0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gerçekten burdakileri kaynana sorunumdan biktirdim ama deli olmamak elde değil.

Benim eşim memur memur olduğu için memur biriyle evlendirmek istemişler ama benim eşim kesinlikle istememiş ev hanımı olsun diye diretmis .
Neyse benim kaynım var o da memur kız arıyor lar memur olsun başka kriter aramiyr kaynana .
Görümce kaynana hep diyor biz senin eşine de memur aradık istemedi yok görümcem diyor mavi gözlü sarışın arkadaşım peşinden koştu kaynanam diyor oğlumun peşinen kosn çok olmuş bı diyor diğer gelinim memur olsun .
Görümcem arkadaşlarının fotoğrafini gösteriyor su seni beğenmişti .
Gerçekten sinavlara girip memur olucam ve o zaman onlar gorucek

13 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Üniversite mezunumusun canım :) bu nasıl bi hırs kız :) 
tarafından
Açıktan 2 yıl bitirdim alttan derslerim var onları vericm kpss falan ya olucak ya olucak başka çare yok çünkü bunların lafları dan bıktım
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kız ekmeklerini yağ bal surersin o zaman inadına otururum evde koca parası yerim 
tarafından
Yok ona da izin vermiyor lar ki cnm herşeye burunlarını sokuyrlar heryere geliyorlar
0 oy
(76 puan) tarafından
Ayy allahim zihniyete bak ya insan olsun helal sut emmis olsun demiyorlar illa memur olsun 
tarafından
Evet bı de evlenmisiz sürekli niye bu konular açılıyor bilmiyrim.ya beni de çok kişi istedi ben niye onları söylemiyorum bir kere soyledim eşim kriz geçirecekti o kadar sinirlendi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla yerinde olsam onlara inat deyil Kendi geleceğim için okurdum Allah korusun dünyanın binbir türlü halı var 
tarafından
Evet öyle keske mesleğim olsaydı
0 oy
tarafından
Amaçları seni sınır etmek vence çok da takılma. Eşim de ben de üniversite mezunuyuz severek evlendik bana da ilk zamanlar onu alsak böyle olurdu şöyle yapardı dediler alsaydınız o zaman dedim baktılar takmıyorum bir daha yapmadılar 
tarafından
Ağzını yırtarım o zaman ap.tala bak eşinde bakıyorsa onun da yirt valla. Önceyi konuşmak başka şimdi göstermek baska
tarafından
Ben olmasam kesin bakar günahını almak istemem ama
tarafından
Kabul etme öyle bir şeyi izin verme asla
tarafından
Etmiyorum ama önemli olan insanın içinde olmasın
tarafından
Haklısın kuzum erkeklerin de içinde yok malesef
0 oy
(751 puan) tarafından

Oğlunuzun gözü benden başkasını görmedi beni aldı de ne memuru ne sarışın mavi gözlüsü sadece beni gördü gözü beni istedi de :D

tarafından
Kız esim beni görünce zaten kendinden geçti şimdi de onlar kıskanıyor mu ne anlamdm
(751 puan) tarafından
Tamam işte onlar her bunları söylediğinde sende bunu dile getir oğlunuzun gözü bende de çekil tuz bassınlar kendilerine
tarafından
Bundan sonra oyle derim cnm sussunlar artik
(751 puan) tarafından
Aynen canım belli kıskanıyorlar eşine daha özenle daha sevgi saygı ile yaklaş gördükçe erisinler
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ayyyyy aynı benim kayınvalide ve kayınpeder eşimin erkek kardesi icin öyle diyorlar kaldık ben üniversitemi eşim icin bıraktım kaldıki eşim üni. Okumadan memur olmus babası memur cünkü.. Madem cok memurmus oglu senide sınavsız alsın..  Ben mesela birini arıyorlar suanda eşimin yanına fotografcısı bende fotografcılıkla ilgileniyorum evden calışıyor um diyorum beni aldır aldırmıyor ev hanımı olmasına meraklı cünkü.. Yani allahta onlara öyle memur bir gelin verirki sükrederler sana... Cünkü ben artık öyle diyorum gelen gideni aratsın diye icimden dua geçmiyor degil
tarafından
Inşallah öyle olur Allah görüyor zaten
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Alan memnun veren memnun, onlara nesi :) böyle daha rahat oluyor, canım.kocam kazanıyor banada yediriyor de kudursunlar :)))
tarafından
Bunu söylesem benle kavga ederler çok değişik bı aile
(6,978 puan) tarafından
Boşver kendi kendilerini yesinler o zaman :)
0 oy
tarafından
Off memur falan hikaye güzel insan olsun yeter
tarafından
Evet öyle ben çok bakmıyorum işe güce kimseye muhtaç olmayalım yeter
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Bir laf varya i.t ürür kervan yürür takma kimseyi gorumceye gelince çok meraklı isen kendine al de yada evli ise kocana bak de sarı saçlı mavi gözlü
tarafından
Meraklı da alamıyor işte ablası olmasa eşime göz dikmiş dicem .
Çünkü benim evlenecgim kişi de böyle olucak esime diyor
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Laa bu kaynana gorumcelerin hepsimi ayni yaa 
tarafından
Bizim ki gibisi nadir bulunur
0 oy
(983 puan) tarafından
Kotu komsu insani ev sahibi yaptirirmis canim yani sende onlara kizip memur olabilirsn her iste bir hayr var bence guzel olur basarilar dilerim :)
tarafından
Sağol cnm yapicm kararım kesin
(983 puan) tarafından
Yap valla canim ne guzel olur
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bulacakları gelin memurdan önce insan olsun. Boşver canım sen kocanla mutluysan hiç kulak asma

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 533 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 201 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 602 göst.