0 oy
505 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,822 puan) tarafından

Kizlar cogumuz hamile ya da emziriyo zaten paroldan baska kullanamiyoruz ama esiniz anneniz babaniz yakinlariniza ulastirirsiniz

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,524 puan) tarafından
Kaynağı nedir canm
(1,524 puan) tarafından
Bi doktorun sayfasında ibuprofen etken maddeli ilaçların olumsuz etkisine dair kesin bi kanaat olmadığını netliğinin olmadğnı okumuştum o yüzden soruyorum ama bnce bunun da kesinlği yok
(1,822 puan) tarafından
Kesinligi oldugunu iddia etmiyorum canim ama dogruluk payi varsa ki su gunlerde ne yapacagimizi sasirdik paylasmak istedim
(7,441 puan) tarafından
Dün haberlerde doktorlar açıklama yaptı bende orda gördüm
(1,822 puan) tarafından
Ne dedi canim doktorlar
(7,441 puan) tarafından
İbuprofen içeren ilaçların kullanılmaması gerektigini açıklıyorlar di ben tam sonuna denk geldim haberin ama tıbbi bilgimle kendimce yorumladım bu tür ilaclarin zaten yan etkileri olan ilaçlar ve çorana virüsü de yaşlılarda daha çok tutunan bir hastalik karaciğer yetmezliği böbrek yetmezliginde  kalp rahatsızlıklarında falan sorun teşkil edebilir bu tür ilaçlar. o yüzden yan etkisi en az olan parasetamol türevi ilaçların kullanilmasi daha garanti sır ağrı kesici yönteminde
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bana da kullanın denilenler fayda etmez. Arveles apranax majezik kankim olur ☺
(1,822 puan) tarafından
Ben cok mecbur kalmadikca agri kesici kullanmiyorum zatende belki dogruysa size faydasi olsun istedim kullanma canim normaldede cok agir o agri kesiciler vucuda bobreklere yazik
(5,323 puan) tarafından
İşte onları kullana kullana diğerleri fayda etmez olsu kuzum zaten bebiş olduktan sonra ilaç içmemeye başladım
0 oy
(632 puan) tarafından
Hamilə olduğundan zatən kullanmiyorum.sukurler olsunki esimde kullanmiyor bunlardan.saolasin canim
(632 puan) tarafından
Evet bencede. 18 haftalik hamileyim öyrəndiyim andan bir tane bilə kullanmadim
(1,822 puan) tarafından
Bende 30 haftaligim migrenim tuttu cok icmedim karanlikta yattim gecsin diye
(632 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım.sag salım bebisinle kavus
(1,822 puan) tarafından
Amin canim butun hamileler insallah
(632 puan) tarafından
Amin kuzumm
0 oy
tarafından
Rica etsem burda bişey paylaşiyorsaniz Pr. Doktorlarin yada bir kanit yazisı ile gelin. Birileri sıcagın virüse iyi geldigini yazmiş ti ve herkes inanmişti bugun doktor açiklama yapti ve asla kanıtsız ve tvde geçmeyen şeyleri paylaşmayın diye. 
(1,822 puan) tarafından
Okuyup gecebilirsin kesin bilgi diye paylasmadim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
7 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya9519 (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 548 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...