0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından

Kızlar ya kafama takılan bir şey var çok Afedersiniz afiniza sığınarak söylüyorum 11 aylık kızım var kaç sefer dir babasına söyledim çocuk tür normaldir dedi büyüduke düzelir dedi ama içim rihat değil kızımın rahmi iç dudakları yok denilecek kadar küçük dış dudaklarda sıkıntı yok ama iç dudakları hiç yok gibi normalmi bu Allah aşkına kafayı yiyecem resmen :'(

Diğer tarafa sordum kimse yanitlamadi birde buraya soriyim dedim 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,822 puan) tarafından
Canim herkesin ozel bolgesi ayni degildir sekil olarak farklilik gosterir
(860 puan) tarafından
Ya insAllah bir sıkıntı yoktur kuzum
(1,822 puan) tarafından
Sanmiyorum canim
-Reklam-
+1 oy
(510 puan) tarafından
Vajınadan mı bahsedıyon tam olarak anlamadım
tarafından
Evvet cnm ondan bahsetmis
(510 puan) tarafından
Yanı zaten kucuk tur yok deyıcek kadar büyükler gıbı olmaz zaten de benım kızımda 11 aylık dısı normal icı küçük bılemedım sımdı incelememısım fazla
tarafından
Allah iyligini versin incelenecek bisi yokki zaten kucuk olur arkadas endise etmis
+1 oy
tarafından

Normal o yaa buyudukce duzeliyo ona bakarsan ilk dogdugunda hic yoktu ama buyudukce gelisti

+1 oy
(1,063 puan) tarafından
Normal canm hatta cok normalll daha minicik cocuk zamanla buyucek niye dert ettin kuzum doktora sorsan yine aynisini duyarsin ama rahatliyim diyosan sor bi telas etme cok normal
+1 oy
tarafından
Normal canım. Benim kızımın da öyle incecik küçük. Korkma. Herkesinki farklı olur hem 
+1 oy
tarafından
Normal canim ya benim kızımda 4 buçuk aylık yok gibi büyüdükçe gelisecek
+1 oy
(2,597 puan) tarafından
Benim kızım küçük olduğu için küçük ama büyüdükçe değişir galiba canım korkma doktora göster bir daha ki randevu da için rahat etsin 
+1 oy
tarafından
Inanki bebegim bile olsa utanarak aliyorum altini hic o kadar incelemedim zaten doktor muayenede her yerine bakiyor
(860 puan) tarafından
Canım bende utanarak bakıyorum ama kakasini edince mecbur açıp temizliyorrum içini ıslak mendile yoksa efeksoy kapar temizlerken far etim bende ne biliyim dedim acaba Bizde mi bir anormallik var
tarafından
Bilmiyorum ki ne desem ne yazsam :/
+1 oy
(290 puan) tarafından
Canım benimkide yapışık dedi doktor ama az dedi tedavi olsun dedi ama internetten araştırdım ergenlikte gidiyomus
+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Çok norlal kuzum. Hatta bazılarında iç dudak büşük dış dudak küçükte olabiliyor. Herkesin farklı olabiliyor. Bu konu da çok rahat ol. Benim kızımında yok gibi bişey iç dudak.
0 oy
tarafından
Cnm dk gördünmü  cokmu rahatsiz edici bi görüntüsü var 
tarafından
Doktora goturdunmu yani hic
(860 puan) tarafından
Haa yok kuzum goturmedim rihat siz edici bir durum yok ta iç dudakları öyle küçücük olunca insan ediseleniyör yaa daha önce kız çocuğun altını hiç acmadim görmedim
tarafından
Kuzum daha cok kucuk zamanla gelişecek
 Takma kafana  normal bi durum
(860 puan) tarafından
Tamam kuzum çok teşekkür ederim inanin içim çok rihatladi Allah hepinize razı olsun insAllah
tarafından
Rica ederim.cnm

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 378 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 322 göst.
4 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hifaamm (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,574 göst.
14 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Annelik (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Meryemcihangir (14 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,205,987 cevap

34,507 kullanıcı

...