0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay kızlar oturduğumuz ev üç katlı üst katta ev sahibi var ama almanyada alt katta yaşlı bi teyze ve kocası var ama oğlu ve gelini küsmüş geliniyle torunu yanında yaşıyo ve çok iyiler Rabbim ne sıkıntıları varsa gidersin. Buraya taşımdığımdan beri ne pişirirse bi kap gönderir yazık. Dün aradı doğalgaz uyarı göndermiş yatırmazsanız kescez diyo kızım yatıırdınız mı kağıt uçacak diye aldım kapıdan dedi. Teyze eşimi işten çıkardılar yatıramadık dedim. Bugün kapının önüne kamyon geldi meyve sebze satıyor almış torunuyla bi poşet meyve göndermiş bize Allah ondan razı olsun ne iyi insanlar var ❤️

13 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Komsu demek bu iste bu.. 

Ana baba yetisene kadar bisey olsa komsun yetisir
tarafından
Aynen öyle canım doğuma giderken gördü beni camdan el salladı arkamdan kuran okumuş kolay olsun diye eğer evde görümcem olmasaydı oraya inerdim. Amca hep diyodu kızım gece bişey olursa kocan alsın bizim arabayı götürsün seni hastaneye diye. Hâlâ da aynı ihtiyaç olursa gelin alın arabayı diyolar sağolsunlar
(13,702 puan) tarafından
Benim de alt katim ev sahibim,yan dairesi kizi,benim üstüm oglu gelini..
Valla hamileydim araba almamistik yasli teyze diyodu bize haber ver bişey olsa diye..
2 ay önce oğlumun pipisi sisti kocaman oldu  gece 11de arabalarini istedi esim. Bı baktik torununu yollamis bizi götürdü,bekledi eve getrdi vallahi kapimizi bile aciyodu.
Simdi cezaevnde,Allah tez zamanda çıkmayı nasip etsin
tarafından
Amin canım Allah kurtarsın inşallah. Ne güzel iyi insanlar hâlâ var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah gönlüne göre versin rabbim iyilerle karşılaştırsın her zaman 
tarafından
Amin canım
0 oy
(9,228 puan) tarafından
Yaa :( zaten dunya dönuyorsa hala iyi insanlarn sayesnde donuyor. Benim ust kat ev sahibim de oyledir. Allah razı olsun hepsinden
tarafından
Amin canım ev sahibim de öyle sağolsun geldiğinde merdivene koymuş bi sürü yiyecek hep dedi kızım eksik bişey olursa çık al sorma bile diye ama hiç çıkıp almadım Allah razı olsun ikisinden de
(9,228 puan) tarafından
Benim ki de merdivene koyar sağplsun :) Allah yardımcınz olsun bu arada cnm. Hrkesi işten çıkarıyorlar :(
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Allah razi olsun keske butun insanlar boyle olsa dunya ne kadar guzel bir yer olurdu
tarafından
Doğru diyosun canım
0 oy
tarafından

Benim eski ev sahibim de ust katimda oturuyodu yaptigi her yemekten hamilesin canin ceker diye gonderirdi kizim dogdugunda esim evde olmadigi zamanlar onlarin arabasiyla hastaneye giderdim kiramiz geciktigi zaman hic kapimiza gelmezdi keske hic tasinmasaydik

tarafından
Allah iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah hep
0 oy
tarafından
Allah razi olsun insallah 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Dünya hala ayaktaysa bir yerlerde hala böyle iyi insanların kalması sayesinde .... Allah razı olsun o teyzeden <3

tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim komşular da ölsem haberleri olmaz ne güzel komşuluk var bizde dimi :))
tarafından
Benim bütün mahalle böyle çok güzel
(3,107 puan) tarafından
Ne güzel vala keşke benim olsa :))
tarafından
Rabbim senin de karşına hayırlı insanlar çıkarsın inşallah :)
(3,107 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
tarafından

Sonunda iyi bi komsusu olana rastaladik. Gozum bizim komsudan ceken basi belali bacimizi aradi yaa o cok iyi kalpliydi ama komsusu cadiydii cadi :ermm:

tarafından
Ben komşudan yana çok şanslıyım çok şükür
0 oy
(487 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle iyi güzel komşudan RABBIM iyi insanlarla karşılaştırsın
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(151 puan) tarafından

Ne güzel keşke benim komsularimda öyle olsa onlar menfaat peşinde menfaatleri olmassa yüzü ne bakmiyorlar :(

tarafından
Benim bütün komşularım çok iyiler sağolsunlar
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Böyle insanlardan Allah razı olsun canım..

Bizimde Bi Komşumuz vardı annem bahcede salça kaynatırken komşuda üstten inadına halılarını çirpmişti.. Ve o komşu öldü çleli baya zaman oldu ne yapar öteki dünyada bikemm.. 
tarafından
Karşılıksız kalmaz eminim
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ne kadar güzel böyle komşuları görmek bu devirde

Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın 
tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 870 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu