0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yaaa evi komple halıyla yada savanla kaplayan bacılar temizlikten kaçan bacılar değil mi ya :D sadece süpürüp geçiyorlar toz falan yok, yılda bir silerler yazlık kışlık temizlikte sizin görüşünüz sizce? :angel:

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Beni ilgilendiren bir konu değil banane kim nasıl isterse öyle temizlesin evini derdim yok muş gibi onu mu dert edecem şimdi kendime 
(119,126 puan) tarafından
Allah cok buyuk busram rabbim senin kalbimden geceni elbette sana nasip edecek sabir de az daha sabir et
tarafından
Ediyorum sevdam ediyorum da nereye kadar bilmiyorum ki sabır diyorum dua diyorum bekliyorum işte allahım hayırlısını versin elbet de ama işte gönül bu o an olsun istiyor dün öğrendim ki daha 5 ay önce evlendirdigimiz dayımın eşi hamile üstelik eşi benden 1 yaş küçük ben 3 senedir o haberi beklerden o beş ay içinde aldı
(13,629 puan) tarafından
Busraaaaa ahahahaha :D sjsjsjs  seni kendime sectim pikacuuuu :D
tarafından
Yuppiiiiiiiiiiiiiii
tarafından
Soru sordum hadin cevap verin bana korkmaya başladım kendimden yaww
-Reklam-
0 oy
(9,161 puan) tarafından
Canın mı sıkılıyor kız ☺☺
tarafından
Yok gerçekten merak ediyorum :D
(9,161 puan) tarafından
:D olabilir de olmayabilir de
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O ne ya cami gibi olur hiç sevmem kanepeleri altına giren halıları falan :-)
0 oy
(471 puan) tarafından
Hiç böyle sevmem. Kirli insanlarla da çok samimi olamıyorum çünkü evlerine gidip bise yiyip içemiyorum bi kahve bile. Temizlik imandan gelir.  Yapmayan insanlara şaşırıyorum nasil boyle rahat oturuyorlar sasiriyorum. Ben yerde bise görsem hemen siliyorum asla dayanamam. Ben sürekli dip köşe temizlik yaptığım için yaz kış temizliği yok zaten sürekli yapıyorum iç dış olarak 
tarafından
Bende aynı şekilde camları her temizlikte siliyorum kapıları falan :)) yerleri halıları kaldırıp, o yüzden evim temiz elhamdülillah
(471 puan) tarafından
Bende öyle canım halılari sirkeliyorum da dayanamiyorum
0 oy
(99 puan) tarafından
Onun temizliği daha zor oluyor. Bence bu bir gelenek. Benim memleketimde duvardan duvara halılar serilir eve. Eşimin memleketinde işe sadece ortaya bi halı serilir. Ben eşyalarımı alırken daha büyük halılar istemiştim mesela ama temizliğini aklımın ucundan bile geçirmemiştim çünkü öyle alıştım. 
0 oy
(119,126 puan) tarafından

Hali sevmeyem biriyim :D

0 oy
(10,453 puan) tarafından
Cnm ne alakası var köyde bizde öyle ama suku r temizlik herşey yapılır evimiz piste kalmıyordu yani bence böyle düşünmemek lazım 
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Ahahaha öyle evleri ananem görünce fakir sanıyo biliyonmu halı alamamışlar diyo  :D:D:D ananem bi alem ya 

0 oy
(887 puan) tarafından
Yok kiz ne alaka bende kisin kisi yaparim kirk parca parca h kaplama cabasi gelir ama her temizlikte halilar kalir kucuk kucuklar savanlar kalkar silkenir altlari supurulur silinir dusun dapimin onundeki merdivene bile alt kata kadar yolluk serdim surekli surekli silip supurup suriyorm daha eziyetli oluyor ama yazinda tam tersi heryer cırcıplak :D bi tane bile hali hali birarum hergun sil supur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 386 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 955 göst.
14 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,439 göst.