0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhaba ben daha önce buraya hiç böyle konularda bir şey yazmadım bu ilk olacak. Ben insanları kırmaktan çok korkuyorum aslında çok da sakin biri değilim hani çabuk gerilirim ama birine kızdığımda sonra tekrar yüz yüze bakcaz diye bir şey demek istemiyorum. Bu bazen iyi oluyor ama bazen gerçekten sinir oluyorum kendime. 4 aylık kızım var ve bugün anneannemdeydim anneannem 67 yaşında falan. İki dakikalığına odadan çıktım ve geri geldim bir baktım çocuğun yüzünde portakal parçacığı var. Bu nerden geldi dedim anneannem ben yaptım dedi niye dedim ağzına sürdüm c vitamini alsın diye dedi. Ben vermiyorum ama dememe rağmen vitamin alsın diye yaptım dedi. O kadar sinir oldum ki ama yine de bir şey diyemedim kırılmasın diye. Hep böyle oluyor kırmayayım derken ben kırılıyorum hep. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende tam tersiyim en son dıyecegimi en başta derım seninki daha iyi boşver 
(13 puan) tarafından
Herkes bebeğime bir şeyler yapmaya çalışıyor sürekli karışıyorlar bana susuyorum haksızlığa uğruyorum susuyorum sinirleniyorum susuyorum içim içimi yiye yiye delircem. Aklımdan neler geçiyor ama kırmamak için susuyorum olan bana oluyor. Bu da pek iyi değil sanki bilmiyorum
tarafından
Çokta susma bir patlarsın tam patlarsın sonra şakaya vurarak soyle ınceden laf dokundur mesela
(13 puan) tarafından
Çok da abartmadan insanlara derdimi anlatmanın bir yolunu bulsam iyi olacak galiba artık
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu konuda anneanneni iyikide kırmamişşin kötü bişey yapmamis o kadar cnm kırıp pişman olacagina sessiz kalmak en güzelidir❤
(13 puan) tarafından
Yaşlı kadın kötü biri de değil ama herkes o kadar müdahale ediyor ki artık böyle davranışları beni saymamak olarak algılıyorum sanırım
(7,972 puan) tarafından
Sende biraz ciddi ol cnm insanlar bilsin neyden hoslanip hoslanmadigini neye kizip kizmadigini
0 oy
(48,734 puan) tarafından
ek gida konusunda kesin kararli ol canim portakal bir yas oncesi alerji riski olan bir meyve bişey olmaz elbette ama olursa neden engel olmadim diye kendini yersin banada bizde çocuk baktik diyorlardı sinir oluyodum. kendi annsm babam bişey yedirme derdindeler hala daha çocuğun agzi hic bos kalmicak sanki
(13 puan) tarafından
Onlar da baktılar tabi ki ama bu dönemde bebekler daha hassas her şeye alerjileri oluyor kızım öyle olsun istemiyorum ama insanlara anlatamıyoruz bazı şeyleri. Kendi sorumluluğundakilere yap da başkalarının çocuklarına bari karışma yani bu insanlar niye böyle anlamıyorum
0 oy
(776 puan) tarafından
Canim portakal da verilmez yani bu corona sasirtti milleti suanda tepki gostermezsen buyudugunde kimseye 5 dk emanet edemezsin sen annesin kartal gibi olacan söyle kirici bir sekilde olmasada onun icin zararli oldugunu söyle bir daha yapma de
(13 puan) tarafından
Bazı insanlar o kadar rahat ki her şeyi kendileri biliyor ve herkese karışma hakkına sahip sanıyorlar kendilerini. Baştan tepkimi koyayım bari ciddiyetimi anlamaları lazım
0 oy
(307 puan) tarafından

Can çıkar huy çıkmaz kuzu :)

(13 puan) tarafından
Ben önceden lafını esirgemeyen biriydim kin tutardım kırardım insanları o yüzden kendimi düzeltmeye çalıştım ama sanırım biraz abartmışım susma olayını ☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Abdurrahmanbebe (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.