0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar 3 aylık kızım var sürekli elini yiyor baş parmağı kıpkırmızı oldu resim atamadım böyle bişey yaşayan varmı doktora gidicem Bi kaç gün sonra 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emzik versen onu emse olmaz mi
(157 puan) tarafından
Tutmuyor ağzında canım
tarafından
Biraz tatli biseye batir canim benimkide almiyodu zorladigim zamanda oguyodu kuscek gibi biraz pekmeze batirip verdim iki gun oylelikle alisti
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından
Elini keşfetmeye calisiyor.butun bebekler yapiyor bunu sinirlencek bişey yok. Beyin gelisimini gosteren bisey bu.yalniz elinin kizarmasi icin doktora goturabilirsin.emzik emse bi durumda iyi oluyor benim ki de elini çok emer.arada musade ediyorum elini kesfetmesi icin ama cok abartinca emzigi veriyorum hemen agzina.ona kalsa elini agzindan hic çıkarmaz
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Benimki 2. Aydan basladi bile elini yemeye carsaf yemeye goren kitliktan cikms sanar
0 oy
(104 puan) tarafından
Kuzenimin kızı da 4 buçuk 5 aylık oda elini emiyor sürekli vitamin eksikliği dediydi bana cnm
0 oy
tarafından
Çok normal canım maşallah ilerde gelisikli olck desene :) bnm oğlumda emiyo ellerini hoşuma gidiyor hatta bırak yesin annesi demek ki hoşuna gidiyor 
0 oy
(649 puan) tarafından
Bence gidin ha çözümü var mi bilmiyorum ilereki yaslarda devam edebiliyor bu sorun yetişkin olup hala emenler var 5 6 yasina geldiginde parmak apareyi kullanması gerekenlerde oluyor daha kucuk bebegeniz bence bu alışkanlığı unutturabilirsiniz diye dusunuyorum :(
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bu aylarda çok normalmiş  mudahale etmeyin bebekler ağzıyla keşfetmeye calisiyor
(157 puan) tarafından
Ama parmağı da kıpkırmızı buda mı NORMAL
(3,205 puan) tarafından
Eldiven takın bi süre  geçer  inşaallah, benim kız öleydi  ara ara takıyorum bu yüzden  bu aylarda  normal denildi herşeyi ağzına götürürmüş  tanımak için

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 417 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bidibidibidi (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 258 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 372 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

379,422 soru

11,357,342 cevap

34,835 kullanıcı

...