0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
pazartesi günü gece saat dörte yatakta altimda bi ıslaklık hissettim eyvah dedim bebek agırlaştığı için hralde artik altima kaciriyorum hemen kalkiyimda yatak batmasin dedim kalktim odadan tuvalete gidene kadar durmadan bi sıvı arttı 

sonra su oldugunu anladim esime haber verdim hastaneye gittik 9 aydir kayitli olup gebe takipte oldugum tıp fakültesi 6 cm acıklık ve su gelmesi artı kanamayla beni kabul etmedi koca hastanede yatak yokmuş 

ambulans cagırıp etlik zübeyde hanima getirdiler beni 

ambulans ile oradan takipli dosyamida verdiler ambulansa 

sonra etlik zubeyde hanimi hic kötülüdikleri gibi deil hemen beni ozel guzel bir odada sicak dusa soktular ardindan ılık havuza orada baya yüzdüm eşimide yanima cagirdilar esimle birlikte plates topunda hareketler yaptik cok güzeldi acılmam 9 santim oldu suyum iyce bitti bebek baş assa dogum kanalina girdi ama cikmiyordu 4 kiloya yakinmis bni sevk eden yatak olmayan hastane yanlis ölcüm yapmis bni apar topar sezeryana aldilar belden uyuşturdular bebegimi gördüm cıkarttıklarinda doktor yüzüme tuttu öptüm üsümüstü 3.900 agirliginda kafasi biraz buyuk nur parcam dünyaya geldi cok sükür darisi sizlere

38+0 da

25 Cevaplar

0 oy
(491 puan) tarafından

En İyi Cevap
Allah razı olsun hepinizden canlarjm ballarim burada bana cok yardimci oldunuz destek cıktıniz 

darısı hamile olanlarin başına inşallah :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah anali babali büyütsün canım gözün aydin 
(491 puan) tarafından
cok saol cnm
+1 oy
(119,499 puan) tarafından
Hadi gozun aydin canoooo ❤❤❤
(491 puan) tarafından
cok saol sevdoş
+1 oy
(860 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum Rabim annali babalı buyutsun insAllah 
+1 oy
(6,053 puan) tarafından

MasAllah Allah anali babali buyutsun<3

0 oy
(3,753 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün cnm ikinizde sağlıklı oldukdan sonra gerisi önemli değil Ankara etlik de mi doğum yaptn cnm 
(491 puan) tarafından
evet etlikte dogum yaptim
(3,753 puan) tarafından
Orası güzel cnm ya herkes kötülüyor ama bnde yaptm gayet rahattım
0 oy
(48,735 puan) tarafından
gozun aydin canım
0 oy
tarafından
Allah'ım anali babalı büyütsün inşallah canım 

Bu arada nerde oturuyorsun
0 oy
tarafından
Maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah cnm ❤️ bende etlikte doğum yaptım hiç kötü değildi gayet ilgiliydi çok geçmiş olsun cnm ❤️
(491 puan) tarafından
cok tesekkur ederim insanlar herseyi abartiyor
tarafından
Aynen şimdi olduğu gibi
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün canım hayırlı evlat olsun inşallah 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Analı babalı büyüsün canım. Hayırlı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Gözünüz aydın canım hayırlı bir evlat olsun inşallah ♥️ rabbim banada nasip etsin dogurmayi:-)
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin inşallah canım rabbim gözün aydın
0 oy
(983 puan) tarafından

Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin acisini gostermesin tebrik ederim <3

0 oy
(1,698 puan) tarafından

Oyy ne şirin kızz :) iyi ki kabul etmemiş o fakülte seni canım belki canından olucaktın daha ölçüm yapamayan hastane sezaryen ile sizi kurtaramazdı belki iyi ki etliğe gitmişsin ora çok iyidir. Allah analı babalı büyütsün canımm, bana da dua et güzel doğum için öpüyorum ❤️❤️

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün cnm
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım  bizim dokdorda 3450 grm bebeğin normal olur demişti bana 3800 doğurdum çok zordu ama 
0 oy
tarafından

Ayyy allah ım bu 3 üncü sezeryan olcak bakalım benimki nasıl olcak rabbim analı babalı büyütsün kuzum 

0 oy
(282 puan) tarafından
Allah analı babalı büyüsün geçmiş olsun canım 
0 oy
tarafından
Gozun aydin canim Rabbim anali babalı büyütsün inşallah) 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 925 göst.
10 Eylül 2019 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Annesinincani (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 273 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (805 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...