0 oy
802 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Bir post açmıştım bir kac gun önce esim pazartesi gunu tutuklandi cezaevinde hic beklemiyorduk boyle bir sey 1 yıl 9 ay cezasi cevredekiler tahminen en fazla 6 ay yatar sonra serbest denetimlik  alir diyorlar ama o kadar zaman ben nasil dayanırım 4 buçuk aylik oglumuz var esim nasil dayanir yokluguna her gece bu yataga başımi koydugumda agliyorum dayanamıyorum esim aklimdan çıkmıyor insallah yarin ilk defa görmeye gidecem aglamadan nasil durrum orda .. esim bizi cok ozlemistir ben nasil dayanacam böyle 

13 Cevaplar

+1 oy
(60 puan) tarafından
Allah tez vakitte kavustursun yavrum sizi neden girdi? Bide bebiş var özlem hasret çok olur Allah dayanma gücü versin ablam 28 yaşında 6 yaşında kızı var eniştem ceza evinde 6 sene yaticakmis af olsun diye bekliyo çok kötü bı durum Allah'ım sizlere yardım etsin inşallah kuzummm
(417 puan) tarafından
Saol canim askerdeyken bir olaya karismis uyusturucu konu ama esimin sucu yok sucum yok diye guvendiginden hic mahkemelere gitmedi askerlik biteli 6 yil oldu yeni sonuclandi mahkemesi
(60 puan) tarafından
Allah yardım eder merak etme
(417 puan) tarafından
Insallah canim
-Reklam-
+1 oy
(3,198 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun 
(417 puan) tarafından
Teşekkür ederim
+1 oy
(471 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım. Çok değil canım dişini sık. Sayılı gün çabuk geçer inşallah. Yaşadıklarını yaşadım. Allahım beterinden korusun. Cezası çok değil bol bol dua et canım. 
(417 puan) tarafından
Ediyorum canim teşekkür ederim .. insallah cabuk gecer esim olaylardan cok etkilenen birisidir psikolj olarak çöker en cok onu düşünüyorum oglumun gözüne baktikca aglamak geliyor icimden sanki herseyi biliyormus gibi içli içli bakıyor gözlerime
(471 puan) tarafından
Geçeçek canım emin ol sabırlı ol.
(417 puan) tarafından
Insallah canim bugun gordum esimi savciliktan ozel izin aldım cok şükür iyiydi
(471 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim canım. İnşallah daha güzel günleriniz olur birlikte
+1 oy
(1,887 puan) tarafından
Off canım ya Allah kurtarsın tez zamanda kavuştursun inşallah sana da bol bol sabırlar versin 
(417 puan) tarafından
Teşekkür ederim insallah cabuk gecer bu süreç
0 oy
(475 puan) tarafından

Özel değilse niye girdi cnm içeri Allah yardımcınuz olsun tez vakitetede kavuştursun sizi inş:(

(417 puan) tarafından
Saol canim askerdeyken bir olaya karismis uyusturucu konu ama esimin sucu yok sucum yok diye guvendiginden hic mahkemelere gitmedi askerlik biteli 6 yil oldu yeni sonuclandi mahkemesi
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Canm mevzu uyusturucu demjssin.

O mevzudan sana anlatildigi gbi biraz yatar sonra serbest birakilir takipli. Hergun gider imza atar bi sure. 

Tabiki cok kotu Allah kmseye vermesn. Esinin yanina goruse gttgnde aglama uzulme akli sizde kalir psikolojisi bile bozulabilr sen aglasanda esin yaninda yokken agla. Esinin gorusune gttgnde onu teselli et aklinin sizde kalmamasini sagla konusmalarnla canm Allah yardmcinz olsn ins
(417 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim sizin akrabanizada allah yardim etsin cok zor bir durum allah dusmanimin basina vermesin
(2,351 puan) tarafından
Amin canm ...
(417 puan) tarafından
Ya canim goruse gittigimde oglumun bir tane kiyafetini vermek ıstiyorum ama alirlar mi acaba ya
(2,351 puan) tarafından
Sanirm aliolar canm bizm o  tanidik dedgm komsu evlilik  yil donumlerinde kitap  bastirmisti kitap aldilar kiyaftte goturuyolar alirlar herlde
(417 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Tez zaman da kavusun canım inşallah rabbim yardımcın olsun 
(417 puan) tarafından
Insallah canim teşekkür ederim
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Rabbim sabir ve dayanma gucu versin sana canm cok gecmis olsun

Insallah tez vakitte cikar da kavusursunuz❣
(417 puan) tarafından
Insallah canim cok saol guzel dileklerin icin
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Allah kolaylik versin. Sayili gun cabuk gecer derler ve bulundugun sehirde olmasi bile guzel bak gidip gorme firsatin oluyor. Gittiginde de guclu gorun aglamamaya çalış ki iyice sohbet et sesini duy hasret gider. Bol bol dua et. Serbest denetimlilik dediğine gore ağır bir suçu yoktur. Şimdi onun akli sende senin ki onda. Ancak Allah daha beterinde korusun deyip şükretmek lazım. 
(417 puan) tarafından
Evet canim dogru söylüyorsun cok şükür bu günlere teşekkür ederim
0 oy
(117 puan) tarafından
Oturumda agliyr m kıyamam sana canım bnm Allah'ım sabır versin çocuğunun yüzüne baksın 
(417 puan) tarafından
Insallah canim bugun birde oglumun atesi cıktı ilk defa cok sakin halsiz duruyor kuzum bugun esimi gordum oyle ozlemis ki insallah dayanir
0 oy
(62 puan) tarafından
Öncelikle Allah kavuştursun sizi. Kendini çok fazla yıpratma. Bak bebegin varmış ona tutun. Onunda sana ihtiyacı var. Sayili gün çabuk geçer inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz 
(417 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım  insallah allah yardimicisi olsun herkesin derdi olana derman versin rabbim
0 oy
tarafından
Benim esimde nisanliyken yattı 1 hafta öldüm öldüm dirildim sana demem o ki sabret dua rt cnm 
(417 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım allah bir daha dusurmesin oraya sizi ayrı koymasın
0 oy
(8,261 puan) tarafından
Allah sevgı bagınızı dahada guclendırsın canım bi an once kavustursun rabbım.metanetını koru 
(417 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım saolasn.. konusarak icim dahada rahatladi herkesten allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 959 göst.
31 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 416 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu

378,106 soru

11,317,069 cevap

34,762 kullanıcı

...