0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (240 puan) tarafından

Kızlar bişey duydum acaba ne kadar doğru emzirme döneminde yani duş aldım hemen geldim bebeği emzirdim göğsündeki süt sıcak mi oluyor sonra bebek rahatsız mi oluyor bilgisi olan varsa paylaşır mi

7 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından
Yok canım ne alaka ya kim dedi öyle şey olur mu iyi o zaman dondurma yiyince de yada soğuk suyla düş alınca sütun soğuk mu olacak. Autun vücut sıcaklığında sabit durur zaten.bana da demişler sı eşimin neneleri ona benzer sey.neymiş kıs gunu dışardan gelınce göğüslerini işit sütun soğutmuştur diye saçmalık canım takma kafana
(240 puan) tarafından
Aynen ya valla bana da öyle diyolar eskiler tabi bunun gibi bi sürü şey kırklı bebek dışarı çıkartılmaz bezi dışarıya konulmaz vs, bunlar gibi bi sürü şey
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından

Çok saçma ya ne alakaysa inanma öyle şeylere 

(240 puan) tarafından
Inanıyorum da söylüyorlar ya insan biraz etkileniyo ne kadar da olsa
(13 puan) tarafından
Oooo bende varkı koca karı işleri sorma aksam banyo yapınca suyu dökülmez gece çocukla dışarı cıkılma,z bez atılmaz banyodan sonra hemen çocuk emmez
(240 puan) tarafından
Aynen canım bide gece bebeğin çamaşırı,dışarda birakilmazmis ne yapalım dinliycez artık uyguluycaz saygısızlık etmek olmasın yapalım bari
0 oy
(109 puan) tarafından

Evet oyle birsey hatirliyorum sanki.sen yine de eskilere kulak ver zarar gelmez ;)

(13 puan) tarafından
Ben cokkkk dinledim canım hepsini de uyguladım ne oldu degerım mı var  yok
(109 puan) tarafından
Yahu degerle ne ilgisi var ki bunun.
(13 puan) tarafından
Cokvar bennhıc bı konu da saygısızlık yapmadım herseylerını dinledim cocuklarıma nerdeyse hıc kendim birşey almadım ama gel Gorki hıc bısı yapmamısım ben
(109 puan) tarafından
Yok cnm benim bahsettigim kulak ver soylediklerine derken tecrubelerinden faydalanmak adina dedim eskiler bu isi biliyor anlaminda.yoksa sana katiliyorum ben de o konuda.
0 oy
(816 puan) tarafından

aksine sicak dus sütünun inmesini sagliyor bnim bu ikinci bebegim ilk oglumda sut kanallarim tikandi simdi acilmasi icin antibiyotik ve surekli sicak dus almam gerektigini soyledi doktorum dus alip sagdigim zamn gercektn sutum geliyor cocugumda karni tok bi sekilde rahatca uyuyo. oyle sut sicak yada soguk olma gibi bi durum yok. 

(13 puan) tarafından
Onu illaki yapıyorum canım ama emin ol aynı evin içinde kendini bı yabancı gibi hissetmek böyle zaman geçirmek ne kadar zor 2 cocugum var üçüncüde yolda ınsallah 11+5 ona bile tavır aldılar
0 oy
(336 puan) tarafından

Alakası var tabiki spor yaptıktan sonra duş aldıktan sonra ilk sıcağın gidene kadar bebeği emzirmemelisin ya da bebeği yıkadin hemen sudan çıktı 15-20 dk geçene kadar emzirmemelisin bebeğin midesini bozar. Bizzat kendim yaşadım bebeğin midesinin bozulduğuna şahit oldum 

(240 puan) tarafından
Evet bana sürekli böyle söylüyorlar süt sıcak oluyormuş
0 oy
(111 puan) tarafından

Yok esmersin diyede sütün cikolatali olsun Allahim ya

0 oy
(246 puan) tarafından

Yok öyle bir şey. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 438 göst.
13 Ekim 2018 Diğer kategorisinde İlk annelik (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 699 göst.
31 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 350 göst.
23 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 469 göst.
16 Mayıs 2019 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu

378,225 soru

11,320,190 cevap

34,765 kullanıcı

...