0 oy
1,688 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından

image

3 gün önce test yapsam çıkar mı diye post paylaştım bu güne kadar bekleye bildim 21i adet günüm  silik de olsa çıka bilirdi bence demek ki yok. 6 aydır üzülyorum bu ay çok takmicam dedim ama yine de moralim bozuldu tabi :(

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Testi adetin gecikmedikce yapma hatta gecikmedikce kendini umutlandirma. Yine umutlandirmak gbi de olmasn tabi ama benim 9 gun gecmisti adetim ona ragmen silikti. Adet gününü bekle gecikirsen tekrar yap test. 

Bende 8 ay denedim. Her iliski sonrasi ayaklarimi yukarıya dikerdim neler neler denedim. En son rahim filmi cektiricektm öyle öğrendim. Rabbim sana da nasip etsn 
tarafından
Genel muayne oldunmu canim problem varmi yokmu bakilmidimi ne kadarlik evlisin bana doktor olmaz dedi ameliyat olman lazim dediler ameliyatsiz kaldim rabbim zmani geldimi veriyor canim sabret dua et simdi prensesimizi bekliyoruz
(760 puan) tarafından
6 aydır evliyim canim. D vitamini eksikliyi var folikül büyümüyo dediler kistlerm vardi onlarin tedavisin bitirdik bu ay folikül için muayine olucam. Çok hevesleniyorum ya(
tarafından
Sabret canim rabbim hayirli evlatlar nasip etsin inşallah ne kadarlik evlisin
(760 puan) tarafından
Amin canim inşAllah. 6 aydır evliyim
tarafından
Sabret canım rabbin agiz tadinizi bozmasin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim çıkmadı adet 4 gün geçmişdi test yaptıydım bişey çıkmamışdı sonra 5 gün daha geçmişdi tekrar yaptım pozitif silik çıkdı adetinin günü geçmesi lazım bekle

(760 puan) tarafından
Belirtilerde yok canim ama kasıklarımda ağrı oluyo birazda belimde sarı gibi akıntı da. Nebilm kismet
tarafından
Bekle canım hemen belli olmaz dediğim gibi hamile olunca da bel ağrısı olur kasıklar ağrır
(760 puan) tarafından
Bakalım adet olmasam bide yaparım canm hayırlısı
0 oy
(496 puan) tarafından
Dur şu aralar zaten hamile kalma bence biz nasıl gidicez hadrsneye diye düşünüp duruyoruz kafana başka sorunlar takacaksın sonra virüs du bilmem neydi düzgün gebelik geciremiycejsin herşey yolunu bulsun ona göre planla bence 
(760 puan) tarafından
Zaten değilim ki belirtisi de yok gelen ay için tedavi aliçaktım hamile kalim diye yollae kapatıldı hastaneye bi türlü kismet değil demek.
(496 puan) tarafından
Herşeyin bir zamanı vardır belki hayırlısı budur canım tedavi ile hamile kalkcam diyorsun birde ortalıkta ki virüs illeti var sen tedbirini al takdir Allah dan umutsuzluğa kapılma
0 oy
(474 puan) tarafından
Hiç canını sıkma canım seni çooooook çooooook iyi anlıyorum aynı acıyı ben 6 sene çektim ilk 3-4 sene her ay sağlamakla geçti sonrası her gün aglamakla son bir senede artık hiç umutlanmamakla .... Adetim gecen ay 9 gün gecikti o kadar alısmısımki artık bazen erken bazen geç olacağına gram ümidim yoktu eşim ısrar etti yap bir test dedi belki vardır diye bende bos yere para gidicek simdi dedim oda üzüldü yapmadık.Akşam oldu yatmadan hemen önce fenalastım bayılıcak gibi oldum bu arada kasıklarım ağrıyo bende iki tane apranax fort yutuyorum bir haftadan beri dedim herhalde ilaçlar dokundu apar topar acile test yaptılar birşey çıkmadı doktor tansiyonun çok düşmüş gebelik varmı dedi bende adetim gecikti ama  yoktur olmuyor bizim dedim. Olsun bakmalıyız dedi yaptı testi inan o an ne gözlerime inanabildim ne kulaklarıma hamileymişim anladımki hayat olmazlara gebeymiş... Bu güne kadar onca tedavi ilaç vitamin bir işe yaramadı 6 sene sonunda hamile olduğumu öğrendim üzülme Allah nasip edecek seninde haberlerini duyarız inşaallah 
(760 puan) tarafından
Ay neler çekmişsin canim yaa :( Allah kalbine göre versin. 6 aydr çok değil evet ama istiyorum olmasını bende de folikül büyümüyo zayıf dediler tedavi olunaçaktım virüs içn hastane yolları kapatıldı yine de kaldı tedavi kismet değildir hàla demek ki adet olmazsam yine de test yapicam :(
(474 puan) tarafından
Canım sende tek problem varmış bende ohooooo yumurtalıklarda çikolata kisti + yumurtlama tembelliği + iltihap varken kaldım hiç sıkma canını olur çocuk inan olmasa benim olmazdı
(760 puan) tarafından
Yumurtalama tembelliği bende de var kistler de vardi onlar bitti d vitamn eskikliyi var kismet canm
(474 puan) tarafından
Canım bir toz şase var ilaaç değil vitamin yumurta benim tek bir tane oluyordu oda küççücük büyümüyen bir şey oluyordu en son doktor bana 1 sene önce bu toz şaseyi üç ay kullan sonra yumurtlicaksın demişti bir ay kullanınca gittim 6 tane yumurta olmuştu çocuk olmayınca kullandım ama gitmedim doktora belki de o toz şase işe yaramıştır çok düzene sokuyor adeti falan dış kabı pembe fiyatı 160 TL
(760 puan) tarafından
Canim tedavi olunacam doktorsuz ilaç içmeyim doktorum da çok iyidir bu ay hamile kala bilirsn demişdi inşaAllah öyledr
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Insallah cift cizgide gorursun
(760 puan) tarafından
İnşAllah canim :(
0 oy
tarafından
Adet günün geçmemiş ki canım kendi kendini üzersin anca :/ çok dua et Rabbim ol derse olur 
(760 puan) tarafından
Çok dua ediyorum canm kismet değil adeti beklicem ama çok ağrı var belimde adet olucam galiba :(
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum o negatif çıktığı an hayal kırıklığı:(( Rabbim tez zamanda versin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim en kısa zamanda sana da anne olmayı nasip etsin . Ama kendini üzersen daha çok zorlaştırmış olursun . Ben düşük yaptım 4 ay ağladım. Gece gündüz ağladım her ay hatta nerdeyse her gün test yaptım.  Sonra olmazsa olmasın bir kızım var yeter dedim . Eşim de gece çalışıyordu o ay belki bir belki iki kere ilişki oldu . Adet günümde grip oldum tam ilaç içecekken aklıma geldi test yapym da ondan sonra içiyim dedim çift çizgi gördüm.  Rabbime sığın o ne zaman vereceğini bilir stres yapma . 
(760 puan) tarafından
İnşAllah canim. Silik çizgi görüyom test e
0 oy
(423 puan) tarafından
Rabbim sana isteyen tüm kardeşlerimize evlat.sahibi olmayı nasip etsin inşallah üzülme hayırlısıyla seninde olur bitanem inşallah 
(760 puan) tarafından
İnşAllah canim yaa amin
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Umut kaybetmek yok 2 bucuk sene neler cektim tam asilama yaptiracak ken hamile kaldim Allah kucagini doldursun tez zamanda insAllah<3

(760 puan) tarafından
Amin canim çok sağolun. Umut oluyo da sonra boş çıkınca..
(6,053 puan) tarafından
Kac defa o yoldan gectim kuzumm seni iyi anliyorum ama olacak insAllah
0 oy
tarafından
Silik çizgi var ki ben görüyorum bir tek ben mi gördüm yani o cizgiyi
(760 puan) tarafından
Vallahi şimdi baktım bende çook silik çizgi gördüm ama ola bilir mi bilmiuom
tarafından
Olabilir cnm birdaha yap testi benim de silik çizgi çıkmıştı ve hamileydim
0 oy
tarafından
Çok erkn cnm inşlh hamilesindir
(760 puan) tarafından
İnşAllah canim Allah agzından duysn
tarafından
Snaki silik çizgi var canım adetin geçsin yine yap at
(760 puan) tarafından
Aticam canim inşAllah hamileyim diye post atarımm
0 oy
(632 puan) tarafından
Vallahi bən silik cizgi goruyorum canım.acaba babamı oyle gəldi?????
(760 puan) tarafından
Atmadım testi saklıyorum hala baktım çok çok silik gibi gözüküyor canim ola bilir mi yanii adetime 4 gün var da belim çok ağrıyır adet olucam kimi
(632 puan) tarafından
Vallahi benimkide oyleydi canimm.simdi atacam bak benimkine.silik bilə olsa cizgi varsa hamilesindir.bendede aynen oyle oldu.adet günü bəndə silik göstərdi.6 gün sora rengi deyisti
(760 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görümcem baxdı oda silik çizgi gördü canim daha var adetime umutlandım inşaAllah boşa çıxmaz canm
0 oy
tarafından
Canım amacım tamamıyla seni umutkandirmak değil ama bende basımdan geçen biseyi anlatmak istedim 

Bende senin gibi hamileliği bekleyen bi kaç beklemiştim olmamıştı adetim de duzenliydi neyse bu ay adetim gecikmişti 3 gün gecikti test yaptım tek çizgi cıktı neyse 1 hafta geçti gene test yaptım gene tek çizgi jinekolaga gitmeye karar verdim ve gittim adetim gecikti dedim vajinal ultrasonla baktılar dediler kist var senin ameliyat olman lazım yoksa hamile kalman imkansız ama ben o ay çok umutluydum hamile gibi hissediyordum ben birz daha beklemek istiyorum dedim bu süre zarfında eşim ameliyat ol bak herşey daha iyi olacak falan dedi vs ikna etti neyse adetimden tam 15 gün geçti artık tam ameliyat olacakken evde test yapmak istedim belki bir umut işte silik çizgi cıktı ben inanamadım hemen sağlık ocağına gittim ertesi gün çıkar sonuçlar dediler beklemek istemedim acilden girdim zar zor beta testi istedim sonuç cıktı ama 267ydi adetin be kadar gecikti dediler dedim 15 gun o zamab saglikli gebelik olmayabilir dediler hsmen kadın dogumdan sira aldım meğer gerçekten hamileymişim ama iki haftalık geç dollenmem olmuş. Çok uzun oldu canım hakkını helal et ama hemen umutsuzluğa kapılma ama hemen de umutlanma Rabbim gönlünden geçenin hayırlısını nasip etsin inşallah ♡
(760 puan) tarafından
Hayırlı bi evlat olsun canim benim Allah sağlıklı etsn. Benim testim de silik çok silik bi çizgi görüyo musun? Yazmışlar bazıları silik vardi diye bende teste bakıyom öyle bişe var ama çokk silik adet olucam gibi kasıklarda belde ağrı oluyo bakalım inşAllah hamileyimdir canim bi sonuç olrsa paylaşicamm
tarafından
Amin inşallah canım benim bende sen deyince baktım çok silik bir çizgi var gibi bi kaç gün daha bekle testi yenile canım inşallah hakkında hayırlısı olsun Rabbim boş kucağını hayırlısıyla doldursun
(760 puan) tarafından
4 gün sonra yine yapicam inşAllah canim çok sağol
tarafından
Hayırlı haberlerle gel inşallah canım ♡
0 oy
(632 puan) tarafından

Bak canım 

imagebenimki boyleydi

(760 puan) tarafından
Benim ki sendekinde bile silik çizgi canim ama asası doğru mu yanlış mı bilmiyorm inşAllah
 vardır
(632 puan) tarafından
İnseAllah doğru olur canim
0 oy
(450 puan) tarafından
Bu testler değil de eczaneler de erken testler var onlar dan alıp yapsanız daha iyi baya erken gösteriyor 25 tl falandı ben aldığım da adetim bile geçmemişti hissedip alıp yapmıştım tavsiye ederim
(760 puan) tarafından
Burda yok öyle testler hiç deng gelmedim canm
0 oy
tarafından
Bebek icin 6 ay cok kisa bir süre bekliyeceksin mecbur
(760 puan) tarafından
Niye anlamadım
0 oy
tarafından
Stres edersen olmazki cnm 
(760 puan) tarafından
Stres değil de düşünüyom sürekli canm
tarafından
Bende senin gibiydim 8 ay olmadi sonra oluruna biraktim o ay hamilr kaldım cok düşünürsen hormonsal olarak etki eder
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben bu teste cok guvenmiorum erken gebelik testi almistim o kesin sonuc vermisti bende ... 6 aydir deniomussunuz canim bide biraz sabret Allahim tez zmnda nasip etsin insaAllah ... doktora gittin mi bir sorun sknti var mi
(760 puan) tarafından
İnşAllah canimm. Yumurtalama tembel kist vardi o bitti. Silik çizgi görüyolar teste canm
(5,913 puan) tarafından
Biraz daha bekle kan ver o zmn canim
0 oy
(60 puan) tarafından
Bi tek ben mi çok silik bir çizgi görüyorum kız ben adet olduğu m halde hamileymisim senin belirtiler ne ve 2 aydır adet oluyodum şimdi 3 aylık hamileyim hamileliğin farkına bile varmadan adet olunca
(760 puan) tarafından
Oha adetken hamilelikte mi oluyomuş he canm silik çizgi varda diyolar ki o hamilelik değil bazılarında oluyomuş öyle
(60 puan) tarafından
Yok bnce sendede var kız ben adetken hamileymisim tabi adet oldigim için hamile olmak aklimin ucundan geçmedi sadece karın ağrım vardı bide bir ishal birde kabız oluyodim bide gaz sancısı vardı bnm rüyamda 2 tane test yaptım sonuç pozitif ti bnde acaba bu bir işaret mi dedim test aldım pozitif çıktı walla çok şaşırdım  yaa inan
(760 puan) tarafından
Bende kasıklar da bel de çok ağrı var adet olucam gibi. Grip gibiyim halsizlikde var.nebilm canim kismet olursa bebs yarn paylaşarım insAllahh
(60 puan) tarafından
Sende kesin var cnm walla dediydi dersin ☺️aynen paylaş cnm merak ederiz walla
0 oy
tarafından

Üzülme hakkinda hayirlisi olsun canim 

(760 puan) tarafından
İnşAllah canm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 138 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elif63 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy