0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşlerimiz ne olacak onlara virüs geçince bize de geçecek bebeklerimeze de geçecek çok korkuyorum eşime bişey olursa naparim artık özel sektöre de gelsin tatil nereye yaziliyosa nerden talep ediliyosa talep etsek özel sektorde çalışanlar aklıma başka hiç bişey gelmiyo :/

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dün tayip açıklama yaptı yok ekonomik skntı çekeriz diyor
tarafından
Vlla cnm bnm eşimde kapı fabrikasında  annm kot da calsyor bin kişilik yer tatil şart
tarafından
Onun ekonomosi yuzunden biz ölek o zaman yurtdisindaki insanlsrin cani yokmu onlarin ekonomisi yokmu halkini dusunuyor adam
tarafından
Ekonomik sikinti çekeceksek o zaman hep beraber calisilsin ne  boyle sınıf ayrımı
tarafından
Vlla bizm garibanlar calsyor mecbur geçilecek ev var  bir ayda Türkiye çökmez yani vakka sayısı 200 geçti yasak gelmeli
tarafından
İnsallah gelir ya esimin patronu yazmis sabah is olursa seni cagririm diye insallh olmazda gitmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim esimin firmasi tatile girdi canim. Kendileri aldı kararı 
tarafından
Hangi firma
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Özel sektör de çalıştıran verir karari.su an özel sektör de değil herkes işine gidiyor kamu özel fark etmiyor 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Maalesef olmaz canım ama bazıları kendi istekleri ile olmuş Allahım çalışanları korusun eşim babam abim çalışıyorlar Allahıma emanet ediyorum :(
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Vala eşim memur ama onlara izin yok. Hemde İran sınırında memur. Çok korkuyorum rabbim korusun cumllemizi
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Vallaha benim eşim fabrika da çalışıyor ve gece vardiyasında gündüz vardiyasında 2 kişiyi karantinaya yollamışlar sonuç ne bilmiyoruz eşim az önce geldi hemen hiç bir yere dokundurmadan banyoya soktum her yerini yıkadı ben bide hamileyim napcam bilmiyorum korkuyorum ya 
0 oy
tarafından
Zaten bi memurlar insan.
(6,835 puan) tarafından
Birde emekliler insan bixim ulkede
tarafından
Yavrum memurada yokki bnm eşim çalışıyo
0 oy
tarafından

Anca emekli memur çocuklara acınıyo tek onlar insan sanki  eşim de özel sektörde çalışıyor yurtdisna makina imalati yapıyorlar patronu neymiş fabrikayı dezenfekte edip ateş ölçtürmüs 100 kişi aynı anda çalışıp aynı anda yemek yiyorlar onlara da günah değil mi onlar insan değil mi 4.5 aylık oğlum var tedirginim :(

0 oy
(864 puan) tarafından
Onada bi çözüm bulurlar biran önce inşallah 
0 oy
(266 puan) tarafından
Bnm eşimde yem fabrikasinda calsyor geliyor elleri hep kolonya kokuyor ordaki patron dikkat ediyomuş hijyene allah razi olsun ama eşim dediki ben çalişmazsam borcumu kim öduycek 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bende 4 gözle bekliyorum ama yok adamlar para düşmani bide isler açıldı mesaiye kalın diyorlar delirecem
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bende özeldeyim hamileyim canım cimere yazdım ama ne fayda cidden insanın psikolojisi bozuluyor rabbim yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 14 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia... (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.