0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Arkadaşlar 

Birincisi paylaşımlara lütfen itirazınız varsa kırmayan bur dille uyarın. Ayrıca depremler oldu  konuşuldu çiğ oldu  konuşuldu viris var konuşulacak kimde tartidmadigi hakaret etmediği sürece istediğini  paylaşabilir.. bu kadar ciddi olaylar la uğraşırken panik yapmamak ama tedbiri elden bırakmamak gerekir.. ama biz vay anam paylaşmışlar sıkıldık.. okumayın arkadaşlar geçin.. ben büyüdür rüyadır korkarım daha önce de dedim korkanlar girmesin denen leri okumuyorum  yada ilgimi  çekmezse çıkıyorum  şu zman destek zmani birbirimize.. nasıl Instegram  a karisamiyosak burası da sosyal medya sonuçta.. hani adminin kuralları haricinde  hakaret tahrik müstehcen içerik olmadığı sürece  özgürduk... o zman kaynana postu  da okumak istemiyom  üzülüyorum.. 

Ikincisi stok yapın ohal var diyorlar  arkadaşlar türkiye de yaşıyoruz  ac kalmayız.. Öyle birşey olsa zaten şu saatte şu olcak derler zman verilir tebir şart ama panik  zarar..  yetecek kadar olsa  tamamdır  çok fazla stoga  gerek yok bence.  Lütfn panik yerine destek olalım. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok haklısın canım bende bundan yanayım ama gel gör ki insanlar kavga etcek yer arıyor
(2,423 puan) tarafından
Yav kafa dağıtmaya geliyolarmis. Neyin kafası acaba.. duymayınca herşey daha mi kolay
tarafından
Duymadıkları için değil çok duydukları için böyle tepki veriyorlarmis bende buna karşıyım post başlığını görünce açma o postu demi ama
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Çok haklısın canım. Bende durumun ciddiyetinin farkına yeni yeni vardım. Dışarıya falan çıkmıyorum ama stok yapanlara ve boş kalan market raflarını gördüğümde gülmüştüm. Şimdi çok pişman oldum. Bende kızıma tekrar bez eve de azalan bakliyat malzemeleriyle un falan almayı düşünüyorum. Allahım sonumuzu hayır etsin inşallah.
(2,423 puan) tarafından
Insallaj kuzum son zamanlardaki toplu ölümlerde çok önemli rabbim hayretsin v3 bir tek türkye değil dünya perisann
(2,332 puan) tarafından
Aynen öyle malesef ☹
0 oy
(249 puan) tarafından
Benimki kapandı birazdan bu da kapanır
(2,423 puan) tarafından
Haksızlık ama  kural dışı bisi yok
0 oy
(333 puan) tarafından
Cok haklisin kulaktan dolma yanlis bilgiler panik ortami olusturuyor. Sakin olmak tedbiri elden birakmamak gerekiyor 
(2,423 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Semosumm❤❤❤ katildigim bi paylaşım olmuş:) gıda stoğu konusunda da bizde gıda işi yapıyoruz toptancılar kormkata gerek yok 2 yıl turkiyeye geçicek miktarda stok var demişler..  ama bu aracı firmalar arz talep diyip herşeyi fazlasıyla zamlandiriyorlar.. allahın izniyle ülkemizde kimse ac kalmaz
(2,423 puan) tarafından
Zaten kuzum ülkenin değil marketlerin  işgüzarlığı  ürünü yok gibi  gösterip fiyat katlaniyo ama şikayet edilebilir hakkımızı aramamız lazım

İlgili sorular

+2 oy
2 cevap 87 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.