0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yine bi kayinvalide sorusu :)

Muayeneye geliyor mu kayinvalideniz?  7.ci aydayim suana kadar hic bir muayeneme gelmedi yani gelmesini istemedim. Şimdi yeniden gelmek istiyor. Benim yerime konuşmaya calistigi icin genelde sicak bakmiyorum. Esim gelsin diyor. Sizce kabul etsem mi? Gereksiz sorular sorar lafima karisir diye hic istemiyorum ama ne yapsam ki??

11 Cevaplar

+2 oy
(12 puan) tarafından

Allah aşkına kötü bişe söylemek istemiyorum ama ne kadar yanlış ve onyargili düşünüyosunuz o sizin anneniz orda ne sorabilir yani ne sorarsa sizin için sorar bazı şeyler için nem kapmak için kapiyodunuz sanki çok sordun çok konuşsun ne olur yani biraz da bazı şeyleri görmezden gelmeyi alttan almayı bilmek lazim oğlunuz olur ilerde gelininiz aynı şeyi size dusünse hosunuza gider mi 

(355 puan) tarafından
Bnce soruyu soran kisi kaynansinin sorularinda deql bilmisliqinden sikayetci we ben kndisini anliyorum. Smdi qidecek orda gelin bilmez ben sorayim akil etmez qibi kucuk dusurucu cumleler kurarsa die tereddutte kalmis bence. Sonucta biz durumlarini bilemiorz we on yarqili olmak hos deql. Bir bildqi warki gelmesini istemio
-Reklam-
0 oy
tarafından

benim annemde kayinvalidemde gelmedi. annem ben damat yaninda utanırım dedi o gelmedi diye kayinvalidemede gel demedim ama gelse bos konusmazdi. sende cagir bisey olmaz duyma sorsada torunu sonucta

tarafından
Öyle de herseye mudahil olan biri olmasa karismasa dusunmem de karisacak sinir olucam o yuzden kararsizim :/
tarafından
bosver karissin duyma o günlük. bebisine odaklan sen canım
0 oy
(246 puan) tarafından

Benim birkaç kez gelmişti yani bir sakınca görmedim. Ama kendi annem beni çok strese sokmuştu doktorun yanında. Evhamlı çok meraklı değilse gelsin bence merak etmiştir. Siz bilirsiniz tabii.

tarafından
Merakli ve mudaheleci canim ya o yuzden cok kararsizim ama gerilip sinir olmaktansa sanirim hiç kontrol gunumu soylemeden gittim geldim ben zaten demem daha iyi olacak ne dusunurse dusunsun:/
0 oy
(67 puan) tarafından

Benim kayinvalidem doguma kadar her muayeneme geldi dogumdada yanimdaydi hep ama rahatsizlik duymadim tam tersi destekcim oldu :)

tarafından
Bize rastlamadi şöyle kaynana
0 oy
(218 puan) tarafından

Ben kaynanamı son aylarında gelsin diye baktım yürümekte zorluk çekiyordum banamisin demedi gelmedi annem geldi ama doktor içeri almadı 2 kere gelebildi çalıştığı için annem valla bence kabul et gelsin son ay çok zor oluyor yürümek şimdiden götür esin seninle gelemiyorsa en azından daha rahat olursun 

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Benim Kaynanam ilk gebeligim de  gelme derdim topallaya topallaya peşimden koşarak gelirdi:D 

hastane yakın sen gelme hastasın yorulma derdim dinlemezdi 

burda gelin yalnız başına gezmezmiş laf olurmuş..

ikinci gebeligim de yanimdan taşındı bunda daha hiç gelmedi gelmesin de huzursuz oluyorum niyesee 

0 oy
(164 puan) tarafından

Biz farklı şehirde olduğumuz için kayinvalidem gelemez ama aynı şehirde olsak gelse istese gel derdim ne olacak sanki gelsin çok çok 15 dakika konuşur durur sonuçta torunu hevesi gitmiş olur 

0 oy
(12,840 puan) tarafından
Ben götürme taraftarıyım inşallah kısmet olursa bu kontrolde götürücem onun zamanında yokmuş merak ediyor ve torununun her halini görmek onun en büyük hakkı bir de ilk torun olunca heyecan da farklı oluyor tabi 
0 oy
(355 puan) tarafından

33 haftalik hamileyim we daha hic kaynanamla qitmedim qitmemde. Yanliz qiderim daha iyi. Baslarda bi iki dedi birlikte qidelimmi die yok dedim daha oda sormadi zaten. Hastanede yattim 3qun ziyaretime bile gelmedi kaldiki bnmle kontrole gelicek. Ama.illede qelmk isterse odaya tek aliolar de ki zaten bnce kalabalikliqi onlemek icin tek aliniyor odaya yanindakini almiyolar..

0 oy
(242 puan) tarafından

Benim kaynanam her muaneme geldi. Benxe ilk nasta senjn givi istemiyordum sorcaklarim oluyordu o var diye soramiyordum ama sonrada aştım onu hatta gelmesi benim avantajima bile olmustu allah razi olsun yoldur yemektir falan herseyi karşılıyordu:))))

0 oy
(77 puan) tarafından

Kocamla gittiğim için hiç geleyim mi demedi. 1.de de demedi şimdi dile demiyor. Gerçi sagolsun oğlumu ona bırakıp gidiyoruz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 675 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 670 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 308 göst.