0 oy
858 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben 30 eşim 40 yaşında bebeğimiz 7 aylık daha yaşlardan dolayı hemen bi bebeğimiz daha olsun istiyorum ama anne olanlar bilir çok zor iki küçük çocuk bakmak siz olsanız? 

30 Cevaplar

0 oy
(924 puan) tarafından
Benim üç tane ve üst üste oldu çok zorlanıyorum Allah kolaaylik veriyor 25 yaşındayım gençliğim bebek altı temizlemekle bitiyor:) ama rabbim korusun onlari
(924 puan) tarafından
Zorlanmıyorum diyecektim:)
tarafından
Allah bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Benim arkadasımın bir kızı 4 yasındaydı diğeri 2 yasındaydı. 4 düz dogurdu ve hepsine de baktı. Toplam 6 cocuk var. 4 kız 2 erkek. Yani demem o ki sizde bakabilirsiniz
tarafından
Maşallah. Sezaryenla doğum yapmıştım 7 ay oldu nekadar beklemeliyim acaba
0 oy
(471 puan) tarafından
Ben 24 yaşındayim eşim 26 yaşında 1 yaşında oglum var. Şimdi düşünmüyorum. 30 larda bitane daha getiririm. siz getirebilirsiniz. Hem maddi hem manevi yönden bakabilecekseniz. 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
24 ilk cocugum 27 yas yas ikinci bence ideal ya 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Aynı yaş aralığında ve ikizlerim var benil kız erkek 7 ay. Aslında benimkisi ideal. Ama tüp bebek hamile kaldım ve 3 embriyom daha var onlardan vazgeçemiyorum ama aradan bir 5 yıl geçsin istiyorum çok bebek olsun ileride kardeşlik anlamında. Ama senin durumunda olsaydım daha erken isterdim..
0 oy
tarafından
Bence bebeğin kendini ifade edecek kadar büyüsün canım onkadar yasiniz yok ki şimdi herkes bu yaşlarda evlenip çocuk yapiyor. 2-2.5 yaşına gelse hem daha rahat edersin bence . Uyku düzeni oturur dişleri çıkar tuvalet eğitimi verirsin kendi derdinj anlatır rahatlıkla sana . Sende iki cocugunla daha iyi vakit gecirebilirisnn
0 oy
(249 puan) tarafından
Kıyamet alametleri yaşadığımız bir dònemde çocuk yapmayi düşünmek de ne bileyim ben bu dünyaya çocuk getirdiğime bile pişman oldum hergun korkarak yaşıyoruz başımıza ne gelecek belli deil...Ben çok karamsar oldum 2020 yılında :///
(59 puan) tarafından
Bende ayni seyi dusunmuyorum degilim dogru soyluyorsun 23 gunluk bebegim var bu 2020 yilinin bana vermis oldugu tek guzellik yawrum...onun disinda hersey cok kotu geciyor rabbim tez zamanda bu sikintilari olaylari gecirsin basimizdsn  insallah
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ben 3 tane dusunuyorum Allahin izniyle. Su an hamileyim 27 yasindayim ilk cocuk 27, ikinciyi 30da ucuncuyude 33 te dusunuyorum. Yas 35e varmadan yapmak lazim. Zor olur belki ama olur yani bi sekilde
0 oy
(148 puan) tarafından
Yaş geçtikten sonra cocuk zor oluyor 18 yasımda anne oldum 6 sene sonra bebek düşündük İkizlerim oldu suan 3 taneler yasım da 25 yeter daha düşünmüyorum Allah isteyenlere versin inşallah 
0 oy
(772 puan) tarafından
Bence şimdi yap gitsin yaş ilerledikçe kafa kaldırmaz oluyo bende eşimde 30 yaşındayız 20aylık bi oğlum var 7 24 üzerimde emiyo beni hiç raht bırakmıyo ve ben aynı zamanda bı elimde bulunan oğluma rağmen dükkan açmayı planloyorum ve oda yetmezmiş gibi bu ay içersinde 2. Çocuğu da yapmayı planlıyorum. Nasıl yapıcam bşedecem bilemiyorum şimdlik Allah yardım eder diyorum geçiyorum. Hiç bi planımı aksatamam yıllar sonra geri dönüp keşke yapsaymışım demek istemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 331 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 391 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 199 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde WhiteSwaN (13,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 611 göst.