0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
Kızlar merhaba dun uygulamaya giremedim bu gun yazayım dedim nasılsınız bebisler nasıllar. Dun benim doğum gunum idi 20 yaşım oldu. Cok sukur öyle sahsahalı kutlamadık ama sagolsun teyzemler pasda pisirib getirdileer kesdik yeriniz malum siznde. Öyle cokda heyacan yokdu niyeyse artık yaslanıyom ney bibilmiyom》 bi tek oğlum bana moral verdi. Allahım her kesin bebeyini kendine bagıslasın amin

6 Cevaplar

0 oy
(385 puan) tarafından

Rabbim evladınla eşinle güzel huzurlu hayırlı ömürler versin:kissing:daha ne yaşlanması 20 yaş mı ben 34 oldum hayat bir anda geçip gidiyor mutlu olmaya bakın. 

(590 puan) tarafından
Yaa kuzm cok sagol canm benim kız özlemisim seni giremiyom pek buralara❤ masallah sana Allah uzun ömurler versin ne bileyim ya hic heves yokdu
(385 puan) tarafından
Sevdiklerin le ailenle geçirdiğin her anın kıymetini bil bende özledim seni burda ki arkadaşları benim prensesim bugun 9 günlük oldu. Onunla ilgilenmek den birşey e bakamıyorum. Birde 2 önce soluk borusuna mama kaçtı az kaldı kaybediyorduk meleğimi simdi onun korkusuyla 7/24 basından ayrılamıyorum Allah ım herkesin evladına sağlık versin
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Iyi ki doğmuşsun fıstığımmmmm❤❤❤sevdiklerinle geçireceğin nice musmutlu yaşların olsun canım benim .. Ogluşunu da öp benim yerime ❣❣❣
0 oy
(446 puan) tarafından

<3<3<3 Canimmm Benimm burdan da kutlayayim bari. 

Doğum gunun kutlu olsun. Gönlünden geçen tüm güzel dilekler suret bulup karşına ciksin... Huzurlu mutlu sağlıklı bir yaşamın olsun İnşallah. 

Mutluluk yakanı bırakmasın <3

0 oy
tarafından

Geçmiş doğum günün kutlu olsun cnm rabbim bir ömür mutlu etsin <3

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım mutlu huzurlu sağlıklı nice senelere inşallah ailenle
0 oy
(78 puan) tarafından
Canim benim dogum gunun kutlu olsun :) benimde bu dogum gunum oglumun gelicegi ay yani nisan her yil onceden ne kadar heyecanlanirdim cok onem verirdim simdi hic umrumda degil nedense sadece oglusumu dusunuyorum bende :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
12 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 246 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 337 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 907 göst.
31 Mart 2019 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

382,112 soru

11,440,433 cevap

35,011 kullanıcı