0 oy
856 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben 30 eşim 40 yaşında bebeğimiz 7 aylık daha yaşlardan dolayı hemen bi bebeğimiz daha olsun istiyorum ama anne olanlar bilir çok zor iki küçük çocuk bakmak siz olsanız? 

30 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından

Benim 30 a kadar cocuk isini bitirmem lazim 27 de bi tane daha yapicam insallah :D

(636 puan) tarafından
1 tane ama  2 3 cocuga bedel. Hepimiz zorlaniyoruz ama benimki artik mahvetti beni. Psikolojim bozuldu resmen. 9 aylik  daha. 7 ay gaz problemi cektim ama oylr boyle degil. Dogdugunda yogunbakimda kaldi sonra pipisjnde sorun oldu sunnet ettirdik onda da sorunlar yasadik hala kusması devam ediyo yenidogan bebek gibi. Kimseden hayır yok. Bir gun bile kimse 40ımda bile yardimci olmadi hep esimle ben yaptik herseyi. Ay cok dertliyim canım yaz yaz bitmez
(237 puan) tarafından
Ay üzüldüm ya benim çok şükür anneme yakınım yardımcı oluyorlar sağ olsunlar
(636 puan) tarafından
Inan cok sanslisin kıymetini bil. Benim annem yok kaynanamin da tek isi sadece torun sevmek. Oturdugu yerden soyle boyle yap demek. Mis gibi meslegim var onun yuzunden isimi yapamiyorm sorsan ölür biter torunu icin ama bakmaya gelince bakmaz. Dünyanın borcu var ama elimden hicbirsey gelmiyo. Keske benimde yardim edenim olsa. 2 gun hic uyumadigim zamanlar olurdu. Kulaklarim cinlardi artik oglumun aglamasindan ah neler cektim neler. Bir Allah ın kulu kızım sen nasilsin iyi misin demedi
(237 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya keşke yanında sana yardımcı ola bilecek biri olsa belliki çok yorulmuş Sun ama Allah büyüktür elbet senin de sesini duyar inşallah
(636 puan) tarafından
Amin canım sağol. İnşallah rahatlarım. Duyar elbet bir gün. Belki bu da benim imtihanım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim yaşım 25 eşim 31 ikinci çocuğu inşallah 5 10 seneden sonra yaparım heralde :D

0 oy
(13 puan) tarafından
bence yaşınız geçmeden yapin  belki biraz yorulacaksiniz  ama daha ii en azından beraber büyürler kurtulursunuz  insanın yaşı geçti mi anne kaldıramıyor  artık 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Valahi canım tecrubem yok ama bende 30yasindayim inşallah 15gun sonra doğumum var ilk bebeğim allahin izniyle yaşım geçmeden bir iki sene içinde bir tane daha yapmayı düşünüyorum zor sa da yapacak bişi yok ikisi aynı anda büyür sonra rahat ederim 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Valla tanıdığımın biri öyle yaptı arka arkaya sırf yaştan dolayı ☺ Allah bi şekilde yardımcı oluyor merak etme ☺
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kimlikte haziran  14te 21 yaşımı dolduruyorum 14.5 aylık oglum var ve 22 haftalık hamileyim :) haa sorarsan ikinciyi istiyo muydum hayur ama isteyerek olmadı :) bende ne yapacam nasıl yapacam hiç bilmiyorum ilk oglum çok yaramaz asırı hareketli abartmıyorum 1 dk oturmaz :) herkes Allah yardım etsin diyo:)
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Ben 22 yasındayım büyük kızımın 4 yası bitcek küçük 6 aylık zorlanmıyorum öyle aşırı derecede zor yanları elbette oluyo ama kolaylığını da veriyor veren Rabbim:))

Çocukla da alakalı olabilir belki bu canım 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Evet zor canm ama yaş büyük olduğu için yapın hence bı tane daha hem zaman geçtikçe Sabri kalmıyor insanın hemde belkiolmaz ilerde falan o yüzden bebeğin de kardeşiz kalmaz en azından
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Buyurler bi arada canim bisey olmaz zaman hizli geciyo valla benim oğlan kolikti bu cocuk buyumez diyodm 8 aylik oldu bile digeri 3 yasindaydi hamile oldugumu ogrendigimde 4 egireck 13 nisanda
tarafından
Allah bağışlasın kuzum
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(255 puan) tarafından
Lütfen olaya yaşım geçiyor yada kesinlikle bir kardeş yapmalıyım düşüncesiyle bakmayın. Psikolojnz iki çocuğa birden bakmaya ywticeğini düşünüyorsanız düşünün çocuğu. Sadece çocuk büyütmek değil ki olay insan yetiştiriyoruz biz. En iyi şekilde yapmak istiyoruz. O yzden iyi düşünün

35 yaşındayım 2 ye hamileyim. Kızım 6 yaşında. Geçen yıla kadr asla 2 çocuk istemediğimi söylüordm. Kendimi yeterli görmüyordu bakmak için. Ama bu yıl yapabilirim dediğim için Allah da bana kısmet etti. 
tarafından
Ben sabırlı biriyim elimden geldiğince özen gösteriyorum yetiştirme konusuna. Eşim biraz kendi adına takık aslında yaş için ben sadece cesaret edemiyorum galiba
0 oy
(54 puan) tarafından
Ben 20 yasindayim 3 cu yolda sanslyim:)
tarafından
Maşallah size :))
(54 puan) tarafından
2kizim var 3 erkek insallh :) bu son olur artik
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Kızım 1 yıl 1 aylık oğlum da 1 aylık 2 çocukla idare etmeye çalışıyorum bazen çok sıkmıyorlar bazen deli ediyorlar 
tarafından
Tahmin ediyorum kolay gelsin :)
0 oy
tarafından

B 21 yasndaym bir oğlum var 26 bitane daha yaprm daha yok:D

0 oy
(371 puan) tarafından
27 yaşındayım ve 3 çocuğunu kucagına alacağım allahın izniyle ya valla zor mor evet ama benimde mantığım 30 yasımı geçtikten sonra kafam kaldırmaz istemem ya bidaha çocuk falan yapmak ya ne biliyim yani herkesin görüşü farklıdır 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından

Benim buse 21 yasindayken oldu obur kizim 27 yasinda olacak haziranda yani

0 oy
tarafından
Yaşım 21, eşimin yaşı 30, ben eşimin yaşı geçiyor diye 2.yaptım ve oğlum 1.5 yaşında 
0 oy
(771 puan) tarafından
24 yasindayim ilk kizim 2 yasina gircek 4 gunluk bebegim var daha yeni dogum yaptim.biraz zor oluyo   yaşiniz ilerlemdn yapin bitane daha    kardeşiz kalmaz en azin ikisi bir buyur  rabbim gonlunuze gore versin
tarafından
Amin. ALLAH bağışlasın
0 oy
tarafından

Yapin bence beraber buyurler daha iyi

tarafından
Sezaryen doğum yapmıştım nekadar beklemeliyim acaba ::/
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Yasım 24 eşim 26 kızım 12 aylık ve bende 7.5 aylık hamileyim ikinciye, daha da cocuk düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Yaşınız büyük bence bir tane daha getir allah yardımcı olur sabrını verir 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 319 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 382 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Zeynepruzgar (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahardy (166 puan) tarafından soruldu

378,255 soru

11,321,583 cevap

34,766 kullanıcı

...