0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kendimin De hamile iken sorduğum soruydu anne karnında bebeğin hareketleri hangi saatler artıyorsa doğunca da mı öyle olur Die. Evet hanımlar tam olark öyle karnımda iken kızım 23.30-24.00 oldumu bni uyutmaz aşırı hareketli olurdu şimdi 4 günlüğüz ve gelin görün ki öyle aynısı tıpkısı geceyi sabah ettik 

11 Cevaplar

+2 oy
(597 puan) tarafından
Bebek anne karnındaki alışkanlığını 40 günde unutur aslında 40 çıkması da tıbben burdan gelir bebeğin anne karnını unutup dünyaya uyum sağlama süresi o yüzden anne karniyla aynı olmaz bi süre sonra düzene girmesi gerekir
(29 puan) tarafından
Evet ilk zamanlar anne karninda gibi ayni saatlerde uyanik olurdu.ama 40 dan sonra sukur duzene girdik.gece nerdeyse full uyuyor.acikir diye ben uyandiriyorum sadece çok uyuduysa
-Reklam-
+1 oy
(2,849 puan) tarafından
Desene ben yandim benim oglan gece hic durmuyo surekli tepiniyo 23.00 da bi basliyo 6ya kadar tepiniyo napcam ben insallah ole olmaz gece durue
(28 puan) tarafından
İnşallah canım ama hazırlıklı ol herşeye :)
(2,849 puan) tarafından
Olcaz artik napalim:) yeterki sag salim dogsun
+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Benim oğlum hiç öyle değil.. tam tersi :) 40 ı çıkana kadar da anne karnındaki gibi değildi 40tan sonra da öyle değil :) karnımdakiyle hiç alakası yok 
+1 oy
(19 puan) tarafından
Dogunca nasil olir bilmiyorum ama su aralar takip ediyorum hareket saatleri ayni gun icinde belirli saatlerde hareket ediyo sanki duzenli gibi bende cok saskinim bu duruma
+1 oy
(461 puan) tarafından
Bizde gece uyumicaz o zamn oyle mi :( 

Gündüz az hareket ediyo ama geceleri her saat hareketli 
+1 oy
(749 puan) tarafından

öyle valla benim oğlan gece uyurdu doğundn beri gece çok rahatım rabbim nazarlardan korusun :)

(2,840 puan) tarafından
Masallahh de kiz nazar etme cocugu
(749 puan) tarafından
Masallahh  Masallahh
0 oy
(751 puan) tarafından
Siz yine iyisiniz benimkide gece 4 5 6 olunca başlar uyuyamam hatta tekmesinden dmeek doğumcada öyle olcak 
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Demeee:ermm: benimkidd saat 10 da basliyo suanda bile tekmeliyor resmen kipir kipir yandik desene kizz sabahda 8 -9 da basliyo

0 oy
(2,172 puan) tarafından

E benimki hic durmuyo nöruyum ben oyle olursa :angel: dogurmasammı :'(

0 oy
(185 puan) tarafından

Aynı cnm gece 11 10 ayakta bütün gün uyur ama :ermm:

0 oy
(17 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi öğleden sonra 4 te ve sabah 6 da Hareketliydi o saatlerde uyanıyor kızım 3 aylığız hala aynıyız

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
12 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
15 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,339 puan) tarafından soruldu

379,012 soru

11,344,943 cevap

34,808 kullanıcı

...