0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar merhaba o gun kayınvalıdemın 100 TL si kaybolmuştu o gun bana tuhaf davranmaya basladı soru soruyorum azarlar gibi konusuyodu aksam esim de hatta sordu anneme ne oldu diye paranın kaybını senın aldıgınımı dusunuyo acaba bende bilmiyorum aynısı benimde aklıma geldi dedim ertesi gün yine aynıydı o gunde koydekı gorumcem geldi annesinin ve benim soguk olduğumu girmus eve gıdıncede İstanbul'daki gorumcemı aramıs annesıyle kavga ettimı soylemıs oda burayaı aradı hıc bana telefonu falan istemeden direk ozur dileyerek soyluyorum agzına sıçarım oraya gelirsem onu sıktır eder gonderırım diye telefonda bagırdi bende o sinirle odadan cıktım o gun esim aramıs konusuyomus unuz diye oda senin karın niye aramıyor demıs oda sen agzına sıcıpta bide omu arasın demıs ve suan konusmuyoruz sizce benmı aramalıyım esim ara dıyo ama kendime yediremiyorum bana fıkır verırmısınız

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen niye ariyomussun bu durumda halla halla bende bu adamları anlamıorum ailesi haksız sen ara oldu paşam başka ağzıma sıçsınlar gel yetmedi bidaha sic demeni haklılar 
(467 puan) tarafından
Ben bunları soyluyunce aynı ben haksızmısım gibi davranıyorlar
tarafından
Muhattap olma gitme arama sende
(467 puan) tarafından
Olmuyorum canım zaten
tarafından
Bebeğine bak sen herkezi bırak
-Reklam-
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Büyük konusmimde ben aramazdim sanırim. Anlamadan dinlemedim ariyo kufur ediyo hayirdir yani. Ne zannediyorlar kendilerini. Sende bir annenin evladisin . Gunah kecisi misin.
(467 puan) tarafından
Aynısını esıme dedim herseyı me karısıyorlar esıme ayrı eve cıkmak istediğimi artık dayanamadığımı soyledım oda 1 sene daha sabret diyor kredi borcu var bende bekliyorum suan
(1,567 puan) tarafından
1 senenin sonunda sozunu tutacaksa eger bekle sabret tabiki. Olanlari esin gormuyor mu da tutup sana ara diyor bide. Valla esinin olmadigi yerde goster disini azcik. Simdiki zamanda bundan anliyorlar yuz verdikçe biniyorlar adamın sirtina.
(467 puan) tarafından
Gercekten oyle 4 senelik evlıyım yazları geliyor aglatmadan gitmiyor gecen senede. Aynısını yaptı yeni hastaneden dogum dan. Geldim acıkmıs yemek hazırlamadım diye actı agzını hersene ağlatıp godıyo
(1,567 puan) tarafından
En iyisi ayri ev . Ama sen yinede disini goster. Bu arada 4 sene iyi sabretmissin.
0 oy
tarafından
Çok terbiye.sizce konuşmuş 
0 oy
tarafından
Kesnlkle ee aramaaa 
0 oy
(632 puan) tarafından
Hayır bən olsam araamazdim.bence arama
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hem iftira atıp hem küfrediyorlar muhatap olma
0 oy
tarafından
Olur tepeme cıksınlar 
0 oy
tarafından

Gorumcenin de gorumcesi var elbet, o yoksa eltisi var, oda yoksa kaynanasi var. Hicbiri yoksa senin de Allahin var. Kaynanan adam gibi oturtup seni hesab sormadiz acaba gordun mu diye, falan. Yoksa kaynana geline bu yuzden trip atmak neki ya. Kiz gorumcem okuyo bu mesaji, Allahindan bul gorumcemmm bahtin açilsin da git gorumcem. Kaynanam hata yapmis seni yapmiss, hadi canim gorumcem :D 

0 oy
(620 puan) tarafından
Tabi ki arama. Hem küfür etsin hem de aramanı mı beklesin terbiyesiz. Çok lazım degil ararsa kendi arasın, bundan sonra da mesefali ol. Esinin ailesi de garipmis. Hırsız gibi görmek ne demek. Uzak dur hepsinden canım. Aileni de bozar bunlar
0 oy
(592 puan) tarafından
Cok ayip ya ne kadar saygisizlar.. Kesinlikle aramamalisin bu sozler uzerine aramak kendine saygi duymadigin anlamina gelir canim.
0 oy
(48,713 puan) tarafından
telefon olayını anlamadim
0 oy
tarafından
Bu lafin ustune bide arayacak mısın? Aramayı bosver kendi arasa acmam gelse yuzune bakmam hayirdir kucuk cocugu mu azarliyo ki kucuk cocuga bile soylenmez bu laf acik soyluyorum 2 tane gorumcem var anneleriyle cok kavga ettim ama bana cikip boyle bisey soyleseler geb.ertirim kimse elimden alamaz
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Aslaaa aramam o kim ki beni gonderecekmiss muhatap olmam
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Hayır asla arama ne hakla sana öyle diyor ne fena insanlar ya.. Esine deki beni el kızı diye eziyorlar arkamda durmuyorlar bari sen arkamda ddurda kendimi güçlü hissedeyim de.. Zaten herkesin dünya imtihanı zor kimse kimsenin imtihanını zorlaştırmasın ben küfretmedim ki özür dinleyeyim de.. 

İlgili bir soru bulunamadı

380,925 soru

11,404,691 cevap

34,942 kullanıcı

...