0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından
Şimdi arkadaşlar benim 4 tane görümden var hepsiyle iyi anlaşırım kayinvalidem ben tanımadım (rahmetli oldu) şimdi görümceyim biri sehir disinda oturuyor bende dedim ki abla sen bana bak dedim doğumda dedim oda olur dedi şimdi acil buraya geldiler 2gunlugune ama tekrar gidecekler bugünde hep birlikte gittik yanına kanımla eltim geldi eltim hamile olduğu mu duyduğu günden beri bana düşman sürat aşıyor benimde babanın kızı değil sürekli alttan alçak benim yasimda kızı var bide kıskanç biraz ben hamile halimle hastanede kendini bekledim ayıptır söylemesi  tuvalete kadar götürdüm ben hasta oldum geçmiş olsun demedi neyse kaynım diyorki bacım sana bakamaz benim bana kim bakacak annem benim babam kanser hastası tedavi görüyor annemden başka kimsenin bakmasını istemiyor bide yaşlı olunca çok zor bakımı kocamda teaş olmaya gidecekti bende canım önünü biraz daha kısa kestir dedim cabuk uzuyor oda kötü duruyor dedim sanane nasıl kestiğinde kestirir seni ne ilgilendirir koca benim kocam dedim benim gözüm görüyor benden başka kime güzel görünecek dedim benim kadim karısın bırakırım babasının evine dedi bende ozaman seni karı seni pek tınlamıyor dedim neyse bu defa görümcemin  kocasını çok severim abim gibi abi dedim şimdi giderseniz geri nezaman gelirsiniz dedim bu defa da mercimek fasulye dönüyor dönüyor aynı lafı söylüyor dedi hiç seslenmedim kocam geldi çok güzel olmuşsun dedim karıdan dinliyor dedi kocama bende ya sabır ya sabır dedim eltimle kaybından nefret eder hale geldim bisey diyorum banayım evindeki vardı sen ne biliyorsun konuşma süs kendine birşey dediğim.yok zaten birşey dahi beklemiyorum aynı zamanda doğru düzgün işi yoktur benim kocamla yarış yapıyor para hesabı yapıyor paranız yoksa yok söyleyin getireyim şöyle bende ver para dedim yok dedim bozuk yok dedi havadan havadan konuşuyor vurcam birgün nezaman bilmiyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,020 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Wala çok uzun dye okumadım kbkma canm:) 
(70 puan) tarafından
Aman pek önemli.degil.aslinda maksat dert olsun
(419 puan) tarafından
Ben okudumda noldu aklım allak bullak anlamadım ki :/
(1,020 puan) tarafından
,,,,,,,,, :)
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kocan susturamiyor mu kaynini, terbiyesiz herife bak her şeye maydonoz oluyor...
(70 puan) tarafından
Kız kocam ne desin arsız bildiği arsız ne söylersen şöyle habire benim bildiğim der bide yalancı söylediğini yaptığını inkar eder
(6,978 puan) tarafından
O zaman cevabını vermeye devam et sen canım, bunlara susmaya gelmior
(70 puan) tarafından
Aman söylüyorum da  bazen gırtlağına yapışasın var ama neyse yüzüne dedim allah sana kalbindekini versin ben senin kadar kötü olamam dedim
(6,978 puan) tarafından
Ağzına sağlık
0 oy
tarafından
Al birini vur ötekine
(70 puan) tarafından
Hiç sorma ma beyincikleri
0 oy
tarafından

Hepsi ayni yaa oda onun oglu sonucta  

(70 puan) tarafından
Ben evlerine bile gitmiyorum görmüyorum bile ama ne zaman babamlara gitseknlaf sokar laf söyler benim düşmanım gibi
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canım uzak durcan o kaynindan o nasıl erkek yaa :))
(70 puan) tarafından
Arsız mendebur bildiğin adam demek için şahit gerek milet kaçıyor kendinden kendi yapisiyor
0 oy
(233 puan) tarafından
Kiz ne demissin hic birsey anlamadim kim ne demis kime demis ne demis vallahi hicbirsey anlamadim. Bulmaca gibi yazmissin 
(70 puan) tarafından
Anacım benim bir arsız kaynım var her boka karışır ama bildiği bir *** yoktur illa karışmalı karışmazsa yılan sokar
(233 puan) tarafından
Sende arsiz ol ver agzina lafi.
(70 puan) tarafından
Ana neler söylüyorum yüzsüzlük yapıorum laftan anlamıyor görümcelerim bile söylüyor kendine ama kendine mal işte karısına bile söyledim bi ara kocana şöyle bak ben alınıyorum üzülüyorum bu duruma yapmasindedim eşek eşek ne anlar hosaftan
0 oy
tarafından
Cok karman corman olmus kuzum vallaha bisey anlamadim
(70 puan) tarafından
Boşver be gülüm ben zaten kendimi bir anlasam şöyle soylum kaynimi öldürecek Biri arıyorum  öldürdün mezarını ben bulurum
0 oy
tarafından
O nasıl kayın ya allahım düşman başına 
(70 puan) tarafından
Aynen bi tuhaf görünce karışır kaynana karışır ama kayın dedigin ağır olur sözü geçer aslında aile genel olarak karışınıza kendini pek saymazlar sevmezler ben herşeye karşı görümcelerimi babamı korurum oda onlarda beni oyuzden karı koca kiskancliklarinda yapıyorlar
tarafından
Aman muhattap olma boşver
0 oy
(860 puan) tarafından
Ay okurken bile çok sinir kendim ne kadar patavatsiz yaa 
(70 puan) tarafından
Sen beni düşün bide anlamaya çalışıyorum ama olmuyor neresinden tutsam elimde kalıyor delimi akillimi pek anlamıyorum yani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 50 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,079 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...