0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
dogumdan 7 ay gecti adet olmdim  2 kere sadce korumasız ilski yasadik ama içe boşalma olmadi  hamile kalirmiyim adet olmadan hamile kalan varmi cok korkuyorum test yapmaya karnında böyle sertlik oluyor test poztif çıkar die ödum kopuyor

10 Cevaplar

+1 oy
(15,654 puan) tarafından
E yani korkunun ecele faydası yok   test yapacaksın bacım 
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Doğum yapalı beş ay oldu hiçbir şekilde korunmuyoz normal doğum yaptım ama olmuyor bebiş hatta geçen midem bulandı test aldım senin gibi korkardım baktım ki negatif sütün çoksa korkma derim maşallah benim sütüm kaynar çok şükür Rabbime
(24 puan) tarafından
Bnce hic guvenme arkdsum 6 aylikken bebegi bic korunmadi hamile kaldi bugunde dogun yapti
(4,954 puan) tarafından
Evet benimde sütüm masaallah cok kaynar.
Korunuyoruz bir kac kere kaza oldu ama tutmadı baz-ı insanların süt nedeni ile hormonu yüksek oluyor emzirdiği sürece hamile kalmıyor ama tedbiri elden bırakmamak lazim
(966 puan) tarafından
Olursa da ne yapayım Allah nasıl hayırlı da öyle versin olsa da korkmam açıkçası yani
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Ben kızıma adet görmeden hamile kalmıştım düşük sonrası ama korunmuyorduk adet olucam diye beklerken Ecem Lina süpriz yaptı bana=)) Çok şükür bin şükür ❤ 

İhtimal var yavrum ama inşallah değilsindir Rabbim isteyeni boş bırakmasın 
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Biz acil olsak ne olur bacım olan olmis

Geri çekilme yapıp ona guvendiysen 

İki çocuk sahibiyim bil bakalım hangi Korunma YÖNTEMİ ile :D

tarafından
:) :) :) cok guzel yorum olmuş bu
0 oy
(119,251 puan) tarafından

Uygulamadakikerin yaridan cogu adet olmadan hamile kalanlar zaten :D

0 oy
(373 puan) tarafından
bende cok korkuyorum  ama iğne vurdurmayi düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
0 oy
(230 puan) tarafından
Canım benimde bebeğim beş buçuk aylık oldu öyle adet oldum eğer boşalma olmadıysa bence olmaz öyle bi durum 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ben 1 yildir adet olmuyorum bi ara bende boyle korkmistum ama bende kacamak olmustu ertesi hapi kullandim 2 ay sonrada test yaptim cok sukur cikmadi icine bosalma falan olmadiysa korkma 
0 oy
tarafından
Var canim halamin gelini emziyorum adet olmuyorum diyip dikkat etmedi simdi kizlari ikiz gibi haberin olsun ama bebegi veren rabbim rizkiyla gonderir uzulme olursada 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 364 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kezbanozturk1903 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
7 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 887 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozglern (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 224 göst.