0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kizlar kaçarak evlendim severek ben Alevi eşim kurt annesi oldum olasj sevmez beni sürekli laf sokar alıştım m artık neyse evlenirken 3 kaynım var onların adına kendi kolundaki bileziği taktı düğünden sonra geri aldı yenisi yapican dedi ama 5 senelik evliyim henüz lafı bile gecmiyo ki bastada ben kabul etmedim ama ginede yaptı onun yanı sıra düğünde takılan 50  milyar parayı onlar aldı sormadan Gine bişey demedim gecensene eve aldık 80 milyar vara verdi kayinpederim yani bize topu topu 30 milyar verdi şimdi onlar ev alicak bana sormadan diyolar ki bilezikleri satıp alalım irtak kasada altınlar bende istemiyorum eşimde onlar bize verdi şimdi sıra bizde dio ben napicqm bilmiyorum bana bı akıl verin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Huzurun bozulmamasi icin esinin istediğini yapmamalısın cunku karışık bir durum icerisindesin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Onlar size verdiyse , eşin de kesin onlara verecek,

Çünkü eşine karşı durup biz size verdik , bugünde sıra sende yardım edeceksin diyecekler ...

Ha birde eğer ki kasa ortaksa eşin yardım etmek durumunda , 

0 oy
tarafından
eşinle konuş sadece 30 Lik altın veririm de Sonuçta onlar size 30 bin vermiş borç gibi düşün tekrar onu verirsiniz
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yani şöyle kendi adıma konuşayım. Çok şükür evinizi almışsınız. Eğer acil bi durum veya borç yoksa ben olsam verirdim. Tabi iç tarafını detaylı bilmediğim için böyle söylüyorum belki daha farklı bi durum vardır onu bilemem.
0 oy
(648 puan) tarafından
ilk başta neden mezhepini söyledin ki ayrım yapar gibi 
(648 puan) tarafından
benim eşimden Alevi , çok severim alevileri
(16 puan) tarafından
Kayın validem mesebimden dolayı beni sevmedi sevmiyo ondan öyle yazdim yanlış anlasildiysam k.bakmayin benim böyle bı ayrimim yok insan olsun yeter
(648 puan) tarafından
o kendi mezhebine baksın ,asıl onun mezhebi sevilmiyor
0 oy
(249 puan) tarafından
Ben de verdim altınlarımi sadece bizden takilan altinlari bana verdiler ben de madem sizden gelenlerle siz borc odeyeceksiniz benim babamin ne eksigi var dedim ordan gelenleri de babama verdim. Evimin borcunu da biz ödüyoruz faturalari da biz ödüyoruz kasa ortak borclar bitene kadar maasini veriyor eşim surda 3 sene sabredicem evin borcu bitince kasa ayriliyor ama huzur bozan olmamak icin sustum herseye gelecek eltilerim de nasil olur bilmiyorum artik eger benim yaptigini yapmazlarsa huzur bozarlarsa o zaman konusurum siramin gelmesini bekliyorum
(16 puan) tarafından
Bizim kasa ortak derken bankada kasa tutular orda altınlar yoksa evin giderleri falan ortak degil
(249 puan) tarafından
Iste bizim o da ortak borclar ortak bizim evin borcu bitene kadar hersey ortak havuz sistemi var kisilik olarak iyiler soz verdiklerini yapmaya calisiyorlar o yuzden ben de susuyorum ama ilerde eltim gelir yok ben altinlarimi vermem filan derse ben mal miydim da verdim diye konusurum
0 oy
(864 puan) tarafından
Bence verme eşinle konuş hatırlat bnce cnm onada 
(16 puan) tarafından
Söyledim hatırlattım 2 çocuğumuz var geleceğimiz onlar dedim babanin durumu iyi oğluna 30 milyar eve yardım etmiş baban o senin edicek tabiki de dedim ama yok dio bende artık karismicam heralde
(864 puan) tarafından
O zamn karışma daha ne yapasin sen  daha cnm
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Oo altinlar senin degilmi sen vermek istersen verirsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu