0 oy
315 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (923 puan) tarafından

Sonuna yetiştim ama faydalı bilgiler vardı 

image

7 Cevaplar

0 oy
(12,263 puan) tarafından
Ne güzel işte canım dinle bende de böyle olur ne ile kaygı  yaşıyorsam karşıma çıkar  
(923 puan) tarafından
Rahatladım biraz sanki .mutlaka psikologlada görüşü cem inşallah hazır bi şekilde doğuma girer cikariz:)
-Reklam-
0 oy
(119,980 puan) tarafından
Hic korkma nasilsa cikacak o sanciyi cekicen ama inan bebek dogunca unutuyon nasi bi sanciydi diyon
(923 puan) tarafından
Sancı ağrı pek gözümü korkutmuyo aslında sadece sırt üstü nefessiz kalıyorum ondan korkuyorum bide ıkınmak ..yaa inşallah o zamana kadar o.problemde çözülür pozitif dusunucem.bundan sonra
(119,980 puan) tarafından
Kiz o koltuk ayarlaniyo ben yatarak rahat edemedim ebe koltugu kaldirdi hafif oturur pozisyonda dogurdum
(923 puan) tarafından
E öyle olursa sıkıntı olmaz düz sedyeye yatamıyorum. Insalalh normal olur doğum bide hafif pturur pozisyon olursa tadindan yenmez :)
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Elektrik yok izleyemem izle banada anlat ☺️
(923 puan) tarafından
:) bende sonuna yetiştim tesadüfen;) genel de herkes te oluyomuş  bu korku:D, ben bana özel saniyodum
(2,110 puan) tarafından
Valla ben cok korkuyom seni bilmemde sabah aksam gelmesini bekliyom ☺️☺️
(923 puan) tarafından
Aslında düşününce bi şekilde illa çıkacak destek önemli rabbimde yardım eder kurtuluruz inşalalh
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ay ben cok korkuorum heleki haftam yaklastikca daha bir korkar oldum yapamam pes ederim o anda die cok korkuorum 
(923 puan) tarafından
Benimde korkularım.cok ama bugün hep pozitif şeylerle ilgilendim kendi kendimi motive ediyorum psikologa da gidicem ..çünkü kolay biseu değil bu durum.psikolojik olarak hazir olarak doğuma girmeksek bebegi istememe vs gibi şeyler yaşayabilirmişiz..Allah herkesi tek.avazda yavrusuna kavuştursun
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kac haftalik oldunn
(923 puan) tarafından
23+3 olduk teyzesi
(5,519 puan) tarafından
Oo buyumusunuz masallah
(923 puan) tarafından
Inşallah bundan sonraki süreçte çabuk geçer de sağlıkla alırım kucağıma ❤
0 oy
(4,556 puan) tarafından

Ben o stresi atlattım :)

(923 puan) tarafından
Nasil yaptın püf noktası;))
0 oy
tarafından
Hiç korkma canım Rabbim yardımcı oluyor inan ki doğum çok mucize bisey ya 
(923 puan) tarafından
Nefes problemim olmazsa hiç korkmazdım ama normal sağlıklı insanlarda bile oluyomuş bian önce temmuz gelsin :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 120 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 110 göst.
22 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ruya123 (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 498 göst.

384,619 soru

11,505,598 cevap

35,158 kullanıcı

...