0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhabalar 26 haftalık hamileyim ama hamileliğim berbat geçiyor kardeşim işlemediği bir suç yüzünden hapise girdi 3 gün oldu 8 ay yatacak ben uzaktayım ailem izmirde ben antalyada kardesimin ne sesini duyabiliyorum nede görebiliyorum annem babam berbat durumda şok olduk hepimiz ne yapacağız bilmyrz işlemediği bir suç olduğu için insanın zoruna gidiyor arkadaş kurbanı oldu arkadaşları ağız birliği yapıp kardeşimin üstüne atmışlar suçu ama onun bir suçu yok hergün ağlıyrm bebeğime bişey olacak diye korkuyorum kardeşim için dua edin anneler lütfen hamilelerin duası kabul olurmuş doktorum izin vermediği için gidemiyorumda duaya ihtiyacım var.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcıniz olsun canim dusunmemeye çalış 
-Reklam-
0 oy
(965 puan) tarafından
Aa en son polisler götürmüştü su mesele demek tutuklandı canım Allah yardım etsin size inşallah kurtulur kardeşin :(
(7 puan) tarafından
Amin canım çok kötüyüm yediğinden içeriğinden zevk almyrm resmen
(965 puan) tarafından
Lütfen çok dikkat et kendine bebeğin zarar görür bu şekilde yaparsan kendini de düşün umarım kötü bişey olmaz en yakın zamanda kavuşursunuz
0 oy
tarafından

Allah kurtarsin bol bol yasin oku yasinde on bereket vardir bunlardan biride hapiste olanin kurtulmasi 

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Aynı durum bizimde başımıza geldi 6 ay yattı abim çok zor zamanlardı ne kızının emekledigini görebildi nede yürüdüğünü çok şükür hersey ortaya çıkınca saldılar ama o 6ay çok zordu allah yardımcınız olsun canım tez vakitte kavuşursunuz inşallah .bir avukatla görüşün koyvermeyjn belki daha erken çıkar biz hep öyle yaptık canım 
(7 puan) tarafından
Temize gönderirsek cezası artabiliyormuş düşedebiliyormuş korkuyoruz açıkçası ya artarsa
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Allah kurtarsın canim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun insallah cikar yazik oldu
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun
0 oy
(233 puan) tarafından
Gecmis olsun canim rabbim.hayirli bi kapi acsin kardesin bu iftiradan kurtulsun insaAllahhhh
0 oy
tarafından
Allah yardımcısı olsun üzülme adelet yerini bulur
0 oy
tarafından
Dua canı. Dua b bol dua başka çaresi yok Allah büyük 
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah ya çok kötü bi durum inşallah aklanır ki aklanırsa bu kardeşine ders olur inşallah bidaha Böyle bir şey yapmaz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
11 cevap 442 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynot (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
28 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 619 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu