0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
oğlumun bügun kontrolü var devletin sayfasina girmem gerek getir demişti hemsire malum virüs falan dışarı çıkarmak istemiyorum gitmedik suan gideyimmi gitmesem sorun olmaz demi gidesim yok çünkü arayıp demem gereklimi

12 Cevaplar

+1 oy
(15,834 puan) tarafından
Virüs var diye hiç mi dışarı cikmican. Çok abartıyorsunuz bu virüs olayını. Kaderinde varsa esin eve geldiği zaman da kapabilirsin virüsü. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Sıramı bekliycen sanki ben saglik ocagina gidiyorum 15 dajkada bitiyor işim korkmayin canim bu kadar 

0 oy
(4,758 puan) tarafından
Gitme ara onları canım onlar söyler sana 
0 oy
(9,936 puan) tarafından
Ara sor canım eltim öyle yapiyor hep aşıya falan ariyor getiriyimmi diye. Kesin getir derlerse gidiyor. Ne kadarlik bebek
(1,210 puan) tarafından
8 aylik gecen ay aşı yoktu getirmeyebilirsin dedi ben kilo alimi falan nasil diye göturdum 8 ayda aşısı yok 9.ayda asisi var getir dedi 15 martada kontrol var devletin sayfasina gircem getir demişti
(9,936 puan) tarafından
Aynı şekilde bizimkide 20 martta aşişı var 9 aylik. Ara bence sor getir derlerse goturursun canim. Eve gelincede soy kiyafetlerini yıka bebeğide yıka. Bişey olmaz Allahın izniyle
0 oy
(12,509 puan) tarafından
Ne kontrolü boy kilo felan mı 

Ara bilgi al öyle götür ama tamamen kendimizi kapatmamız mümkün değil valla kader de ne varsa o olur 

Bizim de 24ünde aşımız var mecbur gidicez
(1,210 puan) tarafından
kilo boy icin ya
(12,509 puan) tarafından
Arayıp sor canım onun icin ise gelmeyin der belki
0 oy
(266 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum desene:)
(1,210 puan) tarafından
aynen ya
0 oy
(860 puan) tarafından
Sana kalmış kuzum ya önemli ise git 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ay bnde ilac yazdirmaya gitcem saglik ocagina hic gidesim yok hem virusten hem hava soguk bir yerlerimi kaldiramiorum valla mecburi degilse gitme canim millet hic mi disari.cikmican falan malan dior ama evet cikmican valla bazi insanlar cok.dusuncesiz bakiorum.fingir fingir geziolar hala bari kndini dusunmuosun etrafindakileri dusun esim isten gelior elini yuzunu yikior kolonya suruor oyle gelior beni opuor valla hamileyim sana birsey olmasin dior dikkat tedbiri biz alalim gerisi takdiri Ilahi zaten 
(1,210 puan) tarafından
kendimi gectim dicem bana bisi olsa ogluma.ben gibi kim bakcak
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bizim aşımız vardı mecbur gittik .şimdi geldik Allahtan yoğun değil. 
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Valla ben az once hastanedeb geldim bebegm 45 gunluk mecbur kontrole götrdum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ignesimi var git bence yaa
(1,210 puan) tarafından
igne deil kilo boy
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benim kızımın da 3 kere topuk kanını aldılar bir türlü düzgün sonuç çıkmadı onun için çağırdılar. Bir de kalça çıkığı testi yapmamız lazım korkuyorum gitmeye ama mecburen götürecez yarın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 135 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hatice2134 (1,454 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,066 puan) tarafından soruldu

377,904 soru

11,310,981 cevap

34,744 kullanıcı

...