 
(616 puan) tarafından
Degilmi sonra hayat gayeside giriyor isin icine
(50 puan) tarafından
Daha cok istek ve ihtiyaclar ama İyi ki varlar dunya onlarla guzel
0 oy
(114 puan) tarafından
Bence ikiside değil mecburiyet eşimin ki ne yazık ki ben seviyorum sevmemem gereken kişiyi 
(114 puan) tarafından
Vermez ki kilit şifre heryer
(616 puan) tarafından
Amiiin evet es olmak zor suan biz izmirdeyiz cok sukur rahatiz rBbim mehmetciklerimizi korusun . Bizimkiler aksam evlerine gelip cY corba icebiliuorlar ya uzaktakiler :(
(616 puan) tarafından
O senin telfonunu kontrol ediyormu
(114 puan) tarafından
Abim diyarbakırda benim çok zor napalim
(114 puan) tarafından
Yok bakmaz zaten kilit yok benimkin de
0 oy
(190 puan) tarafından

Üç yıllık evliyim sevgimde aşkımda değişiklik olmadı kocamın da öyle takılıyorum bazen beni hala seviyormusun diye  ilk günkü gibi diyo :D

(616 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Seviyom aşığım  <3 

(616 puan) tarafından
Cok hos ♡
0 oy
(586 puan) tarafından

Seviyorum ,sevmiyor muyum aşık , miyim degilmiyim valla nasıl biseyse çözemedim :Dkeko gecenin espirisi 

(616 puan) tarafından
Yasiyoz iste desene :))
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ölürüm onu vereneee
(616 puan) tarafından
Ne guzel allah daim etsin
(2,104 puan) tarafından
Amin canim cumlemizinkini daim etsin insallah
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Aşkın ömrü var sevgi ise ölümsüz canım takılma buna :)

Ha ama bana sorarsan ben eşimi çok seviyorum ve ona çok pis aşığım. Sanki liseli gibiyiz görmesem konuşmasam edemem deli oluyorum o şapşiğe. Ama daha 1 yıllık evliyiz o heyecanlı aşkımız zamanla durulucak ve yerini güzel bi sevgi seline bırakcak eminim :)

(1,698 puan) tarafından
Allah seniii. Bi de yanındaymış adamın daha ne istiyorsun benim gibi yalnız mı yatıyon sanki şapşik :) kıymetini bil. Benim eşim daha 1 hafta yanımda yok. Koş sarıl kocişine
(616 puan) tarafından
Ndn yok canim
(1,698 puan) tarafından
İşi var da canım dönemsel başka bir şehirde. Gidip gidip geliyor öyle :) ben de karnım burnumda bekliyom kendisini
(616 puan) tarafından
Hayirli vakitli dogumlar bol sutunle kal ❤
(1,698 puan) tarafından
Amin canım cümlemize❤️❤️
0 oy
tarafından

Aşka inanmam sevgiye inanlardanız koçum biz :D

(616 puan) tarafından
Yani bir asigim dese fena olmazdi ;) gerci oda bana yonelttti ayni soruyu
0 oy
tarafından
Biz asigiz ya halen cokta seviyoruz ❤ 5 yil oldu