0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Kızlar en sevdiginiz ev isi nedir?

Ben mesela çamaşır sermeyi cok severim ama soylede bi takintim var bizim ev mustakil ama iki katli erinmem asagi inerim acaba astigim camasirlar aşağıdan nasil gözüküyor diye bakarim en ufak bi egrilik görürsem hemen düzeltirim:DBide asla mutfak lavabomda su görmek istemem sürekli bi damla bile olsa çek çekle silerim sizin neler bakalim takıntılar:P

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap

Valla herşeye takıntılıyım halıları makineye çeker sonra gırgırlar bide halı fırçası ile kıl kalmış mi diye alırım üstünde de örtü var kanepeler icinde geçerli bu 

Lavaboda su kalmasından nefret ederim musluk çatlamıştı delirdim resmen ya gece gündüz silerdim yerleri silerim bide üstüne kurularım su lekesini sevmiyorum bulaşık yıkarım hemen kurulanip yerine koyulacak ve herşey bir hıza düz olacak eşim bıktı artık oturuyor örtü kayar düzlerim hemen valla giderim diyor bi rahat ver :D:D

Açık kapak varsa asla uyumam ve dolap düzensiz ise gece bile olsa kalkar yaparım hiç afettem kendimi uykumu böler yaparım 

Seninki de ayrı bir şeymiş inip tekrar bakmak bari boydan as:D

tarafından
Hahahahhha niye kız ::))
(1,908 puan) tarafından
kendini ve cevrendekileri yipratrsin okurken yoruldum ben:))
tarafından
Onlar da alıştı desem inanmazsın bacım :)))))) millet kaynanama gelinin geldi daha bir temizleştiniz diyolar üzüm üzüme baka baka karardı hahaha
(1,908 puan) tarafından
bulaşıcı hastalık gibisin desene :D
tarafından
Hahahahah ayrnn :))
-Reklam-
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
En sevdiğim is yan gelip yatmak :D
(1,777 puan) tarafından
:D onu yapamayali uzun zaman oldu
0 oy
tarafından

Hiç bir işi sevmemmm:sick:

(1,777 puan) tarafından
Niye kiz :D
tarafından
Valla hiç sevmiyorum bacım ya:/ keyfime düşkünüm sanırım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Banyo tuvalet temizliği :) bı de mutfak lavabosunun içi parlaması lazım yoksa rahat edemem :) 
(1,777 puan) tarafından
Onu zaten günde kac kere yapıyorum bilmiyorum artik :D her elimi yikayisimda yada ne bileyim mutfaga girisimde bi süngerlerim domestosla temiz olsa bile ben iyice paranayo olmaya başladım galiba:D
(3,107 puan) tarafından
Ben her girisimde degil de her gün yaparım zaten ama bzen mat oluyo hemen yağ çözücü atıyorum patlatıyor :D yağ çözücuyu elimden düşmüyor hemen hemen :) her yere sıkıyorum :))
0 oy
tarafından
Ben en çok tuvalet banyo yıkamayı ve ocak silmeyin severim takıntım da aynı seninkiyle lavobo da su görmek istemem bi de mutfak dolapları asla açık kalmıcak 
(1,777 puan) tarafından
Ocakta bende igne ucu kadar bisey gormeyi sevmem hic
0 oy
tarafından
Ben ütü yapmayı severim baktım bir isim yok hemen eşimin gömleğini utulerim tabi ütüsünü bozuyorum tekrar yapıyorum 
(1,777 puan) tarafından
En nefret ettigim sey bütün evi temizle desinler ütü yap demesinler
tarafından
Yaaa ben özellikle bozar tekrar ütülerim yaa
(76 puan) tarafından
Bende oyle  hali yikiyim ama utu yapmiyim ayar oluyorum :/
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Hicbiri ☺️☺️☺️
0 oy
(588 puan) tarafından
Bende çamaşır asmayı severim buram buram kokuyo ya çok hoşuma gider ama ocağı silmekten nefret ederim
(1,777 puan) tarafından
Ben ocak silmeyide cok severim hiçbirşey olmayacak :D
(588 puan) tarafından
Benimki siyah cam devamlı tozlanıyo sıkıldım artık
0 oy
tarafından
Hic bir işi sevmiyorum ama yaptimmi da evi parlatırım ama en çokta o bulaşıklar yıkandımı tezgah boşaldı mı sanki tüm ev temizlenmis gibi gelir bana 
(1,777 puan) tarafından
Tüm kadınlar sanirim mutfaktan başlar temizlige ben öyleyim yani ayni senin gibi tezgah paralayacak ilk başta
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Tek takıntım mutfak tezgahı. Evi b*k götürse umursamam ama o tezgah toplu ve temiz olacak :angel:

(1,777 puan) tarafından
Benim takinti cok :D hersey gözüme batiyor aksama kadar ev temizle
(2,119 puan) tarafından
Ben de isterim ama çocukla bir oda bir oda temizleyebiliyorum ancak, emekliyor peşimde habire
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Her şeyi severim temizliği seviyorum sadece yemek derdini sevmiyorum :D

(1,777 puan) tarafından
Aynı bende yemekle ugrasasim gelmez hic ama gene essek gibi yaparım:D
0 oy
(474 puan) tarafından
İsmi ıyyyyyy sevmirem :)
0 oy
tarafından

Toplu ütü yapmayi seviyorum yapip yapip askilara takiyorum hosuma gidiyo bulasik makinesini bosaltmayi seviyorum temiz temiz mis gibi bide biseyler dikmeyi yirtik sökük ne varsa :D

tarafından
Yok yok kiz bosuna mi kursa gittik iki sene :))))
(1,777 puan) tarafından
Bende ütü yapmayi da makineye bosaltmayida dikis dikmeyide hic sevmem :D
tarafından
Aa niye kiz kafan dagiliyo yaparken  :))
tarafından
Oooo süper o zaman :)))) maşallah sana da ☺️☺️☺️
tarafından
Demi ayoll  :)))
0 oy
tarafından

Ben tatlı yapmayı severim. Yemeği mecburiyetten yaparım ama tatlı yapmak hobim

Temizlikte ya hic gözüm kesmez yada bi baslarsam dip bucak :D

(1,777 puan) tarafından
Benim koca da istiyor tatli da tezgah batacak bulasik cikacak kim ugrasacak diye yapmıyorum kac gündür:D
0 oy
tarafından

Tuvalet temizliği  :D

(1,777 puan) tarafından
Yok ya ben balkon yikamayi daha çok seviyorum :D
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Cam kapi fayans aklina ne gekirse temizlik olsun acayip yaparim
(1,777 puan) tarafından
Simdi bebek yaptırıyor mu artik :D
(119,251 puan) tarafından
Yooo artik yapamiyom :&
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Bulaşık yıkamayı çok seviyorum. Boyle mutfak dagınıkken girip bi anda topladığımdaki o görüntü... anlatamamm :)

Ha birde çamasır makinesinin calıştıgını görmeyi de cok seviyorum. Köpük köpük ohh miss :)

(1,777 puan) tarafından
Aynen bende bulasik yikamayi severim :D
0 oy
(2,873 puan) tarafından

Serilmeyi bekleyen camasirlar bana bakıyor bende burda takiliyorum gel de bi el kizz :D

(1,777 puan) tarafından
Niye kiz şöyle çırpa çirpa ser güzelce :D
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ben çamaşır asmayı çok severim ama sıra sıra olcak önce pantolonlar sonra kazar gömlek öyle sıra sıra asarım sepetin dibinde kazak görsem tekrar başa gider yer açarım ona :D öyle karışık icim rahat etmiyor :D
0 oy
(798 puan) tarafından
Severek yaptigim yok ama takintilarim var. Banyoda kıl gormek istemiyorum.Yerler kuru olacak camasir suyuyla banyoda yerler lavobo tuvalet silincek.Kuvette yalin ayak yikananam terluk olacak . islak zemine yalin ayak basamam.Banyo takintim buyuk. Surekli ellerimi yikarim. Mutfak tezgahim toplu olacak.Cop fazla biriktrmeyi sevmiyirum hemen atmak istiyorum. Simdilik bunlar geldi aklima eminim dahada vardir:) 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 311 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 502 göst.
0 oy
41 cevap 420 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 553 göst.
7 Şubat 2022 Moda kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu

379,311 soru

11,353,767 cevap

34,827 kullanıcı

...