0 oy
935 göst.
Aile kategorisinde (351 puan) tarafından

image

Seviyorum bu ülkeyi gerçekten :D

14 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Yaktı o gelin dünyayı
(351 puan) tarafından
Belki de bilerek salmışlardır o gelini bütün dünyaya bi çok söylenti var maalesef
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah korusun iş ciddi bir boyut alsa acaba dalga geçmeye cesaret edeceklermi hem korkuyorlar hem dalga geçiyorlar.... 
(351 puan) tarafından
Korkularını bastırmak için dalga geçiyorlar
+1 oy
(119,251 puan) tarafından
Aglanacak halimize gulmeyi seviyoruz
(351 puan) tarafından
Biz hep böyleydik domuz gribine şarkı yazılmıştı kuş gribine yine bi sürü mizah yapıldı bu ülke sadece kendi ülkesinde ölen insanların mizahını yapmıyor kimse depremle dalga geçmesi aksine elinden geldiğince yardim etti kimse şehirlerimizle de dalga geçmedi onların ailesi ile birlikte ağladı onların ailesi ile birlikte öfkelendi.
0 oy
tarafından
Garibiz ya o kadar insan can vermiş bu hastalıktan  üzülmemiz gerekirken bide dalga geçiyoruz 

Allah affetsin 
(351 puan) tarafından
İnsanlar korkularını bastırmak için mizaha vuruyor bence işi
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Keşke durum bu kadar komik olsaydı ama malesef :(

(351 puan) tarafından
İşin gerçek yani öyle ciddi bi durumdayız şu an ama biraz fa insanları korkularından uzaklaştırmak için bu gerekiyo bence
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Harbiden he :D

(351 puan) tarafından
Eğlenceli ülkeyiz vesselam :D
0 oy
(1,134 puan) tarafından
En güzelini yapıyoruz cnm birazda mizah gerekiyo dalga geçmek gerekiyo bunada ihtiyacımız var ölenler ölmüş allah rahmet eylesin onlara çare yok artık zaten yeterince berbat bir yıl geçiriyoruz her yerden her ağızdan felaket senaryoları birazda dalga geçip unutalım şu virüsü insan başka yerlerden baktıkça okudukça daha stres oluyo kafaya takiyo en azından bu mizaçlarla ağlanacak halimize gülebiliyoruz buda büyük bişey böyle böyle atlaticaz rabbim yar ve yardımcımız olsun 
(351 puan) tarafından
Bence de bemde öyle düşünüyorum çünkü bir kişi korktukça başka biri de illa ki korkuyor. Sonra bu git gide büyüyor benim insanım ciddi olması yerde gerçekten çok ciddileşebiliyor. Mesela kimse depremle şehitlerimizle dalga geçmedi isteyene de müsade etmedi bu virüsten ölen olursa onunla da dalga geçmeyecektir eminim.
0 oy
(2,669 puan) tarafından

Türkler çıldırmış:D <3

(351 puan) tarafından
Bizim kanımızda soyumuzda var çılgınlık
0 oy
(10,411 puan) tarafından
O gelin ateşiyle geldi taktı bütün dünyayı şaka bi yana çok komik videolar dübjajlar yapılmış gerçekten
(351 puan) tarafından
İnsanlar korkularını bi şekilde gizlemeye çalışıyor işte
0 oy
(860 puan) tarafından
Yok yok cinden gelin geldi kız 
(351 puan) tarafından
Yok böyle karşılama :D
0 oy
tarafından
Ama bazen çok abartıyorlar ciddi bir duruma bile gelse hala işi şakaya vurmaya çalışıyorlar 
(351 puan) tarafından
Allah göstermesin biri virüsten ölmüş olsa inan bu mizah son bulur bence
tarafından
Hiç sanmam canım
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Hahhahaaa biz gercekten ilginc bir milletiz :D

(351 puan) tarafından
Valla iyiki öyleyiz
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Evet çok alay konusu oldu aslında üzülüyorum basite alınacak birşey değil çünkü
(351 puan) tarafından
Böyle böyle korkular bastırılıyo
(1,114 puan) tarafından
Ama korkular bastırılcak gibi değil hafife alınacak bı durumda değiliz herkesin dikkat etmesi lazım özen göstermesi lazım
0 oy
tarafından

İyi yapiyoruz eğelnceye ceviriyoruz cunku biz rabbimize dua edip oyle korunma derdindeyiz dezenfekteyle falan degil yani hersey Rabbimden hic kormuyorum şu virusten ALLAH VAR ALLAH YAR<3

(351 puan) tarafından
Çok şükür bin şükür

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 493 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 771 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 739 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,687 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 157 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...