0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim akşam 7 de Uygulamaya gitti işte araba çeviriyoruz falan dedi, tamam dedim sabah 8 de geldi geri şimdi yattı uyudu sabaha kadar hiç uyumamış çünkü, dün o gidecek komşumda Sümeyra yine gelmedin kocan mı evde dedi, heeee dedim, ne zaman işe gidecek kocan falan soruyor yani gitsinde gel bana yardım et hala o kadar Yokkk dememden sonra :) ben uyuyordum çünkü oğlum gece yatmadı hatta sizede post açmıştım onun aramasıyla kalktım açmadım tabi telefonu, asıl amacı neymiş biliyor musunuz kızlar ; Banada Neslihan diye bir komşum var o aradı söyledi, Kendisi uzanıyormuş sürekli Neslihanla Beni arıyormuş biz ne zaman gitsek ona yardım etsek öyle kalkıp yapıyormuş bizle birlikte, yoksa evi ellemiyormuş, güya bugün gidiyordu ben 3 gündür gitmediğim için toplayamamış ve birkaç gün daha geç gidecek :D Neslihanda gitmeyelim Sümeyra boşver dedi, Neslihan gitti Gardıropunu söktü kadının, bana aramış diyor ki Neslihan sadece gardıropu söktü gitti başka hiçbirşey yapmadı, ne bekliyordun ki :angel: beni o uyandırdı yani

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız ben hiçbirsey anlamadım vala dur baştan okuyum:-):-):-):-)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Derken canım noldu anlamadım şimdi 
tarafından
Komşu vardı ya beni arayan, evi taşıcak daha taşıyamadı bizi çağırmaktan bize yaptıracak her işi onun amacını anlattım :D
0 oy
tarafından
Kız şu senden yardım isteyen komşu demi aman elleme boşver 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Eskı postalara baktım anlamak ıcınde arkadasim bu komşu ya babanın kızı degıl farkındasın demı babamın kızı bile olsa bu kadar yuzsuzluk olur mu ya seninde evin esin cocugun var resmen taz edıyo zorla cagırıyo mecbursun gibi insanlara bu yuzu neden verirsiniz anlamıyorum herkes bı haddini bilsin defolsun gitsin kim yaparsa yapsın mala bak 
tarafından
Bende bunu anlamıyorum canım, o kadarda yüz vermedim yani bilmiyorum, Neslihanda dedi o bize güveniyor dedi, valla kimse bana güvenmesin dedim
(1,657 puan) tarafından
Bunu neslhana degıl ona dıceksın kestirip at kırmak lazım bazen bu nedir ya
0 oy
tarafından
Yüz verme valla canım yapsın utanmadan nasıl istiyo böyle bisi senden kendi yapsın hamile olduğunu söylemiştin benim de isim var onları zor yapiyom de esim de izin vermiyo de isterse 1 yıl sürsün taşınması hiç umursama gitsin hamal tutsun kendine 
tarafından
Yok canım asla gitmemde, sabahın köründe falan arayıp uyandırdı uykumu kaçırdı :D ona biraz kıl oldum ya
tarafından
gitmek zorunda da değilsin sen cagirsan  gelmez böyle
Yardım adı altında bokunu çıkartıyolar resmen:D
0 oy
tarafından

Bişi anlamadım :angel::'(

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hah bırakın kendi toplasın, millet onun uşağı mi. Isterse 1 ayda gitsin, birdaha derse ben gelemem abla kusura bakma hamileyim eşim izin vermiyor de
tarafından
Ohooo kaç defa dedim :D 194838383 kez dedim ama arıyor :D 2 dk Sümeyra nolcak ablası 2 dk Sümeyra ay ay gidemem
(6,978 puan) tarafından
2 saniyede olsa eşim hayır dedi, sözünü çiğneyemem kocamın de. Hatta boşver amann cevap bile verme açma:)))
0 oy
(1,524 puan) tarafından

Ne okudum ben :dizzy:

tarafından
Bak şimdi benim bir komşu var taşınıp gidecek ama gidemiyor bir türlü çünkü bizim gidip onun evinin toplamamızı bekliyor :D dün kadın gidip gardıropunu söktü dahada memnun olmadı, sabahın köründe aradı açmadım uykumdan da oldum boşu boşuna, gelemem diyorum anlamıyor prenses hazretleri :D
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe senle neslihan onun hizmetçisi misiniz kesinlikle gitmeyin hatta numarasını da engele alın bu nasıl bi utanmazlık ya 
0 oy
tarafından

Ne komşuymuş arkadaş  Rabbim düşman basina vermesin :/

tarafından
Korona Virüsünden bile daha tehlikeli :D
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Okuyom okuyom pek bisi anlamadım komsun mu siz gitmeden temizlik yapmıyor 
tarafından
Evini taşıyacak işte mutfağını yataklarını falan topluyor, hergün bizi çağırıyor 7 aylık hamile diye, bende 3 aylık hamileyim yani o hamileyse uykumdan bile uyandırıyor gel diye artık kızdım yok dedim :) bir iğne kaldırmaz biz gitmezsek ama benim evim değil banane isterse hiç tasimasin
(5,436 puan) tarafından
Yardım edilirde okadar değil:)) tuhafmis
0 oy
tarafından

Sumeyra ne bu komsudan cektigin sumeyraa :D

tarafından
Kız sorma telefonum çaldı sabahın köründe eşimde bende kalktık :D hele sinir oldum adam işten gelmiş
0 oy
(7,441 puan) tarafından

Az yesin de kendine bir uşak tutsun bacım insan yeri geliyor kendi evini toplarken temizlerken tahammül edemiyor tamm yardım edilirde afedersin b.kunu çıkarırsa hiç umrumda olmaz.vallahi hem gündüz çalıştım hem hamileymisim haberim yok geldimnisten akşamları ev topladım kimsem de yoktu yanımda tayinimiz çıkmıştı illa birinin olması mı gerekiyor ben başkasının topladığı eşyayı nereye koyduğunu zaten bilmem herşeyi kendim yapmam lazım ne manyak insanlar varya vur kafayı yat isim var temizlik yapıyorum gel yardım et de :)

tarafından
Bu komşu Korona Virüsünden daha tehlikeli :D
0 oy
(452 puan) tarafından
siz niye yapıyorsunuz ki kadının umrunda değil boyna yatıyor siz gidince size yaptırıyor hiç bir şeyine karışmayın hata öyle komşuluk bile olmaz hiç gitmeyin 
tarafından
Gitmiyorum ki 4,5 gündür çağırıyor gitmiyorum, ben onun evini niye toplayim banane kendi evi yatacağına toplasın
0 oy
tarafından
Hic bisi anlamadim☺☺
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yuh artık madem birisi olmadan bir şey yapamıyor kadın tutsun parayla bu kadar işgüzarlık olmaz yaa
0 oy
(255 puan) tarafından

Bu taşınan komşumuydu yanlş mı hatrlıyorm. Eğer öyleyse ne yüzsüzmüş be kardeşim :D

tarafından
Bide az önce alt komşumu aramış demiş ki gel 2 dakika diye, Sümeyrada gelmedi demiş, alt komşuda Sümeyra hamiledir kendine güvenemiyor gelsin yardım etsin demiş :) dedim iyi demişsin :D o komşuda gitmemiş ona
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bi ne temizligiymis boyle bitmedii
tarafından
Ev taşıyor canım evi topluyor ama bizi çağırıyor biz gidene kadarda yapmıyor, az önce alt komşuyu aramış oda gelemem demiş
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Allah askina ver su kadinin numarasini arayip senin diyemediklerini diyim yaa valla cok gicigima gidiyo  bi patliyim suna
0 oy
(1,018 puan) tarafından
İkinizde gitmeyin yapsın canm enayi yerine koyuyor insanları iyilik yapmakta yaramıyor artık demkki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 327 göst.
6 Mart 2020 Aile kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 804 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 454 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 514 göst.