0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Hanimlar malum ülkemiz bi virusle savaşıyor. 1 nisanda kızımın dogum günü vardi 1 yas dogum günü.  Pastaneyi ayarlamıştık esim arkadasiyla konuşmuştu. Planimiz bu yöndeydi. Ama şu durumda plan iptal oldu. Malum o kadar insanı bir araya toplayamam zaten heryer kapali. Evde yapsam da ayni mantik ki zaten evimiz cok küçük evde yapma imkanım yok. Aile icinde yapsam benim ailem memlekette sadece esimin ailesi var. Yapmasam içimde kalacak cok heveslenmistim. Bilemiyorum ya kafam cok karışık:( sizler ne düşünüyorsunuz onumuzdeki gunlerde dogum günü olanlar ? 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Iki pasta kesilecek, foto cekilecek,millet eglenecek diye sagliginizi tehlikeye atmayın yaziktir.Saglik dileyin saglik hayal edin.Boswerin doğumgününu.Ewde anne pastasi yapip cocugunuzla esinizle kutlayin en mantiklisi bu.
(413 puan) tarafından
Tabiki de öyle sagligimizdan onemli degil biz de oyle düşündüğümüz icin iptal ettik zaten. Artik kendi aramizda yapariz.
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Bence yapma canm seneye yaparsn doya doya 
(413 puan) tarafından
Galiba oyle olacak
0 oy
tarafından
Biraz zamanı ertele canım 
(413 puan) tarafından
Oyle dusunuyoruz bakalim
0 oy
(13,844 puan) tarafından
10 nisanda kızimın doğum günü ama kutlamayacağız. Zaten misafir falan kabul etmiyoruz.
(413 puan) tarafından
Ayni canim bizde malesef 40 50 kişiyi bir araya toplayamayız su durumdq
(13,844 puan) tarafından
Yazın hastalık biterse belki mangal partisi falan yapıp birde pasta keseriz diye düşündüm bende. Sağlık daha önemli doğum günü sonrada kutlanır.
0 oy
tarafından
Ben canım ertledim de erltleedim inan
(413 puan) tarafından
Valla bizde ya erteliycez yada iptal etcez yapcak biseý yok heves felan kalmadi zaten
0 oy
(860 puan) tarafından
Bizimde 10 nisan bizimkide kaldı malesef 
(413 puan) tarafından
Hayirlisi ya yapcak bisey yok
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yapmamak daha sağlıklı durumlar iyiye giderse açık bı tarihe alırsın o zaman yaparsın 
(413 puan) tarafından
Aynen tabiki 40 50 kisiyi bir araya toplayamayiz belki ertelenir yada iptal olur
0 oy
(496 puan) tarafından
İlla aynı gün olacak diye bir kaide yok canım ilerleyen zaman da yazın yapsan daha guzrl olur bence bekle 
(413 puan) tarafından
O zamanda bi mantigi kalmaz ki 2 3 ay sonra dogum gunu yapmanin belki 10 15 gun gec olur yada hic olmaz artik yapcak bisey yok
0 oy
(759 puan) tarafından
Bizim ki 19 mayıs ama bu şekilde giderse ben haziran temmuz gibi kutlamayı düşünüyorum yaza sıcaklardan dolayı biley kalmayacak diyolar kızımın dığum günü için heeşey hazır basip kısmet inşallah daha kötü olmaz bu virüs defolur giderde kurruluruz hayırlısı bakalım 
(413 puan) tarafından
Insallah canim ya valla bize denk geldi yapcak bisey yok hayirlisi
0 oy
(535 puan) tarafından
Haftaya da benim kızın doğum günü ama ben kutlamayı düşünmüyorum zaten ortalık karışık hemde çocuk ta anlayacak yaşta değil seneye inşallah 
(413 puan) tarafından
Aynen oyle tabiki belki seneye daha guzel olur
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Karar senin canım ama ben olsam yapmazdım, heves etmişsin tahmin edebiliyorum ama bence onun yerine genişinin için bir sadaka ver, bin bela savar insaAllah...sagliginizdan önemli değil sonucta
(413 puan) tarafından
Tabiki onemli degil o kadar insani bir araya toplayamam
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Evde kendi aranızda yapın canım fotoğraf falan çektirin 2.yaş gününde daha çok özenirsin hem o da birşeyleri anlar kıvama gelir o zaman daha güzel olur
(413 puan) tarafından
Bakalim artik belkide oyle olacak
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Benimde 16 nisanda dışarda yapcaktım yada evde diodum baya kalablk olcktı şimdi sadece aile arası hapcam kızıma kendme kıyafet dktrdm 1 yaş oldğu için hevesim var aile arasıda olsa yapcam 1 yaşını hevesm kalmsın
(413 puan) tarafından
Oyle tabiki canim insan heves ediyo
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bence ertele canım şu durumda 
(413 puan) tarafından
Oyle olcak zaten yada tamamen iptal artik seneye felan olur
0 oy
(516 puan) tarafından
Bzide erteledik canim 8 nisan bizimde
(413 puan) tarafından
Hayirlisi saglik olsun
0 oy
tarafından

Bizimde 21 Nisan o kadar hazırlık yaptım ama iptal edicem bende:(

Çok özenmişyim ama sağlıktan önemli değil 

(413 puan) tarafından
Inanki ben de öyle cok guzel seyler vardi aklimda , artik seneye nasip olursa
0 oy
tarafından
Bebeginin senin saglihi 1 kac saatlik eglenveden faha onemli deildir umarim yapmassan bisey olmaz korkma
(413 puan) tarafından
Tabiki onemli degil :) oyle dusundugum için bu post acildi zaten benimle ayni durumda olanlar vardir mutlaka diye. Bikac saatlik eglence diyosun ama anne olarak heves ileride bi anı olarak insan hatirlamak ister. Bende illaki yapmam lazim yapmassam ölürüm demiyorum
tarafından
O heves herkezde var belki bu virus olayi vs. Kalkinca yaparsin bende yapmadim 1 yasi cokta onemli deil zaten
0 oy
(774 puan) tarafından
20 mart kızımın doğum günü. Dısarda yapacaktik ama iptal ettik. Evde yapılacak mecbur. Sadece aileler olacak. Anne baba görümceler falan. Hayırlısı artık
(413 puan) tarafından
Aynen hayirlisi canim yapcak bisey yok
0 oy
(656 puan) tarafından
Cumartesu gunu oglumun dogum gunu kuzum 3 eltim kaynanam annem 2 kardesum olcak ama yapicam napim zaten normaldede gorusuyoruz biz :D ertelersem bidaha hic yapamam okadar hazırlık yaptim 
(413 puan) tarafından
Seninki yakinmis bizimkine daha var o yuzden durumlar iyice kotulesebilir yapcak bissy yok hayirlisi olsun
(656 puan) tarafından
Aynen valla bu sefer vuris biter icime dert olur :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alisimm (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 178 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu