0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından

Çok isterdim hamileliğimde güzel fotoğraflar çektirsem, bebeğim ilk doğduğu anda fotolar çektirsek falan ama yapamıyoruz  maalesef halbuki en güzel anı olurdu bize ...Artık albüm alıp telefondan çektiğim kadarıyla albüm yapacağım inşallah.

11 Cevaplar

+1 oy
(137 puan) tarafından

Bende cook heves ettim hamilyken sahilde resm cektrsem dogumda cektrsem be snrSi die ama malesf hayalde kaldi hersy cok pahali fotografciyla anlasaym ddm tek dogm icn 500 lira istedi ve verecegide 20 resm sadece birde video 

(817 puan) tarafından
Aynen öyle , düğün fotoğrafçım da hiç istediğim gibi değildi ucuz olsun diye ses etmemiştim aptallık etmişim ömür boyu anı kalacak oysa ki...
(137 puan) tarafından
Dugunu hiic hatrlatma zatn oturup aglarm yagmur yagdi dış cekim yapilmmadi ***** kafam sonra yaptrsana ama bundan 5 yil once kimsede bisey demedi stüdyoda yapildi igrencti ya zatn dugn videolarmida yakmslar hic biseyim yook :((
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ben şahsen dogum aninda falan bebegin fotografinin cekilmesine hatta dogum ekibinden baska birinin daha  (fotografcinin) dogumhanede bulunmasina karsiyim. Gerekli olmadigini dusunuyorum dunyaya geldigi anda cocugu fotograflamak bence yanlis. Dogumdan sonra  biraz dinlenip odada guzelce giyinip bebeginle ve eşinle çekilirsiniz işte cok guzel hatira kalir hem daha hos goruntuler ortaya cikar

(817 puan) tarafından
Ben de doğum anını değil sonrasını diyordum canım.
tarafından
Kucuk fotograf makineniz var mi? Ya da iphonla falan bile cekseniz gayet güzel hatiralik resimler cikartabilirsiniz canim. Bunun icin üzme kendini gercekten buyuk masraf ve gereksiz. Fotografcilar abartiyorlar bence buyuk bi emek yok isin icinde yaziktir parana luks bence. Ben eşime desem belki tutar bi sekil ama ama hic dusunmedim fotografci tutmayi, fotograf makinemle kendimiz cekilicez sonra ciktisini alicam insallah,  bebeginin ne cok ihtiyacini karsilarsin o parayla bi de böyle dusun
(817 puan) tarafından
Evet aynen ben de böyle düşündüğüm için hiç konusunu bile açmadım kendimiz çekerim dedim artık dediğin gibi o parayla bir sürü ihtiyaç görülür.
+1 oy
(247 puan) tarafından

Kuzum hiç üzme kendini pek bir şey kaçırmıyorsun bence. Ben görmüştüm 1-2 albüm çok yapmacık pozlar vardı onun yerine sevdiklerinin seni ve eşini çektiği doğal fotoğraflar daha güzel ve anlamlı olabilir diye düşünüyorum

(817 puan) tarafından
Doğru diyorsun ya eski albümlere baktığımız zaman nasıl içimiz ısınır değil mi hep doğal çünkü .Şimdiki albümlere baktığımızda süslenip püslenip çekiniyoruz ama hep yapmacık , doğal bi hal yok hiç bu açıdan bakmamıştım.Ben de çok doğal pozlar çekeceğim o zaman her halimizi çekerim telefondan çıktısını alırım :)
(247 puan) tarafından
Bir ara benim de aklımdan geçiyordu albüm örneği görünce vazgeçtim canım ondan paylaşmak istedim düşüncemi :)
+1 oy
(280 puan) tarafından

Bana da esim dedi fotograf cektircez kiyafet al kndine gittim aldim fotografci arkadasiydi kusmusler kaldi oyle hic guzl fotograflarim yok hatta kilo aldim yuzumde lekeler oldu etti diye kndim de cekmedim toplasan 20 fotograf yoktur 9 ay boyunca ama smdi cocugumun her halinin fotografini cekiyorum

(817 puan) tarafından
Evet çocuklarımızı çekelim de önemli olan o :) büyüdüklerinde merak edecekler .
+1 oy
(12,852 puan) tarafından

Bende oğlum için yenidoğan çekimi yaptırmak istiyorum ama babamız ben oğlumu iki büklüm yaptırmam dedi hâlâ ikna aşamasındayız :)

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Üzülme hiç canım benim bizim küçüklüğümüzde ne güzel albüm varmış kordon kesme yeni adet :)) sağlıkla gelsinlerde kendin cekersin

(817 puan) tarafından
Evet kendim güzel birşeyler ayarlayacağım ultrason fotolarından başlayarak.
0 oy
(351 puan) tarafından

Devlet hastanesi alıyor mu ki fotocu

(817 puan) tarafından
Özele gidiyorum da doğuma değil zaten odada çekinmek için.
(351 puan) tarafından
Hmm anladım ben de neler hayal etmiştim ama anca telefonla çekmeye maalesef olsun sağlıkla dogsunlar da napalim :)
(817 puan) tarafından
Evet sağlıkla gelsinler 39.haftam bitti sabrım kalmadı artık :)) minicik ayakları düşündükçe ;:))
(351 puan) tarafından
Yaaa  dimi :)) Allah sağlıkla nasip etsin bizim yolumuz daha coook :)
(1,204 puan) tarafından
Birde bakmış sin yolun sonu gelmiş:) ❤
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Benim düğün kına nişan hiç bir fotoğrafım düzgün olmadı:( albüm yapılmadı aklı başında fotomuz  yok hepsi flaş da.. çocuklarımin fotosunu düşünemedim bile

(817 puan) tarafından
Benim düğün fotom da hoşuma gitmedi seninki gibi . Yüzümüzü falan pancar gibi kızartmış aklıma geldikçe deli oluyorum.
(1,204 puan) tarafından
Düğün  de çok  guzel çıkmıştım da kinada taplama gibi çıkmış suratim fotocu ***** hep alttan çekmiş nişan im da cok guzel çıkmıştım botanik bahçeye gittik fotoğraf makinası ile çektik maalesef
(109 puan) tarafından
Aynen dügün ve kina hic dogru fotografimiz yok.:( dugun oncesi yapilan dıs cekim album var ama bir ise yaramiyor.bizim heyecanimiz cekenin acemiligi verdigim paraya yaniyorum daha da yanasmiyorum album islerine zaten dunya para ben sevmiyorum iyice abarttilar
(817 puan) tarafından
Abarttılar gerçekten sektör işine çevrildi bu işler .
0 oy
(56 puan) tarafından

Hanımlar bende evde kendim cekıyorum.hamılelıgım ın her 5.haftasında bir aynı renk kıyafetle aynı pozda resim cekıyorum. Her resimde başka bir vücut tıpim var karnımın büyüme halı kilo alma halim ayrıntılı şekilde.haftaya inşallah 35.haftanın resmini cekecem.doğumdan sonra çıkartacam onları

(817 puan) tarafından
Güzel fikir çok iyi dişünmüşsün .
0 oy
tarafından

Bazen imkanlar olaylar el vermiyor napalm. Bende öyle yapcm. Telefonum çok güzel çekiyor bir elbise giyerim sade deniz kenarında güzel yerler var Rize de öyle cekilip albüm yapcm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 448 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.