0 oy
738 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (266 puan) tarafından
Bu hafta gidenler son durum nedir bende gtcemde nelere dikkat ediliyor

11 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
Bugün teyzem mecbur olduğu için gitti video attı hastanede hiç kimse yoktu teyzemden başka canım :/ 
(266 puan) tarafından
Kadin dogm doludur ama
(59 puan) tarafından
Olabilir canım bir sürü hamile olan var yazık ne yapsın nerde doğumunu gerçekleştirsin. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun inşaAllah hayırlıca doğumunu yapar evinize gelirsiniz canım
(266 puan) tarafından
InsAllah canm 1 ayim kaldi allahn iznyle
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende yarın gitcem hastaneye 

(266 puan) tarafından
Gidnce yaz canm maskeni tak
tarafından
Tamam yarın yazarım inşallah
0 oy
(847 puan) tarafından
Canım doktorlar ve kayıt kabulculer hepsi maske li. Bende maske takmıştım giderken. Yanıyla.cok özel birşey yok aslında. Kolonya goturdum bide yanıma. Eve gelince ustumdekilerk makinaya attım. Herkesin muayene olduğu yere dokunuyoruz masaya vs koltuğa. 
0 oy
(24 puan) tarafından
Acil dışında tüm  randevular iptal sadece acil doğumlar alınıyor bilginiz olsun 15 gündür hastanede yatıyorum ziyaretçi yasağı var  doğum olacak diye bekliyorum onun dışında dediğim gibi poliklinikler kapalı 
(2,110 puan) tarafından
Bursadaym canm randevun iptal olsa sana haber verilir mhrs den bak randevun varsa git
(1,169 puan) tarafından
Randevu almadım sabah erken gidip sıra alırım diyordum illa acil durum mu olması gerekiyor acaba
(2,110 puan) tarafından
Canim acil durumun yoksa hic gitme evindw otur valla benim dusun 6 gunum kalmis doguma ben persembe gtmesemmi die dusunuyorm ya acilmam varda dogurrsam die gdicem mecbur  acil durumun yoksa otur evinde bencee
(1,169 puan) tarafından
Doğum stresi zaten kötüydü şimdi herşey daha zor ya allah yardımcımız olsun
(2,110 puan) tarafından
Aminnnn valla billa bi an once dogurup evime gelmek istiyorum psikolojim bozuldu
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Heryer kolonya kokusu dikkat et tikanma dun gttm eve geldm aksama kadar bas agrisindan öldüm mecbur deglsen gtme iptal et
(2,110 puan) tarafından
Ozaman mecbur git kuzummm benimde son 6 gunum bende mecburum gtmeye :(
(266 puan) tarafından
Mecburuz canm rabbim korur napalm
(2,110 puan) tarafından
Aynen canim maske tak git sizin orayi blmem ama bizim buradaki dun felaket kolonya skmisti millet bi kadin nst de fenalasti
(266 puan) tarafından
Valla bende pek sevmem agir koku ama mebrz
(2,110 puan) tarafından
Allah yardmcin olsun benmde persembe randevum
0 oy
tarafından
Yarın gitcem canm bakalım 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım ben cuma gitti en son devlet hastanesiydi ve sabah ilk sıra alinızken cok az insan vardı ama sonra muane baslayınca cok kalabalk oldu ve kimse hicbir seye gikkat etmedi millet ic içe birbirine dogru öksürüyo maske takan yok tam virüs yaymalıktı ortam 
(266 puan) tarafından
Ben alcam maske ve eldiven gerisini rabbime brakcam
(1,337 puan) tarafından
İnsanlara yakın durma çok dikkatsizler yüzüne doğru öksürüp hapşırıyorlar
(266 puan) tarafından
Ay sorma otobuse bindim 2 gun once kadin yanimda burnunu temizliyodu oksürüyodu ne igrenc insanlar var
0 oy
(2,930 puan) tarafından
Ben bugün gittim hastanenin sadece bir kapısını açık tutmuşlar ve içeri girerken ateş ölçümü yapılıyor çalışanlar tamamen maskeli,hastanenin her yerinde dezenfekte var zaten,ama hastanedeki  insanlarda çok maske göremedim 10 kişiden 3u takmıştır hele ki sokaklarda hiç takan yok,onun dışında kadin doğum her zaman gittiğim gibiydi yoğunluğu ama doktor bir hasta çıktıktan sonra 10-15 dakika sonra diğer hastayı alıyor hatta ben duramıyorum dedim öyle aldılar beni bu şekilde 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dün gittim  oturma alanları boşaltıldı dışarı ekran konuldu sırası gelen doktor odasına girdi İst bakırköy Sadi konuk eğitim araştırma hastanesi 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Annem.saglik ocağına  ilaç  yazdimaya  girmiş  ama doktor  gelmeyin  demiş  anneme  

Raporu  göster olayını parayla al  bundan sonra demiş 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
37.haftama girdim doktorum her hafta gel bundan sonra demişti geçen hafta gidemedim eşimin işinden dolayı acaba yarın gitsem doktor bakar mı yoksa illa acil bir durum mu olması lazım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilknur17 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba006 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharercan59 (17 puan) tarafından soruldu

382,181 soru

11,443,171 cevap

35,014 kullanıcı

...