0 oy
881 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar esim 3 gundur bodrum katta yatiyor kavga etmistik bana oruspu cocugu dedi bende artik git seni gormek istemiyorum falan dedim kapiya eek su falan birakiyor aslinda istese eve gelir her turlu girer yani eve geliyim dese ben almamazlik yapmam bunu oda biliyor ortanci gorumcemi aramis iste napiyor durumu nasil falan diye kucuk gorumceme gitmis botum yok ayaklarim islandi fatos eve almiyor demis

Kaynanami aramis beni eve almiyor demis 

Sabah kayinbabam aradi kizim sen haklisin kis gunu al iceri dedi baba dedim gelirse gelsin bisey demiyorum dedim 

Ortanci gorumceme de boyle dedim tamam biliyoruz canim sen haklisin bilerek magduru oynuyor dedi 

Simdi esim eve gelimmi falan demiyor sadece ben arayip cagiracam yalvaracam hafi gel diye ancak gelir eger oyle yaparsamda yaptigi dedigi herseyi kabul etmis yutmus olurum bu sefer eskisinden beter olur hatasini anlamaz napim ben yaaaa...

18 Cevaplar

+1 oy
(907 puan) tarafından
Senin esinin yapitigi cocukluk, bu kavgaya gidip birde ailesini karistirmasi cok ayip, allahtan ki ailesi anlayisli cocuklarinin karakterinin farkindalar, onlarda senin uzerine gelseler varya bosanmaya kadar gidilir ayol, benim esim boyle yapsa horumcem ve kayinvalidem beni topa tutardi valla
tarafından
Aynen biliyorlar du bakalim ben cagirmam gelirsr gelsin bide onin hatasi yuzynden agiz mi eyicem
(907 puan) tarafından
Aynen canim, zaten o ailesini gelip bana agiz egsin diye yapiyor, biraz buyumesi lazim, sizin ve esinizjn yasi kucuk mu ? Merak ettim
-Reklam-
+1 oy
(518 puan) tarafından
Senin cagirmani bekliyor, annesini kardeşlerini arayıp sizlaniyor yok ayaklarim üşüdü falan demesi de sen acı da git konuş diye ekmek su bırakıyor bak ben halen bu evin erkegi benim diyor.esini en iyi sen tanirsin al karşına güzelce konuş,bir erkegin eşinin annesine kufretmesi dini nikahına zarar veriyor bunu ona soyle
tarafından
Sinir etti beni yq ben konusursam nazlanir bu sefer
(518 puan) tarafından
İlk evlendigimiz yıl eşim hem suçlu hem küserdi sofraya oturmazdi.o yemedi diye ben de yemezdim,sonralari o kusunce yemiyorsa valla oturup bir güzel yer oldum.10 yıllık evliyim ha şimdi ister bodrumda yatsın ister çatıya çıksın umrumda değil:))mesleki deformasyon oldum:))
+1 oy
tarafından

Gülesim geldi k bakma çocuk gbi seni  şikayet etmiş :D

tarafından
Kiz sus ben duyuncada guldum:))
+1 oy
(1,436 puan) tarafından
Halinden memnun dmek ki eve gelmedgne göre hç umursamaa
0 oy
tarafından
Sen haber gindermissn gelsn diye. Ona kalms artk hic arama. Suçlu suçunu bilsin gelsn o özür dilesin
tarafından
Abbooo ona kalsa hep o hakli
Beni haksiz duruma dusurecek
tarafından
Valla hic yüz verme derim
0 oy
tarafından

Msj at şöyle sen eve geldinde ben seni evden mi kovdum , bodrum katta yatacagina gel evinde yat , 

0 oy
(41 puan) tarafından
Senin araman için yapıyor bence bunları ama ben olsam aramam hatasını kabul etsin ararsan o üste çıkar ve bu yaptığının ardı arkası kesilmez
0 oy
(554 puan) tarafından
Boşver ya gelirse gelsin sen tavrını sürdür
0 oy
(592 puan) tarafından
Ya ne kadar igrenc bir soz terbiyesiz... Tabii ki sen arayip cagarma kendi geliyorsa gelsin bir de ona odul verir gibi eve mi cagaracaksin bosver bosver insan gibi ozur dilesin terbiyesiz
tarafından
Aynen sabredicem ergec pes eder dimi
(592 puan) tarafından
Tabi nereye kaddar gelmicek yani
0 oy
tarafından
Canım bak ailesi biliyo durumu boşver çağırma gelirse gelsin gelmezse sürünsün ya da mesaj atabilirsin ne zaman geldin de ben seni eve almadım millete niye böyle anlattın falan diyebilirsin 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kayinbabana gorumcene gerekeni soylemissin onlardan mutlaka bu soyledigini duyacaktir gelirse gelir gelmezse de orda uyumaya devam eder kendi bilir az agzini duzgun kullanmayi bilsin sen ona oyle birsey soyleseydin ne yapardi acaba kadin susar sineye ceker die birsey yok kusura baksin bir zahmet
0 oy
(1,908 puan) tarafından
onun gelip özür dileyip affettirmesi gerekiyor duygu sömürüsü yapiyo resmen çok uyanık eşin 
0 oy
tarafından

Kız adama şiddet mi uygulayon korkudan gelemiyor :D

tarafından
kız yalvarma sende ara normal suanki tavrınla konuş
tarafından
Arayim bakem napim yuz vermicem ama:))
tarafından
ay ara kiz hiç poz verme ciddi ol bakalım ne dicek yaz buraya da he :)
tarafından
Eger acarsa tabi:))
tarafından
Ay naza çeker açmaz belki he bir kere ara acarsa konuşursun çokta uz erine düşme :)
0 oy
(48,734 puan) tarafından
birak donsun ayaklari g.otude donsun annene denilecek laf mi o 
tarafından
Yok dememis sadece beni evden kovdu demis
(48,734 puan) tarafından
ee iste akli sira seni kötü bildirecek Allah tan ailesi arkanda git annenin evinde kal de bak yapabilecek mi
tarafından
Yok acitasyon peşinde yani ben cagirirsam onun hakli oldugunu kabul ederim bunun pesinde ama avcunu yalar
(48,734 puan) tarafından
donsun bu soğukta bodrumda hasta olunca senin yuzunden der :)
tarafından
Ahahahaha oyle olacak galiba yine magdur yazik:)))
0 oy
(588 puan) tarafından
Arama tabiki canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Arama canım, haklıyken havalandırma düşme. Koca adam istese çıkar gelir, aynen naz yapıyor senin çağırması bekliyor. Burak kalabildiği kadar kalsın madem inat yapio
tarafından
Kalsin kalsin burnu surtsun canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 233 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
12 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 278 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 961 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,445 cevap

34,946 kullanıcı

...