0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar sizde yerleşme kanaması olmazdan önce adet sancısı gibi bir sancı geldimi?

Ben dün sabah adet sanvısı geçirdim ve dünden sadece deyen bir az kahverengi leke olmuş. 2 ay önce kimyasal hamilelik geçirdim. Sonra adet olmadım amma çocukda yokdu. Doktora gitdim derman yazdı. " Bu dermanlardan sonra ya adet olursun ya da hamile kalırsın"dedi. 

Sizce hamile olabilirmiyim? Göğüslerimde de ağrı vardı

13 Cevaplar

0 oy
(2,596 puan) tarafından
Canım ben ilk hamileliğimde klomen kullandım sonra kahverengi akıntılarım oldu meğer hamileymişim.. ama çook kanamalı geçti aylarca

İkinci gebeliğimde öyle birşey olmadı.. adet günün geçti mi.. 
(202 puan) tarafından
2 aydır adet olmuyorum canım dün ağrı geldi ve sadece leke var dünden bugüne hiçbirşey yok
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
test alip yapma imkanin var mi ?ins hamilesindir
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Adet agrısı zaten gebelik belirtisi siddetli ve kanamasızsa 
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Cnm  ben baya adet sancisi cektim ,adetimi beklerken meger hamilrymisim
0 oy
(151 puan) tarafından

Cnm benim de yerleşme kanamam olmuştu ama pembeydi çok açık rengi vardı ama üç gün sürdü ben adet oldum sanmış tim bebegimi öğrendiğimde iki aylık tı :)

0 oy
tarafından
Bence ya hastaneye git bir kan ver ya da bir gebelik testi alıp yap canım burada biz ne desek boş olur şu anda sana
0 oy
(63 puan) tarafından
Doktor la lüzumsuz muş canim ya hamile kalacan yada kalmayacan başka bir seçenek yok zaten adet günün geçtimi 
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Ay inşallah kuzum allah ım nasip etsin<3

0 oy
tarafından
Cnm en iyisi test yapman Allah gönlüne göre versin inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Bence test yap canım inşallah hamilesindir ...

0 oy
(604 puan) tarafından
Benim agrim olmamisti pembe bi leke gormustum hatta adet olcam sandim sonra netten bakinca yerlesme kanamasi olayini ogrendim test yaptim pozitif cikti ertesi gun kirmiziya donusmustu boyle bi kac gun kanamam oldu benim az az ama b hcg yukselmeye devam etti 7.haftada kese gorunmustu benim 
0 oy
tarafından
8nsallah hamilesindir canim benim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde SELMAALYA (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,659 cevap

34,871 kullanıcı

...