0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Cikarmayin cocuklari diaari sizde cikmayin dedi bakanliktan mail gelmis durum cok ciddiymis ben doktordan cok insanlik gorevim icin ariyip soyluyorum sokaga cikma yasagi varmis gibi evde olun dedi yakinda onlemler boyle olucak duum hafif degil ciddiye almak zorundasiniz ozellikle bebek ve cocugu olanlar dedi. Saolsun aramiz iyidir arar bizi ama busefer bu durum icin aradim ve dikkat edin dedi durum soylenenden daha farkli dedi

7 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah korusun insallah 
(1,063 puan) tarafından
Aminnn canmmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Galiba gercekten oyle ama biz her ne kadar da disariya cikmasak eslerimiz zaten disarda :/ 
(1,063 puan) tarafından
Evet canm ben eime maske versim parayi eldivenle al ve git bankaya yatir kart kullancaz artik dedim tokalasma falan artok yok biz tedbirimizi alalim gerisi allahtan
0 oy
tarafından

ALLAH buyuk insallah atlatıcaz <3

(1,063 puan) tarafından
Insallah canm onlemleri onceden aldi ulkemiz ama 18 vakaya cikmis ve doktor soylenenden daha baska dedi
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Haftaya bugün oğlumu sağlık ocağına götürecektim rutin kontrol için bende mi gitmesem acaba yoksa arayıp ona göre mi götürsem
(1,063 puan) tarafından
Ara canm durum ciddiymis dikkat et cok onemli degilse gitme
tarafından
Benimde götürmem lazım ama eşim bu ay da götürme rutin şeyler boy kilo vs dedi
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Kafayı yicem artık korkudan vallahi panik atağım var kalbim çarpıyor böyle korkunca :'(

0 oy
tarafından
Demin bende bi video izledim italyada olan bi kadın anlatıyor türk burada da hep çıktılar avmlere vs öyle öyle çoğaldı diyor Turkiyede daha çok yokken önlemlerinizi alın çıkmayın sakin dışarı diyor 
0 oy
tarafından
Sana gelme diyolar beni arayıp kontrolun var yarın gel diyolar napıcam şimdi ben crsmbda hastaneye gitmem lazm offff.....

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 228 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 473 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde Bayan efsun (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
19 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...