0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Anneler sadece rica ediyorum kendi bebegimizi degil bütün bebekleri düşünelim bez stogu mama stoğu yapmayalim marketlerde bez bulamiyoruz bir annenin isyanı.

image

17 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından
Kesinlikle canim stok yapmanin bi mantigi yok zaten. Kendimize zarar veriyoruz. Firsatcilara firsat veriyoruz.yazik gunah.
tarafından
Cok canim nasil üzüldüm bende esim marketlerde bez ariyor bu kadar olmaz dedim yazik halimize ne ara bu kadar düşüncesiz olduk biz anlamiyorum.
(7,411 puan) tarafından
Hepimizin imtihanı canim iste. Bu gunlerde gececek. Allah goruyor. Kimsenin ettiği yanında kalmaz. Inan durumumuz musait oldugu halde asla stok yapmadik. Esim ozellikle tembhledi normal alisveris disinda fazla bise alma lutfen diye. Kafamiiziyastiga koydugumuzda uyuyabilirsek skinti yok. Bezdi undu hersey hallolur inan.
tarafından
Aynen oyle canim keske herkez senin gibi olsa .
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Cok uzuldum bu kadina yaa
tarafından
Bende canim ne ara bu raddeye geldik bizler nasil böyle dusuncesiz olduk bir anne olarak anlamiyorum.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay çocukların ne günahı var ya hep olan onlara oluyor rabbim yardımcımız olsun çok üzüldüm yaaa
tarafından
Amin canim benim insallah .
0 oy
tarafından
Dün görmüştüm bende çok üzüldüm yaaa yazık gercekten de yaaa
tarafından
Bende canim cok üzüldüm.
0 oy
tarafından

Aynen yaa tuvalet kagidi kağıt havlu yok market markalari kalmamis olandarda cok pahali acikcasi o kadar para vermekte istemedim :ermm: bakalim nolcak sonumuz :(

tarafından
Evet canim bugun bulgur almaya gittim yok hic birsey ne zaman gelir dddim sali ya anca dedi gunah yani.
tarafından
Evet yaa her zaman ki gibi parasi olan kazaniyor  ://
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Su stok yapanlar var ya cok benciller. Belkıs bizim stok yapacak paramız ve vaktimiz yoktu. Var ya markette ne camasir suyu ne sirke kalmamis ...
(1,567 puan) tarafından
Ne bilim Allah islah etsin akil fikir versin. Markettej iki koli son kullanma tarihinin gecmesine 2 mi 1 mi tam hatirlayamadim simdi hafta kalmış iste un mu ne almislar. Esim marketciyle konusmus o demis.
tarafından
Ahhh ahhhh ah halimize.
(1,567 puan) tarafından
Cok gereksiz ve yersiz bu stok olayi.  Allah tez zamanda kurtarsin bu beladan bizleri  . Duzene girsin hayatimiz tekrardan insallah..
tarafından
Insallah canim ekonomi cok kötü etkilendi nasil olucak bilmiyorum artik korkar oldum herbiseyden
(1,567 puan) tarafından
Sorma canim hersey daha da kotuye gitmese bari Allah merhamet etsin bizlere yardim etsin :/
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ciddiler mi nasil bulamiolar bez bimler 101lerde dolu var
(1,865 puan) tarafından
Türkiye değil bu videodaki kadın
tarafından
Türk degil canim ama suan onlarada saldiriyorlar bizim millet alan alana dolduran doldurana iki gun sonra bizde ayni boyle isyan edicez
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Ne yani bez bulamıyor mu bu kadin Allah aşkına kıtlık çıkmadı her gün olmasa da 2 günde bir stok yenileniyor 101 bile şok gibi market zincirlerinde
tarafından
Bu suan bizim ülkemizde degil yurt dışında canim ama emin ol ki iki gun sonra da bizim ulkemizde olucak cunku suan baslamislar bezlere mamalari stoklamaya
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Sanirsin stok yapanlar kendini guven altina aliyo hic anlamiyorum ya biz daha eve bi paket pirinc bile almadik stoklamak amacli var evde onu yiyoruz biterse aliriz ne gerek var boyle seylere anlamiyorum bu insanlar dunyaya bu kadar mi bagli. Yani sen stok yapsanda ve virus bulasmasada ecel geldiyse oleceksin zaten. Olum hak herkese gelecek azrail. Saglik onlemi alin sadece yeterli
tarafından
Aynen oyle canim katiliyorun sabah bulgurum bitti gideyim alayim dedim yokk ben soknoldum hic kuru gida yok dedim ne zaman gelicek sali gunu anca dedi dedim bunkadari fazla herkeze ayninseyden bir tane almaya hak verilmesi lazim
(1,822 puan) tarafından
Canim her yerde yapmiyorlar. Mesela annemlerle teyzemler ankaranin farkli ilcelerinde oturuyolar teyzem bime gittim hic bisey kalmamis alamadan dondum dedi bir saat once ayni saatlerde babamda gitti hersey var bir suru diyo her yerde yapmiyorlar yapan yerlerde ayip ediyorlar
tarafından
Düşüncesiz insanlar cidden ne desek bosniki kisinin düşüneceği sey degil herkezin düşünmesi lazim
(1,822 puan) tarafından
Aynen oyle canim kul hakkina girmeden yapmak lazim herseyi
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bazı milletimiz okadar düşüncesiz işte 
tarafından
Cok canim cok kendinden baska birsey dusunmez olmuslar.
(3,750 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin öylelerine
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bu kadın türkiyede değil başka bir ülkede videosunu izlemiştim hatta bayka marketlere de bakıp 2 paket bez görüp birtanesihi alıyor. Benim en rahatsız olduğumda videonun altına hazır bezi napacak muşamba bez kullanıp yıkasın diyen ahmaklar vardı.. instagram mynette sanırım video.
tarafından
Evet canim bende paylastim cunku suan bizim ulkemizde aynisi yasanmaya baslamis bezler mamalar iki gun sonra allah gostermesin bizde isyan edecek duruma gelmeyelimbyeteri kadar alalim baska bebekleride düşünelim icim acidi.
0 oy
tarafından
Koca yerde bez bulamayacak kadar durum kötü değildir ki internet denen bir şey var ordan alsınlar parası olan stok yapıyor millet napsın bizde yaptık hatta bugünde bez ve ıslak mendili stokliycaz yapcak bir şey yok 

insanlar kazandığı parayı gezmeye tozmaya harcıyor az köşeye atsalarmış da şimdi bez stoğu yapsalarmis
tarafından
Evet anlatmak istedigimiz ayni sey aslinda sende bi korkuyla borc harc bebegine stok yapmaya calisiyorsun bizi bu durumada o gozu ac insanlar getirdi onlardan bize kalmaz kafasindayiz ve borc harc almaya calisiyoruz keske böyle olmasa
tarafından
Aynen öyle zal ahmetin anası allahtan geçen ay 20 paket stok yapmışım yine param olsa yine yaparım.

Cocuklari olupta Millet gezip tozup yiyip sıç  ıp ederken ben hic biyere para harcamadan bu virüs gelmeden stok yapmıştım.

Şimdi bitince yeniden stok yapicam .

Kocam işsiz kalacak restorant kapancak.
Madem stok yapmicam .
Devlet mı yardım edecek bana acaba
tarafından
Ee yani öyle herkes kötü günleri düşünerek yaşamalı kredi borçları var diye hep karttan yiyoruz kimseden de para almıyoruz burdaki marketler boşalmış durumda genelde de stok yaparak yaşıyoruz bez olsun mama olsun markete git gel yapmiyoruz dün liste yapmıştım çoğunu almamış eşim
tarafından
Allah yardimcin olsun canim insallah esin issiz kalmaz cok kotu donemdeyiz allah hepimizin yardimcisi olsun
tarafından
Inşallah cnm .
Iyiki yapmışım yani .
Yoksa şuan asla alamamm
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Bence de saçma kim nerde ne yalan haber görse hemen paylasiyor insanlar panik oluyor sonra paylaşmayın dedikce linc ediyorlar.

Bende karsiyim ama kaynanam aliyor maalesef 
tarafından
Sen yine düşünüyorsun ama cidden stoklayan insanlar var görüyorum hatta yorum ble yapiyorlar kenara para atacaklarmista bez alsalarmis filan kimin durumunun ne oldugunu nerden bilecekler ki herkezi kendi gibi sanan insanlar var yazik almayin demiyoruz zaten ama oyle 10 paket 20 paket yazik ilerleyen zamanlarda cidden bu duruma düşmek istemem ben stok yaomiyorun yeteri kadar aliyorun durumum belki ona musait.
(2,883 puan) tarafından
Bende söyledim kayanama  siz dedim alıyorsunuz ya durumu olmayanlar napsin stok geldiği gibi tükeniyor burda ama elden bisey gelmez anlamiyor kendi evi sonuçta ne isterse yapiyor
tarafından
Yaoacak birsey yok canim benimde esim simdinyor keske sana uymasaydim da alsaydim bu devirde kim kimi düşünüyor.
0 oy
(13 puan) tarafından
Koca memlekete 1 tane bez buldum  herkez stok peşinde  
tarafından
Evet canim öyle yazik yani o kadar dusuncesiz olmusuz ki benim aklima dahi gelemdi stok yaomak ama su marketleri gordukce kendime kizdim bu kadar düşünceli olmucakmisiz demek .
0 oy
tarafından
BENCİLİK den başka bir şey değil yaptıkları 
tarafından
Aynen oyle canm. Ayip markette de gordugumde cuval cuval alanlari kiniyorum.
tarafından
Kesinlikle :.....
0 oy
tarafından
Stok  saçmaligi nedir ya? Öleceksen eger kafana bir taş duser oyle bile ölürsün nedir yani stoğun mantığı?
tarafından
Aynen oyle canim sanki ac kalacaklar.
tarafından
Aciklama yapildi üstelik bugun turkiye hic birsey uretmese nile 2 3 senelik makarnadir bakliyattir mevcutmus yani  ihracatıda durdurduk
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bencillik yapmamalıyız herkesi düşünmeliyiz..  üzüldüm:/
tarafından
Aynen oyle canım.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 820 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu